Skocz do zawartości

Avgariat

Właściciel Sieci

Ostatnia wygrana Avgariat w dniu 10 Listopada 2020

Użytkownicy przyznają Avgariat punkty reputacji!

Reputacja

901 Mistrz

Social Media

Ostatnie wizyty

9000 wyświetleń profilu
 1. #song4today

   

  Może sobie obejrzę serial tylko i wyłącznie ze względu na mistrzowską piosenkę :peeposhrug:

   

   

 2. #song4today

   

  Nowy teledysk, stara legendarna piosenka

   

   

 3. #song4today

   

  Propozycje na YT jeszcze nie są takie złe, że dostałem to :ahoj:

   

   

 4. Dział służy do wrzucania tzw. shot'ów, tzn. filmików z zabójstw na naszych serwerach, którymi chcecie się pochwalić. Zasady 1 temat = 1 kompilacja shot'ów Każda kompilacja powinna być zamieszczona na YT, a w temacie umieszczamy jedynie osadzony link Komentowanie jak najbardziej dozwolone, ale trzeba pisać z treścią. np. "wow" nie jest odpowiednim komentarzem, z kolei "Wow, ta akcja na długiej w xx:xx minucie filmiku... czysty fart" jest ok
 5. Czas rozruszać nasz Fan Page. Także zapraszam do składania podań w tym temacie. Wymagania Staż na AS minimum 6 miesięcy Posiadanie jakiejkolwiek funkcji administracyjnej na AS teraz lub w przeszłości (od rangi redaktor w górę wg stopki na stronie głównej) Obowiązki Wrzucanie treści na temat event'ów na forum (np. jest losowanie, więc redaktor pisze w dziale Grafika o zrobienie jakiegoś obrazka do wrzucenia na fb, który ma służyć w celu promowania tego wydarzenia; czyli redaktor podaje, jakie napisy mają się tam znaleźć; przykładowym tekstem może być "Losowanie; data zakończenia; do wygrania bla bla bla), a grafik to umieszcza wg uznania; po stworzeniu grafiki redaktor wrzuca post na fb z krótką informacją i wspomnianą grafiką) Udzielanie się na FP osób publicznych, innych FP tematycznych, etc. (np. komentowanie postów na GryOnline, u Izaka, etc. w odpowiedni sposób) Powyższy punkt tyczy się również do grup na FB (redaktor dołącza do grupy X jako FP i udziela się tak, żeby nie dostać bana) Dodawanie różnych postów; nieinfantylne memy, shot'y graczy AS za ich zgodą, etc. Jeżeli aktualnie jest więcej niż jeden redaktor, to rozsądna komunikacja, żeby nie leciał post za postem; na FB można ustawiać, o której godzinie pokaże się post i to byłaby preferowana metoda To może wyglądać strasznie, ale nie jest. Zbyt dużo postów na FP nie pomaga, lecz szkodzi. Także funkcja sprowadza się do poświęcenia 5-15 minut na napisanie posta 2-3 razy w tygodniu. Ponadto dochodzi komentowanie postów osób publicznych, innych FP, co sprowadza się do zwykłego przeglądania FB i jak się widzi okazję na bystry komentarz, to pisze się jako strona. No rocket science here... Ponadto przy więcej niż jednym redaktorze obowiązki się zmniejszają. Korzyści Super hiper ranga na forum; mogę Wam nawet pozwolić kolor wybrać Usługi w naszym sklepie w zależności od efektów; wyjaśnienie: w odróżnieniu od innych rang na forum ta funkcja wymaga pracy, a nie daje żadnych personalnych benefitów oprócz kolorku na forum Wzór:
 6. Dostałem powiadomienie, to się ustosunkuję do rozprawki napisanej przez @Irelia Czemu nie! "4. Zakaz podszywania się pod inną osobę." - szczególnym przypadkiem jest podszywanie się pod inna osobę, która jest adminem i właśnie to określa taryfikator. Jeżeli na serwerze jest włączone ukrywanie tożsamości admina, to prawdopodobnie właśnie taka wiadomość jest wyświetlana. Nawet jeżeli nie, to nie każdy musi wiedzieć, jak działają popularne pluginy w csgo. W każdym razie drukowanie takich wiadomości ma na celu wprowadzenie graczy w błąd, tzn. przekonanie graczy, że takiego bana nadał admin naszej sieci. To definitywnie podchodzi pod podszywanie się pod admina. Regulamin nie określa gaga, jednakże uważam, że jest to lżejsza kara niż ban za podszywanie się. Oczywiście, długość gaga jest zdecydowanie zbyt długa i to należy zmodyfikować do powiedzmy tygodnia, czym powinni się zająć Panowie z administracji:@ uSzanowankoo @ NiceOne Zaznaczam, że ten post został napisany tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. W pełni się zgadzam ze stwierdzeniem, że skarga na @ uSzanowankoojest bezpodstawna. Jeżeli już, to sensowna skarga mogłaby zostać złożona na M@, jako że to on zezwolił na ukaranie powodu (gracz wnoszący skargę).
 7. Z uwagi na zbyt długi czas ładowania strony zwiększony limit wielkości awataru nie jest już dostępny. Sygnatura pozostaje bez zmian.
 8. #song4today

   

  Cały czas mnie boli, że nie ma tego na Spotify :/ 

   

   

 9. #song4today

   

   

 10. Obawiam się, że to się skończy na kopiowaniu z konsoli słowa/frazy i wklejaniu po komendzie say. No chyba, że specjalnie to utrudnię przez tzw. zero-width characters. Oprócz tego jak najbardziej ma sens i nie jest zbyt trudne do zrobienia. Wystarczy ładować asynchronicznie do pamięci powiedzmy po 3 słowa z bazy/api i problem z głowy. Ja wiem, że Ty od razu chciałeś wwalić wszystkie na twardo do pluginu xD Mogę napisać od zera Disclaimer: Wszelkie deklaracje, że mogę coś zrobić wchodzą w życie od skończenia nowego sklepu. Także najwcześniej w lipcu
 11. @ xBonio Usunąłem matmę, bo siedziało zawsze paru typa na spec'cie lub afk i rozwiązywało działania na kalkulatorze. Także mija się z celem xD Gdyby to miało wrócić, to bym musiał jakoś lepiej dopasować poziom trudności zadań, ich różnorodność (część graczy znała wyniki na pamięć, co podziwiam, ale raz jeszcze zaznaczę, że mija się z celem) no i zablokować udział, jeżeli się nie jest w grze.
 12. Nowych regulaminów nie zatwierdziłem i mi apka na FB wygasła Już powinna działać.
 13. Em, technicznie Opiekun czasami ma dostęp do ftp, ale nie na serwerach z kredytami. Jestem zdania, że lepiej zapobiegać niż pilnować / naprawiać. Aczkolwiek nawet jeżeli na danym serwerze nie ma kredytów, to Opiekun, który o programowaniu wie tyle co ja o budowie elektrowni jądrowych, nie powinien mieć dostępu i nie ma. Naprawianie po "naprawianiu" przez Opiekuna nie jest przyjemne.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności