Skocz do zawartości

uSzanowankoo

Areniak

Ostatnia wygrana uSzanowankoo w dniu 29 Marca

Użytkownicy przyznają uSzanowankoo punkty reputacji!

Reputacja

1075 Legenda

O uSzanowankoo

 • Urodziny 13.03.1997

Social Media

Ostatnie wizyty

9268 wyświetleń profilu
 1. Spóźnione .. najlepszego!

 2. https://imgur.com/a/fM0CNhM full wersja
 3. Kysz siło nieczysta za kraty. Witamy.
 4. https://www.dobreprogramy.pl/@deton24/poradnik-10-stron-a4-dla-zaczynajacych-przygode-z-csgo-w-2020,blog,111872 8 punkt Dziękuję do widzenia. §1.1. Jeśli poradnik nie został napisany przez wrzucającego, musi być podane jego źródło. W innym wypadku temat zostanie przeniesiony do kosza a autor otrzyma Ostrzeżenie.
 5. Jako że dział powstał z mojej inicjatywy chciałbym by on pozostał na naszej sieci. Chciałbym kiedyś go reaktywować w większym gronie jeśli znajdą się osoby chętne do oglądania demek. Osobiście bym odpowiadał za realizację materiału zgodnie z osobą[/osobami], która by chciała by weryfikować akcje naszych graczy. Są inne działy, które są mniej aktywne od moich akcji tygodnia.
 6. Poradnik jest z naszego forum. 1) Poradniki wrzucamy do działów, które mają przedstawiać dany temat [w tym przypadku poradniki CSGO] 2) Opracowanie warna nastąpi po otrzymaniu 4-5 pozytywnych reakcji rang wyższych. 3) Poradnik ma być w jaki kol wiek autorski a nie kopią z internetu.. a dodatkowo z naszego forum. @ Terminator@ Tomgra@ SchMidTwiecie co robić :v
 7. Lepsza wersja: https://imgur.com/a/oAoJHvV
 8. Nie nadajesz się na wiele rang na arenie, a co dopiero na moderatora... - Prowokacje - Zachowanie - Zasługi dla Areny są mierne.. powiedziałbym nawet że są zerowe.
 9. Typ Grafiki: Sygnatura Tematyka: Shiba Inu Wymiary: 1000x250 Kolorystyka: Ciemna Napis/y: uSzanowankoo! Inne uwagi: Czekam na kreatywne grafiki :v
 10. Na tak, + Wrubelki + Wiem, że umie oceniać demka [coś tam nie raz sprawdzał z HnS] + Doświadczenia na wielu serwerach [HnS/ JB/ 1vs1 /Mirage] Jeśli będzie spełniał swoje obowiązki przyzwoicie to nie widzę problemów w jego dysleksji na tym stanowisku.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności