Skocz do zawartości

uSzanowankoo

Major Admin Serwera

Ostatnia wygrana uSzanowankoo w dniu 24 Października

Użytkownicy przyznają uSzanowankoo punkty reputacji!

Reputacja

716 Ekspert

O uSzanowankoo

 • Inne grupy Areniak
 • Urodziny 13.03.1997

Social Media

Ostatnie wizyty

6054 wyświetleń profilu
 1. Nick: uSzanowankoo! Imię: Kamil Wiek: 24 Dlaczego ja mam otrzymać rangę Moderatora?: Jestem osobą pełnoletnią oraz pełniłem tutaj kilka funkcji niższego szczebla [czyt. UnBan Team / Major Admin / Admin Serwera]. Zawsze ze swoich obowiązków staram się wywiązywać jak trzeba i chętnie pomagam wszystkim użytkownikom czy to forum czy to serwerów. Jestem też miły oraz zawsze staram się nawiązać z każdym kontakt. Doświadczenie w moderowaniu: Posiadam doświadczenie z silnikami IPS, MyBB,oraz phpBy Przemo. W silniku IPS ostatnio pracowałem i wiem jak wygląda praca moderatora oraz administratora z danym silnikiem. Ile czasu poświęcam forum dziennie: Jestem codziennie na forum. Za tydzień ruszam do pracy więc ten czas będzie trochę skrócony i będę głównie od godziny 17:00 do 21:00. Coś o sobie: Interesuję się piłką nożna, jestem też kibicem Lille OSC oraz Juventusu [klubów piłkarskich]. Uwielbiam czytać książki oraz moją największą pasją jest granie w gry komputerowe. Co zrobiłeś dla ArenySkilla: Zaczynając od licznych konkursów których byłem organizatorem pomagałem też w organizowaniu konkursów HnS, nawet gdy już nie pełniłem na niej funkcji admina. Dodatkowo byłem w zespole UnBanTeamu oraz byłem major adminem serwera 1vs1. Obecnie zajmuję się jednym z popularniejszych serwerów na naszej sieci czyli OnlyMirage. Dodatkowo bardzo długi czas grałem na serwerze Hide and Seek [około 540 godzin]. Kontakt: √ Steam uSzanowankoo √ Discord: uSzanowankoo!#7610 Jednak najczęściej jestem na platformie STEAM.
 2. uSzanowankoo Panie wiedzminie. Gracu?
 3. Gracz został już przeze mnie odbanowany. @ Moderator / @ Początkujący Moderatordo zamknięcia.
 4. Powraca akcja tygodnia!

  Od dziś możecie wysyłać demka w celu rozkręcania eventu na nowo!
  Link do akcji: Klik

 5. Witajcie Areniacy! Przychodzę wam ogłosić konkurs z okazji Halloween oraz bardziej nam znanego Dnia wszystkich świętych! Event odbywa się na takich samych zasadach jak w przypadku miesięcznego konkursu na naszym serwerze. Nie musicie się nigdzie zgłaszać - wystarczy wejść na serwer i zacząć grać z nami! Data restartu: 27 Październik 2021 Restart został już przeprowadzony Data zakończenia: 31 Październik 2021 Godzina: 20:00 Nagrody do wygrania w konkursie: 1 Miejsce: AK-47 | Widmowy mąciciel (po testach bojowych) 2 Miejsce: MP7 (StatTrak™) | Chochlik (po testach bojowych) 3 Miejsce: Rewolwer R8 (StatTrak™) | Kościana robota (prosto z fabryki) Aktywność graczy: 1 Miejsce: SSG 08 | Przekrwiony (mocne zużycie) 2 Miejsce: MAG-7 (StatTrak™) | Zew potwora (lekkie zużycie) 3 Miejsce: P90 (StatTrak™) | Ponurak (lekkie zużycie)
 6. Związku ze startem nowego eventu konkurs za Październik zostaje zakończony! TOP 10 skill: TOP 10 Aktywność: Jak mówił post przewodni trzech najlepszych graczy z dwóch kategorii otrzymuje różne skiny - po odbiór proszę napisać na steam do mnie [ * KLIK * ]
 7. Mirage: 8 564 Arena: 88 802 Rt1: 82 705 Rt2: 97 031 Rt3: 124 660 HNS: 140 253 JB: 120 353 DR1: 5 196 DR2: 98 708
 8. Na promocję -50% vip na forum by miał jakiś kolorek
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności