Skocz do zawartości

Avgariat

Właściciel Sieci

Ostatnia wygrana Avgariat w dniu 12 Maj

Użytkownicy przyznają Avgariat punkty reputacji!

Reputacja

171 Profesjonalista

O Avgariat

Ostatnie wizyty

 1. System został zaktualizowany. W razie dalszych problemów proszę o informacje.
 2. Toxic, słaba aktywność.
 3. Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 4. Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 5. Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 6. Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 7. Aplikacja została odrzucona.
 8. Nazwa serwera została poprawiona.
 9. Avgariat

  [Rozwiązane] Tytuły RSów

  Ktoś jeszcze chce potwierdzić, czy mogę zamknąć? Zrobione.
 10. Niektóre piosenki mają nieodpowiednie próbkowanie(sample rate).
 11. Propozycja została przyjęta.
 12. Avgariat

  [Przyjęta] Markery

  Good one. Połowa forum goog`luje, co właśnie przeczytali. Co do tematu, to można ograniczyć mylenie do odcieni, ale decyduje i egzekwuje @ Yamakashi
 13. Widzę, że nieźle lecimy z kreatywnością... Taka ranga nie ma sensu zwyczajnie dlatego, że nie mam żadnej pewności, że nasz Inspektor będzie obiektywnie oceniał adminów. W rezultacie muszę weryfikować czyjąś weryfikację, co jest identyczne do skarg.
 14. Nie mam aktualnie czasu na tworzenie nowych rzeczy. Mimo że Java jest przyjazna, to każda gra ma swoje unikalne środowisko, którego poznanie zabiera czas i energię. Może w okresie letnim pomyślimy nad rozszerzeniem serwerów poza granice Counter Strike.
×