Skocz do zawartości

Avgariat

Właściciel Sieci

Ostatnia wygrana Avgariat w dniu 23 Wrzesień 2019

Użytkownicy przyznają Avgariat punkty reputacji!

Reputacja

311 Początkujący Areniak

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Takie testowanie jest zbędne. Jeżeli ktoś bardzo chce, to może znaleźć model po nazwie w google. W przeciwnym wypadku zgadza się na Prawo Niespodzianki.
 2. @ SchMidT Możesz być organizatorem, ale liczby będą losowane przeze mnie lub przez Benia. Musi być poprawnie politycznie. ;> Nagrody zostaną ustalone przy aktywacji konkursu.
 3. Wejdzie razem z losowym modelem:
 4. Propozycja została odrzucona.
 5. Jest już zrobione i przetestowane. Wgram najpierw na JB w nadchodzącym tygodniu. Jeżeli wszystko będzie działać poprawnie, to również na inne serwery.
 6. Avgariat

  Skarga na Admina

  Czekamy na stanowisko @ Orbitrek3 Jeżeli do końca tygodnia oskarżony nie wypowie się w powyższej skardze, to zostanie zdegradowany.
 7. Jak jest teraz, to ja wiem, bo model jest ustawiany przy każdym respawn'ie. XD Chodziło mi o samą komendę. tzn. Ustawiam na początku rundy przy respawn'ie i tylko ten raz. Wtedy kiedy zmieni się na normalny? Idąc tą drogą, to teoretycznie dałoby się ustawić modele "Agentów". Problem jest w tym, że jeżeli chcemy, aby gracze mogli sobie zmieniać w csgo modele na "Agentów", to plugin nie może nic ustawiać, żeby pozostawiał model bez zmian. Dlatego to da możliwość na modele TT. No niby mógłbym to wykrywać, ale musiałbym znaleźć ścieżki do wszystkich domyślnych modeli csgo, bo domyślne modele zależą od twórcy mapy i praktycznie może wybrać dowolny z dostępnych. Ewentualnie ścieżki do wszystkich modeli "Agentów". Tak chyba byłoby łatwiej. No dobra, zobaczę w wolnym czasie, co da się zrobić. W tej chwili testowane są nowe kredyty i dodatki do nich(modele, gry, itp.). Nie zamykam tematu, to będę go widział w statystykach.
 8. Rozumiem, że ten model działa jako domyślny(brak modelu). W takim razie udostępnienie takiej opcji na JB oznacza: Wyłączenie losowych modeli więźniów Dodanie do modeli możliwości zmiany domyślnego modelu - domyślny model csgo lub model więźnia W powyższych przypadkach wystąpią następujące skutki: Większość nowych graczy będzie miała model terrorysty; Możliwe będzie ustawienie: modelu "Agenta" / modelu terrorysty / modelu płatnego Każdy będzie mógł ustawić: model "Agenta" / model terrorysty / model więźnia / model płatny Czy w takim wypadku to na pewno dobry pomysł? Ps Nie pamiętam na jaki czas jest ustawiany model. Jeżeli do śmierci, to ok. Jeżeli na rundę, to ujdzie, bo zmiana z Custom modelu na domyślny nastąpi dopiero w nowej rundzie(zmiana z custom na custom przy każdym respawn). Jeżeli na dłużej, to mamy problem. ;/
 9. @ xBonioNa DR ok, na reszcie można wyrzucić.
 10. 1. Najlepszy Właściciel Sieci: - 2. Najlepszy Opiekun Serwera: @ xBonio,mimo że od października testuje moje nowe kredyty 3. Najlepszy Major Admin Serwera: @ SK4N3R 4. Najlepszy Moderator: @ raveN 5. Najlepszy UBT: - 6. Najlepszy Grafik: @ KamyK ^v^ 7. Najbardziej zasłużony: 8. Najlepszy Admin: - 9. Najgorszy Admin: - 10. Osoba godna zaufania: - 11. Najbardziej kreatywna osoba: @ SK4N3R 12. Najaktywniejszy Użytkownik forum: @ raveN 13. Najbardziej pomocny Użytkownik: @ raveN,bo mi RSy robił, teraz nikt nie chce 14. Najbardziej niedoceniony Użytkownik: @ Secret_Service 15. Najbardziej wkurzający Użytkownik: @ xBonio 16. Najbardziej spamujący Użytkownik: - 17. Największy podrywacz: @ xBonio 18. Największy troll: - 19. Największy Cziter: - 20. Największy NoLife: -
 11. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 12. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 13. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
×