Skocz do zawartości

ARMANI

Admin HNS #2

Reputacja

10 Na dobrej drodze

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

 1. ARMANI

  [Odrzucone] Podanie na GA

  Poradzi sobie, tylko dodać nic ująć
 2. ARMANI

  [Przyjęte] Podanie UBT

  Na Tak, spokojnie opanowany ziomuś
 3. Zdecydowanie na tak, od kiedy można rozmawiać bez mutacji to ciężko ogarnąć młodzież , którzy odzywają się nie posiadając mutacji.... Wielu osobą to przeszkadza.
 4. Niedostosowanie się do wzoru i poza tym non stop obrażasz graczy i Administrację serwera, miałeś już tyle ostrzeżeń a ostatnie dotyczyło "Perm Bana". Jak dla mnie ban słuszny.
 5. Traktujemy to już jako Nie wykonywanie celów mapy jeżeli szukający stoi tam dłuższy czas.
 6. Na nie , był by problem gdyby cały serwer wraz z dziećmi zaczął się odzywać.
 7. ARMANI

  [Przyjęta]Skarga na admina

  Admin Kellow był dłużej ode mnie i widział ile było zgłoszeń a ja wszedłem i dostałem zgłoszenie to "upomniałem".
 8. Na nie , często jestem na serwerze i jakoś ciebie nie widuje.
 9. Nie jestem robotem , odszedłem "zw" przychodzę a 2 admin mi pisze , żebym zobaczył i dał ci bana , ale najpierw musiałem czat przewinąć i widziałem całej akcji . Potem doszły do mnie informacje że "DOm1nik" też obrażał i kiedy się dowiedziałem to wszystko zostało uregulowane.
 10. Gracz o którego ci chodzi dostał "mute" na 30 minut żadnej faworyzacji i nie widzę co prawda dostał troszkę puźniej , ale wszystko jest zrobione "uregulowane".
 11. ARMANI

  Propozycja

  Nie dostosował się do wzoru na Nie
 12. Wszystko prawidłowo.
 13. ARMANI

  [Przyjęta]Skarga na admina😚

  Już mówie: Nie mam "wywalone" tak jak powiedziałeś, słysze też przekleństwa na serwerze i za nie upominam a kiedy trafiają się rzadko to w regulaminie jest napisane zakaz nadużywania przekleństw.Nie zmieniam mapy bez głosowania w której powinno być min.85% na tak a takiej sytuacji nie było, że dałem "muty" 1 na 5 minut a 2 na 30 minut za ten sam powód. I poza tym zostałem Administratorem nie dawniej niż 2 tygodnie temu i przez ten czas prowokowałeś mnie choćby wchodzeniem na textury mapy, a powodem tej skargi jest tym że upominałem cię żebyś nie wchodził na textury i skączyło to się zbanowaniem na 60 minut.
×