Skocz do zawartości

raveN

Zasłużony

Ostatnia wygrana raveN w dniu 22 Sierpień 2019

Użytkownicy przyznają raveN punkty reputacji!

Reputacja

1094 Legenda

O raveN

Areniak
Donator
Moderator
Opiekun Serwera
 • Urodziny 8 Lipiec

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. raveN

  fifacz

  Teraz jeszcze raz napisz temat tylko według wzoru:
 2. Zgadzam się z @Matysiak, troszkę kulały te pytania. Kropkę pisze się przed emotką.
 3. Link do Steam: easyy and KamyC Link do Steam oskarżonego: Niestety nie mam steama, ale to jest on --> Orbi. Nick oskarżonego: @ Orbitrek3 Opis sytuacji: dostaliśmy bana za to, że napisaliśmy "j*bać admina", według taryfikatora powinien być mut na czat. Serwer: 2 Maps. Dowody: KamyC and easyy SourceBans Od siebie: Wrzucam skargę za zbanowanych powyżej, głównie z powodu, iż Admini serwerów powinni wreszcie nauczyć stosować się do taryfikatora, który to już raz, gdzie widzę natychmiastowego bana za obrazę na serwerach typu 2 Maps czy Only Mirage to szkoda gadać.
 4. raveN

  Zmiana dowodów | SKARGI

  Jak najbardziej jestem za, sam chciałem napisać takową propozycję, ale jakoś wypadło mi z głowy :v
 5. Hello, it's me again. Zauważyłem, iż na JB są zbugowane rękawiczki zarówno u CT, jak i u TT. Wiem, że kiedyś normalnie pokazywane były "rączki" modelu, a domyślne rękawiczki były ukryte. Wystąpił jakiś bug i znowu widać te domyślne rękawice, w związku z tym wnioskuję o naprawienie buga, a jeżeli się nie uda to proponuję wgrać plugin na rękawiczki, który proponowany był już wiele razy, ale właśnie z powodu tych ukrytych domyślnych rękawic odrzucane były te propozycje z uwagi na "rączki" modeli, teraz to już bez znaczenia, a zawsze można mieć z pluginem jakieś lepsze, ładniejsze rękawiczki niż te domyślne. Tutaj jak to wygląda (wygląda to tak samo po stronie TT): Temat został napisany w sprawach serwera, a więc nie jest to zwykła propozycja, zaś prośba o naprawienie błędu i ewentualnie dodanie pluginu w przypadku, gdy nie uda się go naprawić, który pomógłby "zniwelować skutki" tego błędu, więc proszę o nie pisanie postów w stylu "jestem na tak" etc. gdyż są one kompletnie zbędne.
 6. raveN

  Propozycje JB!

  Jak najbardziej na tak, zawsze uważałem te rzeczy za dość irytujące w rozgrywce, a włączanie zabawy po buncie to po prostu pójście na łatwiznę ze strony strażnika i nie powinno takie coś mieć miejsca. Jak już włączyć zabawę no to na samym początku rundy, a nie w połowie czy przy końcu.
 7. Aplikant musi aktywnie grać na serwerze. Aplikacja została odrzucona.
 8. Musisz ustawić tag grupy ArenaSkilla poprzez ustawienia gry. Musisz najpierw jednak dołączyć do niej, aby móc to zrobić. Tutaj link: https://steamcommunity.com/groups/ArenaSkilla_pl Po wykonaniu obu czynności spadochron po krótkiej chwili będziesz miał dostępny pod E. Sprawa została wyjaśniona.
 9. raveN

  #161 Pytanie dnia

  Polskę tylko i wyłącznie niestety.
 10. raveN

  Dodanie map na serwer

  @Matysiakdokładnie, mniej grane mapki na te nowe. Tak.
 11. raveN

  Usunięcie Hełmu.

  Nie, ludzie by mogli biegać i zabijać na hita z pistolka, gdy ty byś się starał kogoś zabić z karabinu stojąc w miejscu stając się łatwym celem.
 12. Brakuje trochę estetyki i czasami nie umieściłeś znaków interpunkcyjnych, ale generalnie pozytywnie oceniam. Super, że ktoś wreszcie postanowił przeprowadzić z kimś wywiad, miło się to czyta. ;>
×