Skocz do zawartości

wiesiu_HACKER

UnBan Team

Reputacja

150 Społeczny

3 obserwujących

O wiesiu_HACKER

Social Media

Ostatnie wizyty

1542 wyświetleń profilu
 1. A więc tak ja rozpisywałem tę skargę więc wiem najlepiej co się działo no twoje zachowanie złamało regulamin dość wiele razy. Wiesz dla ciebie i twoich znajomych to może zabawa ale jak przychodzi nowy gracz to co ma pomyśleć. I jeszcze jak jeszcze go zwyzywacie lub będziecie psuć rozgrywkę. A wracając do tematu ustaliłem z @ Ciosek i resztą administracji by ten mute został. I jeśli na prawdę poprawiłeś zachowanie to już nie otrzymasz tak wielkich kar. @ Moderator, @ Początkujący Moderator do odrzucenia.
 2. Ale dixit roboty zrobiłeś mi xD. Ale do rzeczy skarga jak najbardziej przyjęta. Niektóre osoby mogły zostać nie ukarane ponieważ był za wielki hałas i nie było wiadomo kto co mówi. Rozpiska: KARY DO NADANIA: Rusino - naduzywanie+kultura+obraza (sytuacja sie powtarza SB) [mute 3d] KaktuS - naduzywanie+obraza+kultura+prowokacje [mute 1d] Rusino - spam+obraza chat [gag 360min] markeloN - obraza chat [gag 600min] roker - spam+obraza [gag 120min] [JPCS] Elizkka - obraza+kultura [gag 180min] [JPCS] dwawa. - kultura+obraza [gag 240min] Najaraniec - obraza [mute 120min] ✓Paweł✓- obraza+przeszkadzanie wardenowi+ naduzywanie [mute 180min] [JPCS] kacper - nieogarnianie CT[wyrzucenie karabinu specjanie TT] [ctban 60min] święty - obraza + naduzywanie [mute 60min] [RTF]stolar024 - naduzywanie + obraza [mute 240min] @ Moderator, @ Początkujący Moderatorzamykamy i przyjmujemy oraz proszę oznaczcie range admin JB#2 bo ja jakoś nie mogę.
 3. Po 1 dzięki za pomoc @ uSzanowankoo, po 2 z logów nic się nie dowiedziałem oprócz: A wiec z rozpiski pieseła widać ze nie zachowałeś się jak trzeba , jak wbiłeś na serwer od razu zacząłeś prowokować i obrażać Fanka , upomniał cię on kilka razy (oglądałem osobiście demo). A co do tych słów to zgadza się były ale bez kontekstu po ich wypowiedzeniu admin nie dał ci mute tylko po ok 2min gdy obraziłeś kolejnego gracza. A wiec tak opis bana powinien być inny np. Obraza+prowokacja graczy ale nie zmienia to faktu że mute jest jak najbardziej słuszny. I osobiście 30min to było za mało i powinieneś dostać więcej. No i admin wspomniał że to za obrazę gracza. Skarga niesłuszna. @ Moderator, @ Początkujący Moderator można odrzucać.
 4. Coś w ten deseń? Jak coś pisz tutaj/pv
 5. Masz już UB. @ Moderator, @ Początkujący Moderatormożna przyjmować.
 6. Skarga przyjęta, na arekach gracze zbyt dużo sobie pozwalali. Kary są z 2 map: AM_ROB_A i AM_RAMPS. ROZPISKA: KARY DO NADANIA: @ Admin 1vs1 Marcin Farrari PROFIL STEAM - ciągle wyzwiska/prowokacje/naduzywanie/przeklinanie [mute 2d] szypek PROFIL STEAM -obraza [mute 240min] Arrivvvvvaa PROFIL STEAM - ciągle wyzwiska/prowokacje/naduzywanie/przeklinanie [mute 1d] Arrivvvvvaa PROFIL STEAM- podszywanie sie pod admina [ban 120min] Kiedy_Potion PROFIL STEAM- wyzywanie na chacie [gag 120min] vistulas PROFIL STEAM- ciągle wyzwiska/prowokacje/naduzywanie/przeklinanie/zyczenie smierci [mute 1d] @ Moderator, @ Początkujący Moderatormożna przyjmować.
 7. Hmm uszaty na admina, i tak nie wyjdziesz z kałatcha +wiek +sm +doświadczenie NA TAK
 8. Jak chcesz masz jeszcze na imgurze KLIK
 9. Łapaj Polecam pobrać z imgura dla najlepszej jakości: KLIK
 10. Skarga przyjęta. Po opuszczeniu serwera przez administracja wszystko się zaczęło. W spoilerze krótka rozpiska. @SzniblokTHCnie stosuj takiej obrony bo widać jak Ci to wychodzi dostajesz mute za darmo a wystarczyło zgłosić gracza lub napisać skargę. KARY DO NADANIA: hobgoblin- obraza+kultura+naduzywanie [mute 360min] [Jtcnw]szniblokTHC- kultura+obraza [mute 360min] winny- naduzywanie+obraza [mute 60min] ❤кα¢ρι❤csgocases.com- 3FK [CtBan 60min] [RIO]micho929- obraza [mute 30min] @ Moderator, @ Początkujący Moderatormożna przyjmować i zamykać.
 11. Skarga słuszna, mute za długi jak na 1 obrazę. Natomiast nie zmienia to faktu że jednak że prowokowałeś lekko admina, a po dostaniu mute także na chacie (więcej w rozpisce) no i też nie jesteś aniołkiem patrząc na SB. Był też gracz "RoyaLL♛" który prowokował admina lecz nie dostał gaga. KARY DO NADANIA: RoyaLL♛- prowokacja [2h gag] Według mnie admin powinien postarać się tak łatwo nie prowokować, bo szkoda rangi. A graczy lepiej osądzać. Ostateczna decyzja należy do M@ @ SchMidT
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności