Skocz do zawartości

[Rozwiązane] Normalna grawitacja na HNS

 Udostępnij


DOMINO

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: sam nie wiem albo usunięcie zmniejszonej grawitacji dla vipów/svipów/gangów albo dodanie jakiegoś menu z opcją aby tą grawitację (zmniejszoną) ustawić na normalną (800)
Treść: Od niedawna na hns pojawiła się zmniejszona grawitacja dla vipów/svipów/gangów. Pomijając to że czasami działa czasami nie-bardzo przeszkadza ona w rozgrywce utrudniając wejście/wyjście przez ciasny obszar (okno itd) ponadto przeszkadza ona w funkcjonowaniu niektórych map (np hns_snowland i i niepoprawnie działające tam teraz opony odbijające) więcej utrudnień niech wypiszą gracze, którzy grają na hns bo ja więcej jeszcze nie odnalazłem. Prosiłbym też aby wypowiadali się tu gracze, którzy doświadczyli tej "grawitacji"

Są też jej zalety ALE dla nowych graczy ta grawitacja jest/bedzie po prostu zbyt "op"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grawitacja psuje całą zabawę z ukrywania się w miejscach "trudno" dostępnych (należy wykonać ciężki skok, aby się dostać w dane miejsce), ponad to uciekając (tak jak wspomniano wyżej) zbyt wysoki skok powoduje że przez obiekty typu okno, wentylacja czy chociażby tajne przejście w ścianie wręcz niemożliwe jest uniknięcie zablokowania się na kilka "cennych sekund"!

Na TAK!

Edytowane przez Lord Lancelot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności