Skocz do zawartości

T0M3K

Areniak

Reputacja

485 Areniak

O T0M3K

 • Urodziny 09.05.2004

Social Media

Ostatnie wizyty

1784 wyświetleń profilu
 1. Link do steam: - Link do steam oskarżonego: - Nick oskarżonego: @ VVoF Opis sytuacji: Totalny brak aktywności od dłuższego czasu na serwerze Serwer: MIR Dowody: https://www.gametracker.com/player/VVoF/51.77.34.138:30006/
 2. Jesteś tu 3 miesiące! XD Powątpiewam żebyś był ogarnięty jak @ PiKei tak szybko ogarnął wszystko - Staż - Nowy
 3. + Doświadczenie na serwerach +Wiek +Chęć pomocy również na forum *Mam nadzieję, że ci się uda*
 4. nick w grze:T0M3K steam ID:STEAM_1:1:207263253 link do steam'a:https://steamcommunity.com/id/T0M3K_AS/ serwer na który chcesz otrzymać walute:drv2 dowód wbicia danego lvl (screen z ukazanym lvl naszej klasy)
 5. Propozycja to: Całkowite zablokowanie negev'a bądź ustawienie limitu Treść: Moim zdaniem, negev na OM nie powinien być dostępny do gry, broń według mnie nie ma kompletnie sensu na takim serwerze, gdyż -Przykładowo jest 16 osób na serwerze, 3 osoby kupują negeva i walą nim całą rundę po różnych pozycjach, wtedy drużyna przeciwna nie ma ŻADNYCH szans. -Negev jest coś typem zablokowanego G3SG1 czy Scar'a 20, psuje on rozgrywkę, a ludzie po prostu denerwują się grając na osoby, które nimi zazwyczaj "trollują'' nie dając możliwości zrashowania np rampy przez tt Osobiście jestem za całkowitym zablokowaniem negeva, na innej sieci pięknie to presperuje, aczkolwiek chętnie przeczytam propozycję innych użytkowników:)
 6. T0M3K

  Siema

  Pog widzowie Elo/o
 7. +/- Akty +SM +Doświadczenie
 8. - Piszczy ta twoja aktywność +Wiek +Doświadczenie +Murzynek :yes:
 9. Max 3 AWP na drużynę niezależnie od ilości osób w drużynie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności