Skocz do zawartości

SchMidT

Zasłużony

Ostatnia wygrana SchMidT w dniu 2 Października 2019

Użytkownicy przyznają SchMidT punkty reputacji!

Reputacja

593 Zaawansowany Areniak

Social Media

Ostatnie wizyty

4205 wyświetleń profilu
 1. Witajcie Areniacy po dłuższej przerwie (brak uprawnien u know) Z Dniem 11.07.2020 nadchodzi juz Siódme losowanie na Arenie Na czym to ma polegać? Wytypuj 6 różnych liczb z zakresu [1-49] w poście pod tym tematem Macie czas do 12.07.2020 21:00 (opcjonalnie) Na 1 osobę przypada tylko 1 typowanie! Proszę abyście typowali liczby zgodnie ze wzorem Poprawnie wytypowanie 6 liczb - VIP na 12 miesięcy*/SVIP na 6 miesięcy/100k Waluty* ** Poprawne wytypowanie 5 liczb - VIP na 2 miesiące*/SVIP na Miesiąc*/30k Waluty* Poprawne wytypowanie 4 liczb - VIP na Miesiąc*/SVIP na 14 dni*/15k Waluty* Poprawne wytypowanie 3 liczb - VIP na 14 dni*/SVIP na 3 dni/ 5k Waluty* * = Chodzi tutaj o VIP/SVIP na dowolnym serwerze oraz walutę na dowolnym serwerze (Kredyty/Fajki) oraz Klasy P/SP ** = w przypadku trafienia 6 liczb przez 2 lub więcej osób nagroda będzie dzielona. Życzę Powodzenia !
 2. Nick: SchMidT Imię: Maciej Wiek: Jeszcze 17 ;/ Doswiadczenie w moderowaniu: Pracowałem z silnikiem MYBB,PHPBB oraz IPS Ile czasu poświęcam forum dziennie: Zakładka "Beż Życia" wiele powie, ale staram się zaglądać na forum w miare możliwości (godzinka/półtorej) dziennie. Po postach można stwierdzić, że się nie udzielam, ale doszedłem do wniosku, że nie warto udzielać się tam gdzie się mnie to nie tyczy bądź nie mam powiązań z danym tematem bądź osobą. Coś o sobie: Mam na imię Maciek.Po tych wakacjach będę chodził do 3 klasy technikum. Jestem bardzo łagodny z charakteru, i łatwo jest się ze mną dogadać jeżeli chodzi o różne sprawy. Moim aktualnym Hobby jest jazda na rowerze, oraz od czasu do czasu pogrywam w piłkę nożną ze znajomymi Co zrobiłeś dla ArenySkilla: M@ surf tier oraz DRv2, w pózniejszym okresie H@ 5vs5, Moderator forum, Global Admin, O@ JB 1.6, AntiCheat Team. Starałem się też urozmaicić forum proponując "Losowanie", (AVG back it bo nie mam uprawnień). Kontakt: Discord Teamspeak Steam
 3. Masz moje tak +wiek +aktywność - brak doświadczenia (ale tu nie ma co wszystko do nauczenia) +/- staż
 4. Tak +/- wiek + doswiadczenie +aktywnosc
 5. dunno czy grasz w csgo ale obstawiam g4?
 6. SchMidT

  X czy Y?

  Tylko z kapustą i grzybami Galactic Footbal czy Supa Strikas XD
 7. Myślę, że bardzo dobre oceniając pryzmatem forum (100%)
 8. Propozycja to: "Przejęcie" Roli UBT 1.6 przez O@/M@ serwerów Treść: Z racji tego, że nasza Sieć jest stricte nastawiona pod CS:GO a posiadamy niewiele serwerów 1.6 + nie każdy UBT/ACT posiada CS 1.6 (z resztą regulamin rekrutacji do obu tych funkcji posiada podpunkt o wymaganym CS:GO) proponuję, aby to Opiekunowie i Majorowie serwerów 1.6 byli "Sędziami"(UBT) na serwerze na którym sprawują taką funkcję. Przyspieszyło by to na pewno proces sprawdzania skarg// Screenów (JB) i nadawania kar przez adminów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności