Skocz do zawartości

uSzanowankoo

Admin HNS #2

Reputacja

29 Ambitny

1 obserwujący

O uSzanowankoo

Użytkownik
 • Urodziny 13.03.1997

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Moim zdaniem ten model nie daje żadnej przewagi na serwerze HnS, więc usunięcie go nie ma sensu i jest on dobrze widocznych w trudniejszych miejscówkach (np krzaki / drzewa). Sam modelu nigdy nie używałem od razu zaznaczam. Moja decyzja:
 2. Chyba gorszych modeli wybrać nie mogłeś Na nie!
 3. Czemu nie lubisz psów ?
 4. uSzanowankoo

  Dodanie modeli na HNS.

  Jest sporo modeli na hns, wiec nie widzę powodów by dodawać nowe. Na nie
 5. uSzanowankoo

  [Przyjęta]Skarga

  Skoro piszesz skargę to napisz dokładnie o jakie osoby chodzi. Gracz "za dużo tego" nie istnieje i nigdy takiego nie było na serwerze HnS, a skoro podałeś to w nicku oskarżonego to oznacza, że zgłaszasz takiego gracza. Na każdej mapie znajdzie się osoba, która łamie regulamin bez aktywnych adminów na serwerze hns, jednak nikt nie zgłosił tego za pomocą komendy !zglos (brak powiadomień na temat txt*). Zgłoszeń na temat nadużywana mikrofonu jest tyle że, że połowa jest nie prawdziwa i nie każdy admin jest 24/7 by wbić na serwer i sprawdzić każde zgłoszenie (przed banem / mutem / gagiem musimy mieć dowody, jednak po wbiciu jest cicho i nie mamy podstaw do nadania określonych kar za łamanie regulaminu). * dałem to jako największy problem na serwerze, gdyż nadużywanie mikrofonu oraz proszenie o kredyty to już podstawowe zgłoszenia każdego gracza.
 6. Głupi atak na moją osobę w twoim wykonaniu. Danego gracza nie widziałem od tygodnia na serwerze i dostał on bana w mojej obecności już za skrypty (perm ban) od majora serwera DOMINO dodam, że w mojej obecności i z major adminem go sprawdzaliśmy na mapie winterday (z tego co pamiętam mapa się zgadza). https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=banlist&advSearch=493&advType=admin Data: 30.10.2019 21:29 Gracz: - Kolejne założone konto przez gracza "tata" to $$ TRENDSETTER $$ Data: 01.11.2019 18:34 Oba bany zostały nadane jako perm ban na duśkiego gracza csgo. Dodam, że konta gracza dostały blokadę VAC (obydwa).
 7. Moim głównym zainteresowanie jest sport, a właściwie piłka nożna. Gram na pozycji bramkarza, jednak nie gram w żadnym klubie (tak ten żółty gałganek to ja) Moim drugim zainteresowaniem są książki Nie muszę wspominać raczej, że lubię też grać w gry
 8. Poprzedni mój nick to emiona1, po 10 latach gry w cs 1.6 / csgo postanowiłem zmienić kawałek swojej historii. Obecnie jestem bardzo wielki fanem psów (ogółem zwierząt) i oglądałem często youtubera o nazwie Bladii. Poprzez materiały z gry Garrys Mod od ów osoby postanowiłem zacząć grę w tryby Chowany / PropHunt i tak też trafiłem na arenę skilla Nick ustawiłem około 2-3 dni przed pierwszym połączeniem na serwer HnS i tak pozostało do dziś dnia
 9. Problem jest w tym, że na serwerze HnS są grane ciągle i te same mapy. Kiedy zagramy całkiem fajną mapę (teleporty oraz miejsce do schowania), ale wchodzi kilka osób i spamują rtv na czacie oraz na czacie głosowym (mut za nadużywanie mikrofonu nie pomaga w takich sytuacjach). W kółko grane są mapy typu dust2 / mirage (sporo txt), winterday (zresztą widać to na GT bądź tabeli serwerów jakie mapy są grane). Niestety, gadanie o RTV możemy zaliczyć tylko pod spam bądź nadużywanie czatu testowego / czatu głosowego.
×