Skocz do zawartości

leon

Użytkownik

Reputacja

7 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. leon

  #55 Pytanie na dziś

  Na kredyty Coiny fajki itp
 2. leon

  [Odrzucona]Skarga

  Z tego co wiem była to jednorazowa sytuacja gracza więc nie wiem po co robić z tego skargę po za tym zakładnik został usunięty przez @Lord Lancelotpo około 2minutach.
 3. leon

  [Odrzucona]Skarga

  Proponuje nauczyć się polskiego Słownik można kupić w kiosku polecam
 4. ☆☆NA TAK☆☆ Ale będzie ciężko udowodnić że ktoś wpisał retry Niektóre osoby przyznają się do "retry" wtedy już powinien być ban od 5minut do 120minut.
 5. leon

  podanie na admina

  NA TAK +mutacja +sm +wiek
 6. Nick: Leon Nick oskarżonego:♡Johny♡ Opis sytuacji: Zaczęło się to na mapie seek_shoppingcenter gracz zaczął śpiewać różne piosenki (nie cenzuralne) obrażal. Na wcześniejszej mapie zwyzywał admina I uciekł z servera poprzedniejsz skarg jednak nic nie dała. Serwer: Hide and Sekk #2 Dowody: Demka jeszcze nie ma (Z mapy seek_shoppingcenter) Ale z tego co wiem będzie ono dostępne O 17:30 mnie więcej . SS nie mogłem zrobić ponieważ gracz obrażał na czacie głosowym.
 7. Nick: leon Nick oskarżonego: (Shots) BLOODIS Opis sytuacji: Cały czas używa mikrofonu prosi o kredyty, obraża bezpodstawnie, przeklina cały czas obraża rodzine w tle cały czas leci muzyka bajki itp. Gracz proponuje za kredyty duszenie się (bardzo dziwne zachowania)itp. Serwer: Hide And Seek #2 Dowody: mogą potwierdzić to gracze @Felik @Zmazik @NoobMaster69 demko z tego co wiem bedzie dostepne o 16:00 mapa seek_nuke_old.
 8. leon

  [Przyjęta]Skarga na admina

  Robić skargę tylko dlatego że Cię admin uderzył
 9. leon

  [Odrzucona]skarga Ciosek

  POTWIERDZAM gracz miał vaca
 10. leon

  [Odrzucona]Skarga rajek

  POTWIERDZAM ta osoba w przeszłość i miała vaca
 11. leon

  Skarga na gracza.

  Nick: Leon Nick oskarżonego: kondziuッ Opis sytuacji: Zaczęło się to na mapie seek_mirage gracz zaczął proponować +rep pod profilem w zamian za to osoba która chciała +rep musiała mnie wyzywać sam kondziuッ mnie często obrażał zdazyło mu się to kilka razy na wymienionej mapie wcześniej też obrażał nie raz bez jakichkolwiek konsekwencji. Serwer: Hide and Sekk #2 Dowody: Demka jeszcze nie ma (Z mapy seek_mirage) Ale z tego co wiem będzie ono dostępne O 14:40. SS nie mogłem zrobić ponieważ gracz obrażał na czacie głosowym.
 12. Nick: Leon Nick oskarżonego: kondziuッ Opis sytuacji: Zaczęło się to na mapie seek_mirage gracz zaczął proponować +rep pod profilem w zamian za to osoba która chciała +rep musiała mnie wyzywać sam kondziuッ mnie często obrażał zdazyło mu się to kilka razy na wymienionej mapie wcześniej też obrażał nie raz bez jakichkolwiek konsekwencji. Serwer: Hide and Sekk #2 Dowody: Demka jeszcze nie ma (Z mapy seek_mirage) Ale z tego co wiem będzie ono dostępne O 14:40. SS nie mogłem zrobić ponieważ gracz obrażał na czacie głosowym.
 13. leon

  [Odrzucona]Skarga na adminka

  Matysiak to ogórek
 14. leon

  [Rozwiązane] #skarga na admina

  A i nie używałem wulgaryzmów napisałem tylko "xk"i dostałęm bana dlaczego?
 15. leon

  [Rozwiązane] #skarga na admina

  dobrze ale ja nie pisałęm wulgaryzmów a zostałęm za to zbanowany.
×