Skocz do zawartości

xCRACKERx101

Użytkownik

Reputacja

30 Pomocny

O xCRACKERx101

 • Urodziny 16.09.2004

Ostatnie wizyty

172 wyświetleń profilu
 1. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/rexo455 Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198802677316/ Nick oskarżonego: Jacob Opis sytuacji: Special FK na mnie, po zwróconej uwadze nie zostałem zrespiony, wyzwiska skierowane bezpośrednio do mnie, zagłuszanie poleceń prowadzącego Serwer: JB 1 Dowody: demko jb_nsa_detainment_facility 15:15 z dzisiaj
 2. 1. Tak 2. Fajny model, ale go nie dodadzą 3. Tak Reszta nie. Jeśli chodzi o zabawę paintball to tak.
 3. O sm nie będę się wypowiadał, bo ogrnięcie go to kwestia 2-3 godzin (mówie o rzeczach, które przydadzą się tylko na admina) +wiek +kultura +aktywność Na tak
 4. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/rexo455 Link do steam oskarżonego: brak Nick oskarżonego: wdsaxa Opis sytuacji: nadużywanie komendy freekill plus bunt od razu po respie (kilka razy pod rząd tak zrobił). Serwer: Jailbreak 1 Dowody: demka, 26.08 - jb_boxer_th 10:54 i jb_rehab_f1 13:04
 5. @ BrownBrutbardzo ładny awatar, jednak @Wirozrobił o niebo lepszy (może dlatego, że ja uwielbiam danganronpe). Do zamknięcia.
 6. Typ Grafiki: Avatar Tematyka: Anime (jakieś kawaii dziewczynki) Wymiary: Takie jak na avatar Kolorystyka: Dopasowana do postaci na avatarze Napis/y: Cracker Inne uwagi: Jeśli chodzi o postać, to może być to jakaś z nekopary lub touhou. Jeśli chodzi o napis, to wolałbym, aby był na dole.
 7. Typ strefy: zabijająca/blokująca Nazwa mapy: jb_buyukisyan_dark Miejsce strefy: daszek nad autkiem Za pomocą wyrzutni, która jest niedaleko można tam wskoczyć. Jak się tam wskoczy, to już się nie da wyjść. Jednak jak wyleci się poza mapę, to się dostaje damage, więc proponuję zrobić strefę tylko w tym miejscu.
 8. Propozycja dotyczy: Dodania mapy. Nazwa mapy: jb_putin_v2 Link do mapy: *klik* Jak jest Obama, to czemu Putina ma nie być?
 9. Jestem na nie -dalej jestem zdania, że za bardzo nie ogarniasz +sm -aktywność
 10. Na tak +doświadczenie +staż na arenie
 11. Na tak +staż na arenie +doświadczenie +sm +ogółem chłopak świetny jest
 12. Jak tak się dzieje, to napisz propozycję usunięcia tej mapy (pod odpowiednim tematem oczywiście).
 13. 1. Propozycja to: Nowa rzecz Treść: Dodanie do regulaminu zakazu włączania komendy /setff, gdy są osoby zbuntowane lub osoby mające fd. 2. Propozycja to: Nowa rzecz Treść: Dodanie do regulaminu zabawy o nazwie pary. Zabawę można rozpocząć dopiero, gdy liczba tt jest nieparzysta. Zabawa polega na tym, że w momencie rozpoczęcia zabawy tt losowo dobierają się w pary. Osoba, która zostanie bez pary ginie. 3. Propozycja to: Nowa rzecz Treść: Dodanie do regulaminu zasad do gry w piłkę nożną. Myślę, że łatwiej by się prowadziło tę zabawę bez długich tłumaczeń.
 14. A jak taki więzień "nie użyje mózgu" i nie powie deputemu jaką lrke bierze? Albo jak ma silence'a?
 15. Gdy wybierze się z menu lr gorący ziemniak z deputym, to nie ma możliwości by on wygrał, ponieważ gdy deputy wyrzuci broń to staje się niewidzialna i leci w losową stronę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności