Skocz do zawartości

uSzanowankoo

Admin HNS #2

Reputacja

9 Przeciętny

O uSzanowankoo

Użytkownik
 • Urodziny 13.03.1997

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. uSzanowankoo

  Podanie

  Na nie. Po za tym co rozumiesz poprzez słowa "Doświadczenie w adminowaniu: na dobrym poziomie" ? Zero wypowiedzi na temat doświadczenia, które zdobywałeś na innych serwerach. Niestety, ale dla mnie nie opisuje to twojego doświadczenia, przez co można nawet powiedzieć że może być zerowe (?) na danej modyfikacji serwera. Dodatkowo aktywność jest słaba.
 2. uSzanowankoo

  Podanko.V2

  Na nie, skoro dla Ciebie trudnym pytaniem jest sformułować krótko, dlaczego chcesz otrzymać admina.
 3. Niestety, ale twoje podanie zawiera sporo błędów ortograficznych dodatkowo na serwerze często jesteś mutowany. Nie masz mutacji przez co większość graczy nie będzie miała do Ciebie szacunku. Wyjeżdżasz i piszesz podanie na admina? Automatycznie na nie. Wiek. Kwiecień jest za rok, więc w podaniu powinno być napisane 12.
 4. Jestem na tak, jednak polecam dodać nowy model dla graczy SVIP.
 5. uSzanowankoo

  [Rozwiązane] SHREK

  Jestem na tak. Usunięcie szkieleta było kierowane tymi samymi motywami. Na serwerze większość graczy ma czarnego shereka (widocznego), co ułatwia to grę tym, co posiadają ten model.
 6. Tak, dodatkowo dodałbym do podań jakiś wymóg reklam. Np. Podanie na admina - 15 reklam sieci Podanie na grafika - 5 reklam Pokaże to nam, głosującym, że dany gracz ma większą ochotę grać na serwerze oraz pomagać w prowadzeniu porządku na serwerze.
 7. Jestem na tak Wiele razy pomagałeś (przy mnie) innym graczom przy komendach czy innych sprawach. Moim zdaniem wiek tutaj nie będzie mieć znaczenia, tak samo skala SM (to jest do nauczenia.. łatwiejsze niż uczenie się testów na prawo jazdy ).
 8. Moim zdaniem na okres próbny można spróbować
 9. Typ Grafiki: Tło na profil ArenaSkilla Tematyka: Counter-Strike Global Offensive // coś ala Hide And Seek map Wymiary: Pasujące na forum, nie wiem obecnie jaka jest rozdzielczość która jest dobrze pokazywana na forum Kolorystyka: Ciemna Napis/y: uSzanowankoo! oraz Admin HnS Inne uwagi: Zdaję się na wasze pomysły
 10. Typ Grafiki: Sygnatura Tematyka: Coś z psem Shiba Inu Wymiary: Nie za duże nie za małe .. w sam raz na forum by miło było scrollować Kolorystyka: Według grafika Napis/y: uSzanowankoo Inne uwagi: Brak, zdaję się na wasze pomysły
×