Skocz do zawartości

uSzanowankoo

Admin HNS #2

Reputacja

11 Na dobrej drodze

O uSzanowankoo

Użytkownik
 • Urodziny 13.03.1997

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Najlepszy wieczór to gorąca czekolada i książka :pepeLove: 

  1. I must kill you :)

   I must kill you :)

   Nie bo gry planszowe z przyjaciółmi 

 2. Wszystkiego najlepszego mordeczko ! :) 

 3. Na nie. Jeśli dla Ciebie takowe podanie jest dla zabawy, więc obstawiam, że będziesz się bawić komendami po czym, stracisz admina. Nie potrzebujemy takowej osoby na tak tak ważnym stanowisku. Obecna kadra adminów jest mała, ale sobie radzimy na serwerze, więc moim zdaniem podanie te nadaje się na zamknięcie. - Wiek - Znajomość SM (ponoć masz duże doświadczenie przez 800h) - Aktywność
 4. Na nie. Obecny system jest taki sam jak na innych serwerach i raczej administracja nie będzie faworyzować jednego z serwerów, który i tak jest praktycznie pełen. VIP/SVIP to jest wystarczający dodatek do rozgrywki (bunnyhop itp), zwiększenie ilość kredytów za grę negatywnie wpłynie na graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją rozgrywkę w tym trybie na naszym serwerze hide and seek (czytaj: rozwój ganów).
 5. Na nie. Takie podanie niestety nie ma sensu
 6. Mam. Czy masz minecrafta na komputerze?
 7. Nick: [xPieS] uSzanowankoo! Wiek: 22 lata Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Jestem osobą pełnoletnią, która pełniła funkcję admina na tym serwerze, co za tym idzie znam większość graczy oraz znam zasady, które tutaj panują. Czasami się zdarzy, że jakiegoś admina nie ma na serwerze, wtedy gracze uciekają na tektury oraz obrażają graczy w szelaki sposób.. pomimo zgłoszeń, wiem też że nie zawsze każdy może wejść na serwer zbanować 1-2 osoby, toteż chciałbym pomóc administracji w przestrzeganiu regulaminu panującego na serwerze hide and seek. Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem na serwerze HnS przez okres 2 i pół miesiąca (1 Maj - 13 Lipca) oraz posiadam doświadczenie z innych serwerów. Jak długo gram w CS:GO?: Gram w tą grę od roku 2013 (25 Grudnia), przez ten okres mam przegrane około 4-5 tysięcy godzin (z kontami smurf). W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Różnie to bywa. Obecnie jestem osobą pracującą, więc najczęściej będę grać w godzinach wieczornych. Link GT: - obecny gt: https://www.gametracker.com/player/[xPieS] uSzanowankoo!/185.30.124.110:30040/ - stary gt, który liczył godziny: https://www.gametracker.com/player/uSzanowankoo!/185.30.124.110:30040/ Znajomość SM: 8/10 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/uSzanowankoo/ Mikrofon: Tak, posiadam. Mutacja głosu: Tak, posiadam. Czy przeczytałem regulamin Admina?: Zapoznałem się z regulaminem.
 8. I tak zostanie odrzucone (było sporo tematów tego typu). Pomimo wszystko jestem na tak.
 9. Na nie. Nawet nie kojarzę Cię z serwera
 10. Na tak. Wszyscy wyżej opisali dokładnie tego gracza i nie mam co dodawać !
 11. Co do twojej osoby, sporo osób mówi o twoim braku kultury oraz proszeniu o kredyty. To jednak zostawiam graczom, by napisali stosowne skargi w odpowiednim dziale. Mówienie tutaj o SM innego admina raczej należy do osób z góry w celu sprawdzenia takowej wiedzy na temat takowej wiedzy w której się ocenia. Jak skończę grę na HnS ogarnę dane linki na wiadomości prywatnej bądź w tym poście jeśli będzie dalej otwarty. Co do mojej rangi - jeśli będę musiał zrezygnuję ze swojego stanowiska. Po prostu temat miał wnieść małe zmiany dotyczące podań (czasu) jednak jeśli nie zostanie to zaakceptowane to w pełni to zrozumiem i nie będę mieć do nikogo żalu o ten temat. Szkoda tylko, że spora liczba graczy nie jest w stanie wypowiedzieć się w podaniach innych graczy z popierającymi ją słowami bądź negatywnymi, które mogą pomóc w ogólnym rozrachunku dla Opiekuna Serwera.
 12. 1. Chodzi mi o degradację Marvesa (podanie było na forum 2 godziny) oraz kilka innych osób (wystarczy spojrzeć na podania i degradacje. Podania były przyjmowane na szybko, pomimo prawie zerowej aktywności w postaci postów graczy dotyczących danego gracza. Podanie Kubusia (5 podań w ostatnich 2 miesiącach na HnS z czego 4 zostały odrzucone). Nagle ta osoba została zaakceptowana pomimo słabej aktywności - dodatkowo dany gracz spędza więcej czasu na serwerze JB, więc moim zdaniem nawet nie rozumiem pisania podania na serwer HnS (obecnie jest na serwerze JB od kilku godzin). 2. Obecnie prawie w każdej godzinie jest jeden / dwóch adminów na serwerze. Staramy się reagować jak tylko możemy najszybciej na zgłoszenia przychodzące od BOT'a. Wiadomo, że teraz jest okres wakacji - więc graczy jest więcej i trzeba więcej czasu poświęcać na pilnowanie serwera. Jednak są admini młodsi niż ja i często są na steamie dostępni. Ich aktywność na serwerze to już różny temat. // Skoro mutujemy ludzi za brak mutacji, to jak mamy reagować na adminów bez mutacji. Skoro tak to muszę takie osoby mutować ... idąc tokiem rozumowania z powyższych postów powinien zostać zniesiony punkt regulaminu dotyczący mutacji (oraz mutowania takich osób) - skoro większość graczy jest poniżej 16 roku życia.
 13. Chodzi mi głównie o 2 przypadki co wymieniłem w pierwszym poście na temat czasu przyjęcia podań. Marves przyjęty po 2 godzinach został zdegradowany i z tego co mówią ludzie na serwerze to czuję, że Kubuś straci swoją rangę na serwerze HnS bardzo szybko (póki co nie ma skarg oficjalnie, więc nie będę więcej mówić na ten temat). Często nie mogę się nawet wypowiedzieć na temat podań na admina, ponieważ albo jestem w pracy, albo pilnuje serwera / śpię - wejdę na forum i nagle widzę x nowych adminów, którzy prędzej czy później rezygnują / dostają degradację. Jako jeden z adminów często znam danych graczy i wiem co często robią na serwerze i ponad połowa podań nie powinna być zaakceptowana (a są admini, którzy nadużywają języka na serwerze, a potem sami każą innych za przekleństwa czy też obrazy).
×