Skocz do zawartości

VexSo

VIP

Ostatnia wygrana VexSo w dniu 11 Grudzień 2019

Użytkownicy przyznają VexSo punkty reputacji!

Reputacja

621 Profesjonalny Areniak

O VexSo

Areniak
Użytkownik
 • Tytuł
  -123...321-

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Nie Nie ogarniasz Twoje zachowanie nie jest godne admina
 2. Nick/SID: VexSo Typowane liczby: 6, 18, 33, 44, 49, 48
 3. -de*il -nie ogarnia -wiek mentalny NIE
 4. - Staż na Forum Wydaje mi się że jesteś trochę za krótko żeby iść już na moda, nie patrząc na staż to w sumie się nadajesz. Jak dla mnie to poczekaj do kolejnego razu gdy miejsce na moda będzie wolne. Nie
 5. JailBreak: 222 DeathRun v1: 222 DeathRun v2: 222
 6. Link do steam: Ja Link do steam oskarżonego: Mroku Nick oskarżonego: @MroCzeq- Opis sytuacji: Warden daje polecenia że mamy się ustawić na markerze, więc ja i reszta serwera stoimy na markerze, nagle zostaje zfreekillowany jakiś gracz. Mroku próbuje zrespić mnie żyjącego po czym zauważył że zrespił mnie a nie osobę która miał zostać zrespiona za fk. Po tym jak już ogarnoł że zrespił mnie a nie osobe która została zfreekillowana zabija mnie przez sm_admin. Następnie pytam się dwa razy czy mnie zrespi, on jednak odpowiada że nie,i ja pozostaje nieżywy. Dopiero później mówi że dostanę FD, gdy powiedziałem że idę pisać skargę . Dodam jeszcze że Mroku bez przerwy zachowuje się jak mental 12y i takie osoby według mnie nie powinny mieć admina. Jest wiele sytuacji kiedy mówi bez przerwy do graczy "2head", wiem że może się to nie traktować jako obraza, lecz jeżeli ktoś ci wspomina że jesteś 2head'em nostop to już zaczyna to się robić uciążliwe i przeszkadzające pomimo upomnień z mojej strony. Według mnie także takie osoby jak mroku czyli "NIEOPANOWANE PSYCHICZNIE" nie powinny mieć admina. Także wiele razy śmieje się z wyzwisk i obraz rzucanych w kierunku graczy zamiast upomnieć. Przepraszam jeżeli ktoś się nie może z tego rozczytać ale myślę że się nie pogubiłem . Serwer: JB CS:GO Dowody: Demko około 14:10 [2020-01-26] mapa nie pamiętam dokładnie jak pojawi się demko do pobrania to podam mapę w zgłoszeniu.
 7. Nie - Aktywność - Widzę że szybki edit konta wleciał na steam byle adminka dostać
 8. Nie jest źle, ale mówiłem że nie chce robić wywiadu więc czemu jestem w ankiecie
 9. Masz co chwilę wybuchy i chcesz admina ? (-kultura ) Nie
 10. JailBreak: 182 DeathRun v1: 182 DeathRun v2: 182
 11. Nie -nie ogarniasz -czesto zachowujesz jak typowy KID - Bardzo dobrze ogarniasz CT -atencjusz -mutacja
 12. Wszystko ok, ale pls zmień czcionkę bo na telefonie aż razi w oczy. (jak ty nie będziesz mógł edytować to niech to jakiś mod zrobi. dzięki)
×