Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

Tomgra

Użytkownik

Reputacja

3 Przeciętny

O Tomgra

 • Urodziny 25.05.2004

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Tomgra

  Skup skinów

  Ile % płacisz? Bo mam takie 3 koski na sell...
 2. Jaka jest różnica między przywilejami VIPa a tymi od TAGu *ArenaSkilla? Pytam z czystej ciekawości po ostatnich zmianach.
 3. Tomgra

  Propozycje map na serwer

  Propozycja dotyczy: Usunąć mapę, za każdym razem jak jest, od ręki następuje Rock the vote, tylko nie potrzebne traci się czas Nazwa mapy: AWP_soviet_v1 Link do mapy: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=722543133
 4. Tomgra

  Nowe modele

  1. Nie (słaba jakość) 2. Tak (fajny i dobra jakość) 3. Nie (Anime nie pasuje do CS'a)
 5. Tomgra

  Propozycja

  Wiem, i właśnie dlatego kick byłby pomocny, pozwalałby graczom na samokontrolę. Chociaż oczywiście mógłby być nadużywany.
 6. Tomgra

  Propozycja

  1. Głos VIPa przy rtv i głosowaniu na następną mapę liczyłby się podwójnie 2. !regulamin na serwerze, w którym byłyby napisane zasady serwera + nowe zasady: zakaz chodzenia na cichaczu (ctrl, shift) podczas pojedynku 1vs1 3. Możliwość callvote kick - zdążą się, że na serwer wchodzi cheater I Po prostu o niektórych porach dnia nie ma adminów na serwie, albo przychodzą po 30 minutach kiedy serwer jest już pusty bo cheater zepsuł grę.
 7. Tomgra

  [Wykonane] Avatar

  Ten GIF to do tego się odnosił.
 8. Jestem podczas tworzenia kolejnej animacji Minecraft... Już w piątek będzie na YT!

 9. Siema, jak pewnie wszyscy gracze tego trybu wiecie, że plugin na ekonomię jest... powiedzmy zepsuty. Czyli tak jak ostatnim razem, kiedy z tym pługiem występował ten sam błąd, i tym razem zostanie on rozwiązany zmianą plugina z powrotem na ten z monetami i jednym rodzajem skrzynek? Oraz oczywiście resetem punktów. Szkoda z bo naprawdę pomysł na nową ekonomię był super z rynkiem i możliwością sprzedawania skinów innym graczom (szkoda, że taka deflacja była i AWP asiimov na początku kiedy jeszcze plugin działał ludzie sprzedawali po ok. 2€). Fajnie gdyby po prostu naprawiono ten plugin, a nie wymieniano go na inny.
 10. Tomgra

  [Rozwiązane] Problem z rangą VIP

  Po tym, że jak coś napiszę, to przy moim nicku nie wyświetla się "VIP"
 11. Nick: Tomgra Steam: https://steamcommunity.com/id/tomgra/ Usługa: VIP na zawsze Data nabycia: 30 kwietnia Serwer: Only AWP Sposób płatności: DotPay Rodzaj sklepu: Sklep online Opis problemu: 30 kwietnia kupiłem VIP'a na zawsze. Przez następne kilka dni sobie z nim grałem na serwerze only AWP. Jednak kiedy dzisiaj (04.05.2020) wszedłem na serwer, zauważyłem, że pojawiły się zmiany. Oo chwili gry zauważyłem, że niestety, ale nie mam VIP'a kupionego "na zawsze". Proszę o pomoc
 12. Tomgra

  Ranga VIP

×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności