Skocz do zawartości

Lekter

Admin HNS #2

Reputacja

5 Przeciętny

O Lekter

Użytkownik
 • Urodziny 13.05.2000

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Typ Grafiki:Sygnatura Tematyka:Czaszki z motywem świątecznym Wymiary: takie jak w załączonej grafice Kolorystyka:Ciemna Napis/y:Lekter Admin HNS#2 Inne uwagi:prosiłbym o sygnature z czaszkami z motywem świątecznym jakieś czapki mikołaja i na górze syngatury od lewego boku do prawego aby rozciągał się sznur lamp choinkowych.
 2. Lekter

  Żegnam

  Serwusik majster
 3. Lekter

  [Odrzucone] Dodanie !bank

  Bezsensowna propozycja, co by to miało wnieść na serwer? Jestem na nie. Obecny system kredytów i ich przechowywania jest wystarczająco dobry
 4. Jak najbardziej na tak gracz dzieki ktoremu zostalem na serwerowni
 5. Lekter

  Błąd Modeli

  @ rajek1910 mi to w niczym nie przeszkadza itd ale nie widzę sensu w zakładaniu takich postów gdyż Wyższa administracja jest świadoma tego błędu i na pewno pracują nad rozwiązaniem.
 6. Lekter

  Błąd Modeli

  to się może okazać trudniejsze niż myślisz, wszystko przez tą nową operacje i przez to że nowe modele zostały dodane do samego CS'A, tak samo z kosami na początku dało się ustawić do nich skiny a teraz już jest to niemożliwe zapewniam cię że @ DOMINO to zauważył i przekazał te informacje do odpowiednich osób. Pozdrawiam
 7. Lekter

  [Rozwiązane] SKARGA SKJ

  Drogi filipie sam prowokowałeś go do wyzywania innych graczy, upominałem cie o to i jego też więc moim skromnym zdaniem oboje powinniście zostać ukarani.
 8. Lekter

  Zmiana modelu SVIP'a [HNS]

  Jestem na nie jak ci przeszkadza ten model to go nie używaj jak kolega powyżej napisał
×