Skocz do zawartości

[Odrzucone] Nowe zakazy w regulaminie i inne

 Udostępnij


xCRACKERx101

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: Nowa rzecz
Treść: Będą to nowe zakazy w regulaminie arena 1vs1.

 

1. Zakaz ciągłego kampienia w jednym miejscu.

2. Zakaz rushowania, podchodzenia jak najbliżej do przeciwnika, dopóki nie minie określony czas (czas do ustalenia).

3. Zakaz celowego unikania walki.

 

Z racji, że na arenach pewnie wiele osób i tak nie czytałoby regulaminu na forum, to proponuję, aby te zakazy pojawiały się co jakiś czas na czacie, by nowi gracze wiedzieli czego nie należy robić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak najbardziej na tak, trzeba rozszerzyć aktualny punkt regulaminu który zakazuje tylko kamienia na respie. Przy czym ma do tego uwagę, gdyż na wielu mapach wychodzenie z respa to pewna śmierć - po prostu są one stworzone tak, by walczyło się z respów. Na tak

2. Runda trwa 30s, a i to często nie starcza, a ty jeszcze chcesz spowolnić grę? Do tego wiele osób swoim sposobem gry zmusza przeciwnika do zrushowania... Zresztą jak wtedy grać, jak nie można ani podejść, ani się chować? Na nie

3. Taki punkt warto dodać do regulaminu, choć zazwyczaj można to podciągnąć pod kampienie. <--- To właśnie powoduje, że trzeba przeciwnika podejść (zrushować).

 

4. Pisałem już propozycję na serwer OnlyAWP, by dodać komendę !regulamin właśnie z tego powodu, jednak duża część osób żyje z przeświadczeniem, że osoba co weszła na 10 minut, często po raz pierwszy, przyjdzie na forum przeczytać regulamin.

Moja propozycja jest taka sama, dodać na serwer komendę !regulamin, która wyświetlałaby proste menu z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xCRACKERx101 napisał:

2. Zakaz rushowania, podchodzenia jak najbliżej do przeciwnika, dopóki nie minie określony czas (czas do ustalenia).

Ustawić strefę 

 

1 godzinę temu, xCRACKERx101 napisał:

1. Zakaz ciągłego kampienia w jednym miejscu.

tak

 

1 godzinę temu, xCRACKERx101 napisał:

3. Zakaz celowego unikania walki.

1 podpunkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.TAK -moja propozycja-plugin anty camperski (tak bym go nazwał)

2.NIE  -(ZDECYDOWANIE NIE) kampić - nie można rashować- też nie (trochę to dziwne), ps strefy to nie jest idealna sprawa

3.TAK -jestem w stanie zrozumieć że przewijają się takie osoby (chociaż takowych nie spotkałem) a uprzykrzają one no nw np wbijanie top-ki

 

PS jeżeli jest na serwerze (a najprawdopodobniej jest) to raczej dałoby radę w jakiejś nawet skróconej wersji przedstawić graczom AKTUALNY  na dany moment skrócony regulamin (np ServerAdvertisement3-master) lub ewentualnie dodać wyświetlającą się informację przy dołączeniu do serwera z regulaminem - coś podobnego jak na np HNS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności