Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

uSzanowankoo

Admin HNS

Reputacja

68 Zdolny

7 obserwujących

O uSzanowankoo

Areniak
 • Urodziny 13.03.1997

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo\maps hmmm
 2. Za tego pijaczynę @ T0M3Kwidzimy się w Paryżu Po za tym szkoda że taki krótki materiał
 3. Na tak + Masz chęci do tej pracy + Brak grafików na danym stanowisku Popracuj nad grafikami.. sporo robione na jedno kopyto, często napis + obrys [na oko 1-2pxl]. Oczywiście obrys napisów sam w sobie szanuje - bo wiele osób tego nie potrafi przez co często napisy są nie widoczne. Może popracuj na Photoshopie i pobaw się wtapianiem tekstu bądź obrazu w tło, co doda lepszego efektu pracy. https://imgur.com/a/AQEa0ui Moim zdaniem napis jest za blisko ikonek społeczności.. ale to tylko moje zdanie Nie znam się na programie GIMP więc nie oceniam pod tym względem prac Jest tysiące poradników na ten temat więc się nie będę rozpisywać już... a sam jestem raczej amatorem pod tym względem a ty - obstawiam - masz większe doświadczenie. P.S: To nie jakiś atak a kilka sugestii. Powodzenia [jeśli się dostaniesz] na tym stanowisku!
 4. Nick/SID: uSzanowankoo Typowane liczby (6): 6, 13, 18, 25, 34, 42
 5. Na nie. Starsi będą za - młodsi będą przeciw. Większość graczy ma mniej niż 16 lat i ciężko będzie to wprowadzić w życie. Każdy rozmawia i każdy chce rozmawiać na serwerze społecznościowym. Jeśli komuś nie pasuje kogoś głos to może go sobie wyciszyć - po za adminami bo musi reagować na łamanie regulaminu.
 6. Typ Grafiki: Sygnatura Tematyka: Gra Tomb Raider [Shadow of the Tomb Raider / Rise of The Tomb Raider] Wymiary: By idealnie wyglądała na forum, nie za duża w każdym razie [~600 x 350] Kolorystyka: Ciemna Napis/y: uSzanowankoo! _____________________________________ Admin HnS #2 Inne uwagi: Chciałbym by to był gif, ale nie musi
 7. Siema mordeczko!

  Słoniu masz małą tr.. *pssyt*

 8. Kolejna mapa: 0:44 - Do 3 godzin mogę sobie mutować jeśli nie przestrzega regulaminu [próba zmutowania gracza "biedny chomik"] // brak powodów. 01:05 - nagle houdini mówi o mutowaniu na 1h [temat biednego chomika, nie znam powodów dalej] 1:10 - 1:4- = houdini mówi że ma wywalone na admina na serwerze HnS "bo mi się teraz nie chciało wbijać" 03:00 - próba nawiązania kontaktu z innym adminem [Janek] przez gracza Houdini. 04:45 - Zmienię sobie nick - na SJ // Houdini 05:10 - "dzięki zmianie na nick SKJ, po 1 dniu gry, dostanę major admina na DR V2, T0mka zrzucę" 05:30 - liczne słowa na temat SKJ. 06:20 - Houdini wyszedł z serwera. Jeśli gracz houdini/wiesiu wrócił w późniejszym czasie to mój błąd. Opisałem sytuację do jego wyjścia, oraz sprawdziłem kilka razy listę graczy w różnych odstępach czasowych.
 9. Mapa: wardisup_final 02:18 - KUR** [zacenzurowane] 02:50 - ja pierdziele, problem masz? 02:54 - atencji szukasz czy co Ci jest? 02:57 - bo mnie wkurzasz [rozmowa z kyrdodelem] 03:40 - kyrodel buguje gracza dab w elemencie mapy po czym ucieka [admin nie przestrzega regulaminu] Zero interwencji admina wiesiu oraz kyrdodela [który go zblokował] DAB prosi o wyslapowanie // Kyrdodel szydzi z gracza i nie robi nic 05:57 ban dla osoby o niewidzialnym nicku bez ostrzeżenia dla ów osoby 09:05 - kolejne blokowanie graczy [Tymczasem gracza Predator] w tym samym miejscu co wcześniej. Kolejne nie przestrzeganie przez admina [Kyrdodel] regulaminu oraz łamanie go. 18:30 co za ham wodę wylał / wiesiu 19:30 Wiesiu HACKER uderzono Lord Lancelot [naduzywanie praw] 21:30 admini nie ostrzegają gracza jacob który prosi o kredyty 23:38 - nie jakaś biedna vixa leszczu/ wiesiu 23:30 - bez kellowa wasz gang by był niczym 23:45 - ale nie jest, więc prawa głosu nie masz - wiesiu 25:40 - bo Cię mama woła [mini prowokacja] / wiesiu 27:00- Fragi nie dają skilla [mowa o gangu Wiesia] - houdini 27:25: mówisz o swoim iq [słowa do houdiniego] 27:50 - ty wolisz chłopaków podrywać [2 ataki admina] - wiesiu 28:10 - a ty jesteś rudy konfident - wiesiu 28:20 - wiesiu mówi że to houdini go atakuje, pomimo, że gracz Houdini nie popadł w szał rozmowy o łamaniach regulaminu 30:00 "brak nadmiernego przeklinania" pomimo że był admin juz zrezygnował to admin wiesiu uruchomił się w sprawach degrada 31:50 houdini polecam JWH [J*bać Wiesia Hackera] Czyli obraza admina 32:30 - cmoknij mnie [nie dokończone] - wiesiu 32:47 - "nie na widzę takich osób"- wiesiu 32:50 - "osób z takim typem charakteru jak ty" kolejny atak na gracza / wiesiu 33:00 - zrób sobie kurwa test osobowości na google - wiesiu 33:30 - Houdini: Wiesz że ja to mówię by go wkurzyć jeszcze bardziej? - prowokacje byłego admina 33:40 - Biedny chomik "przynajmniej nie pokazuj jaką jesteś osobą ... kijową... 33:48 - przynajmniej ja nie wyrywam dziewczyn z csa - houdni 34:00 - no i podziękujemy panu .. .za wyzywanie [słowa że jesteś kijem od jakiegoś gracza] - houdini // 2 w skardze mapa dla odpowiednich ludzi zostaje... zajmijcie się tym
 10. Moim zdaniem liczba adminów na serwerze jest wystarczająca i kolejny admin. Ale na tak, przestrzegasz regulaminu oraz posiadasz sporą aktywność
 11. Na nie. Ostatnio byłeś na txt, więc nie przestrzegasz regulaminu.
 12. Oczywiście, że na tak. Wprowadzi to porządek w dziale poradników do poszczególnych gier. W końcu nie będzie postów jak dodać posta w poradnikach... zaraza! Jeszcze nie było tego poradnika!
 13. Nick: uSzanowankoo! Wiek: 23 lata Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Jestem osobą znaną na serwerze oraz nie po raz pierwszy startuje na dane stanowisko. Jestem osobą kulturalną oraz nie faworyzuje żadnego z graczy. Zawsze działam z regulamin, który jest podany na forum oraz taryfikatorem banów zawartym na forum. Zawsze pomagam nowym graczom, często przez to jestem hejtowany ale dla mnie pomoc nowym graczom to pierwsze miejsce w obecnym stanowisku. Oczywiście też dokładam starań by regulamin nie był łamany i zawsze jestem w tym wyjątku konsekwentną osobą. Zawsze działam by graczom grało się lepiej i nie było głupich skarg bez podstaw [czy to forum czy bot areny]. Doświadczenie w adminowaniu: Prawie rok w adminowaniu na serwerze HnS. Jak długo gram w CS:GO?: 2013 - 2020 [wcześniej CS 1.6 od 2008 roku]. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Z powodu dwóch zmian w pracy różnie to bywa. Staram się spędzać tyle czasu ile mogę Link GT: Obecny GT: RAGE | uSzanowankoo Stary GT: uSzanowankoo Stary gang: xPieS | uSzanowankoo Dodatkowe GT: xPieS | Detektyw Pieseł Znajomość SM: 9/10 Link do profilu Steam: Steam uSzanowankoo Mikrofon: Posiadam Mutacja głosu: Naturalnie :) Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak.
 14. Link do Warna: https://forum.arenaskilla.pl/profile/1601-uszanowankoo/warnings/362/ Poradnik:
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności