Skocz do zawartości

ARMANI

Admin HNS #2

Reputacja

8 Przeciętny

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. ARMANI

  Skarga na admina

  Admin Kellow był dłużej ode mnie i widział ile było zgłoszeń a ja wszedłem i dostałem zgłoszenie to "upomniałem".
 2. Na nie , często jestem na serwerze i jakoś ciebie nie widuje.
 3. Nie jestem robotem , odszedłem "zw" przychodzę a 2 admin mi pisze , żebym zobaczył i dał ci bana , ale najpierw musiałem czat przewinąć i widziałem całej akcji . Potem doszły do mnie informacje że "DOm1nik" też obrażał i kiedy się dowiedziałem to wszystko zostało uregulowane.
 4. Gracz o którego ci chodzi dostał "mute" na 30 minut żadnej faworyzacji i nie widzę co prawda dostał troszkę puźniej , ale wszystko jest zrobione "uregulowane".
 5. ARMANI

  Propozycja

  Nie dostosował się do wzoru na Nie
 6. Wszystko prawidłowo.
 7. ARMANI

  [Przyjęta]Skarga na admina😚

  Już mówie: Nie mam "wywalone" tak jak powiedziałeś, słysze też przekleństwa na serwerze i za nie upominam a kiedy trafiają się rzadko to w regulaminie jest napisane zakaz nadużywania przekleństw.Nie zmieniam mapy bez głosowania w której powinno być min.85% na tak a takiej sytuacji nie było, że dałem "muty" 1 na 5 minut a 2 na 30 minut za ten sam powód. I poza tym zostałem Administratorem nie dawniej niż 2 tygodnie temu i przez ten czas prowokowałeś mnie choćby wchodzeniem na textury mapy, a powodem tej skargi jest tym że upominałem cię żebyś nie wchodził na textury i skączyło to się zbanowaniem na 60 minut.
 8. Nick: ♛ ARMANI ♛ Wiek: 17 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Gram na serwerze często i widzę graczy ,którzy łamią zasady regulaminu serwera i chciałbym temu zapobiec oraz wspomóc administrację. Doświadczenie w adminowaniu: Nigdy nie byłem adminem , ale mam pojęcie o tym. Jak długo gram w CS:GO?: 0d 2014 roku i mam spędzone ok.2000 godzin. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Po godzinach lekcyjnych 15-20 a w weekendy 9-22. Link GT: https://www.gametracker.com/player/♛ ARMANI ♛/185.30.124.110:30040/ , https://www.gametracker.com/player/[MeneL] ♛ ARMANI ♛/185.30.124.110:30040/ Znajomość SM: 3/10 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198872159101/ Mikrofon: Tak Mutacja głosu: Tak Czy przeczytałem regulamin Admina?: Oczywiście.
×