Skocz do zawartości

Pożegnanie uSzanowankoo!

 Udostępnij


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę was pożegnać w tym poście, gdyż do końca tego roku opuszczam społeczność sieci ArenaSkilla.
Powodów wam nie muszę podawać, większość zna mnie z serwera Hide And Seek oraz Shoutboxa (jak i wypowiedzi na forum).
Jednocześnie rezygnuje z rangi admina serwera na Hide nad Seek.


Dziękuję głównie graczom z serwera HnS:
@ DOMINO- bardzo komunikatywny major admin na grupie jak i na serwerze.
@Lord Lancelot - najlepsze kryjówki i godziny spędzony na sprawdzaniu txt na serwerze Dzięki za pierwsze zaufanie, kiedy to pożyczyłeś mi 15.000 kredytów na pierwszy model :3
@ Lekter- odpowiedzialny admin na serwerze
@ wiesiu_HACKER  - gałganek binder, ale gra dobrze z awp.. gorzej na hns (bez obrazy gałganku ;*)
@ ARMANI- ArmaniGałgani, widzimy się na kolejnych mm'ach - zawsze pomagałeś mi w kontrolowaniu serwera oraz podziale obowiązków.
@ meep- miły gałganek i admin ;3
@ EzBucks ツ - miły gałganek do rozmów poza serwerowych na steam
@logo713x13.pngMat3usz - pomagałeś mi na początku grania na serwerze as.. dzięki
@ Kellow-Arts - zawsze wspierałeś mnie na serwerze HnS
oraz każdemu graczowi serwera Hide nad seek z osobna <3

Dziękuję areniakom z forum za wsparcie i rozmowy @ X-VexSo-X @ 7days@logo713x13.pngMikrus@ raveN@ SchMidT @ fili  @ TomSoneK@logo713x13.pngReT@logo713x13.pngleon@logo713x13.pngCiosek@Merfest38
Oraz wielu innym osobom. Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam. Chciałbym oznaczyć tutaj o wiele więcej osób, ale bym musiał poświęcić na to około 40 minut.




Żegnajcie gałganki <3
Wesoły świąt kochani, jeśli chcecie zaproście na steam! Tam zawsze będę mógł z wami pograć (nie koniecznie w cs) ;)

  • Lubię to! 1
  • Smutne. 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • SK4N3R zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności