Skocz do zawartości

bartaz

Moderator

Ostatnia wygrana bartaz w dniu 30 Września

Użytkownicy przyznają bartaz punkty reputacji!

Reputacja

2088 Legenda

Social Media

Ostatnie wizyty

6432 wyświetleń profilu
 1. Obecnie piastujesz stanowisko Majora na serwerze DRv1, więc poznałeś niektóre funkcje do których mają dostęp moderatorzy, więc przyswajanie wszystkiego przyjdzie Ci jeszcze z większą łatwością niż dla osoby, która nigdy nie miała z tym styczności; wszystko jest bardzo przejrzyste, więc najprawdopodobniej każdemu by się udało opanować funkcje. Kolejną rzeczą którą wezmę pod uwagę jest Twoje zachowanie na serwerze oraz poza nim: zachowujesz wysoką kulturę osobistą oraz z chęcią pomagasz nowym graczom na serwerze. Twoja aktywność na forum jest odpowiednia, więc nie mam do czego się przyczepić. Masz na tak.
 2. Odwołanie od bana zostało odrzucone.
 3. bartaz

  Ban za skilla

  Brak wzoru. Temat został przeniesiony do kosza.
 4. @ANARE https://forum.arenaskilla.pl/topic/256-regulamin-zlecenia/ Temat został przeniesiony do kosza.
 5. Na serwerze wystąpił błąd, przez który placki będąc w CT pojawił się na terenie TT. Niestety nie jestem w stanie stwierdzić czy było to zrobione umyślnie czy dany gracz nie był świadomy swojego czynu - dlatego odrzucam tę skargę. Skarga została odrzucona.
 6. bartaz

  JB [Przyjęta]patola

  Skarga została przyjęta.
 7. bartaz

  JB [Przyjęta]patola

  GrabuS [STEAM] brak kultury, nadużywanie mikrofonu - mute 3h saxa [STEAM] nadużywanie mikrofonu, obraza |@ naiz Janek [STEAM] nadużywanie mikrofonu, puszczanie muzyki - mute 2h nitrek [STEAM] obraza - mute 1h Jasiok [STEAM] nadużywanie mikrofonu [ADMIN - @ SebOwieczka- możesz obejrzeć demko w celu weryfikacji zachowania @ Jasiok] [mute 1h] Wiśnia BakajOko [STEAM] brak kultury - mute 1h @ Admin JBkary do nadania, gdy gracze będą na serwerze *Jeszcze nie zamykam, czekam na decyzję @ naizw sprawie gracza saxa + decyzja @ SebOwieczkaw sprawie @ Jasiok
 8. Mirage: 2 746 Arena: 80 402 Rt1: 76 790 Rt2: 87 004 Rt3: 113 120 HNS: 127 691 JB: 108 159 DR1: 142 264 DR2: 87 648
 9. Odwołanie od bana zostało odrzucone.
 10. Skarga została odrzucona.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności