Skocz do zawartości

raveN

Zasłużony

Ostatnia wygrana raveN w dniu 22 Sierpień

Użytkownicy przyznają raveN punkty reputacji!

Reputacja

1068 Legenda

O raveN

Areniak
Donator
Moderator
Opiekun Serwera
 • Urodziny 8 Lipiec

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Typ Grafiki: Avatar na serwer Discord'a. Tematyka: ArenaSkilla (Logo Areny na środku + jakaś mapa z CS:GO w tle czy coś w tym stylu). Wymiary: Równe, 1000x1000 na przykład, byle żeby nie było poniżej 600x600. Kolorystyka: Tło ciemne, logo jak logo w tych samych kolorach co tutaj. Napis/y: - Inne uwagi: Logo może być po prostu wyciętą "głową gladiatora", jednakże samego wyciętego pliku nie podrzucę, bo nie posiadam, musicie zrobić sami. Grafika ma być zrobiona w "kole" z jakimś obramowaniem, kolor najlepiej pod kolory forum czyli taki pomarańczowo-czerwony, ale jestem otwarty na propozycje. Jak nikt nie wrzuci nic fajnego to po świętach wrzucam z powrotem stare autorstwa KamyK'a, tworzę to zlecenie, bo być może ktoś czymś zaskoczy, why not. Macie miejsce do popisu. Link do logo AS: here
 2. Większość tego "poradnika" aka "zasad" jest w regulaminie, także słaby "poradnik".
 3. Jeden z najgorszych poradników opublikowanych kiedykolwiek na forum.
 4. Aplikant musi aktywnie grać na serwerze, 0 aktywności.
 5. Nie trzeba było cheatować :))))))))))))))) Nie.
 6. Jesteś w porządku, mimo tego w odróżnieniu do innych uważam, że dawanie kilku osobom "na tak" w podaniach, gdzie jest tylko jedno miejsce nie ma zbytniego sensu, a Yamakashi jest dla mnie lepszym kandydatem. Na nie.
 7. Wyjście @ acitekz opiniami moderatorów jak najbardziej do spełnienia Na tak, obecny system odpracowywania warnów nie ma zbytniego sensu.
 8. raveN

  Leaks

  Aktualizacja 4 1. XXXTENTACION - Bad Vibes Forever [Full Album CDQ] (Early) 2. Zaaktualizowałem również główną listę "wycieków", gdyż niektóre utwory już wyszły oficjalnie.
 9. raveN

  Paweł Modek

  Jak najbardziej na tak, przydałby się kolejny ogarnięty, doświadczony Moderator.
 10. Jako mod byłeś totalnie nieogarnięty i zaniedbywałeś tę rangę. Ode mnie ogromne nie, jest o wiele lepszy, sprawdzony kandydat.
 11. raveN

  Podanie

  Kłamiesz z wiekiem + brak linku do Steama.
 12. Myślcie logicznie i karajcie takich delikwentów. Nie.
 13. raveN

  [nieobecności] rajek

  §3. Każdy użytkownik może mieć tylko jeden temat, w którym będzie zgłaszał swoje nieobecności w kolejnych postach.
×