Skocz do zawartości
Avgariat

Redaktor FB - rekrutacja

Rekomendowane odpowiedzi

Czas rozruszać nasz Fan Page. Także zapraszam do składania podań w tym temacie.

Wymagania

• Staż na AS minimum 6 miesięcy
  • Posiadanie jakiejkolwiek funkcji administracyjnej na AS teraz lub w przeszłości (od rangi redaktor w górę wg stopki na stronie głównej)

Obowiązki

• Wrzucanie treści na temat event'ów na forum (np. jest losowanie, więc redaktor pisze w dziale Grafika o zrobienie jakiegoś obrazka do wrzucenia na fb, który ma służyć w celu promowania tego wydarzenia; czyli redaktor podaje, jakie napisy mają się tam znaleźć; przykładowym tekstem może być "Losowanie; data zakończenia; do wygrania bla bla bla), a grafik to umieszcza wg uznania; po stworzeniu grafiki redaktor wrzuca post na fb z krótką informacją i wspomnianą grafiką)
  • Udzielanie się na FP osób publicznych, innych FP tematycznych, etc. (np. komentowanie postów na GryOnline, u Izaka, etc. w odpowiedni sposób)
  • Powyższy punkt tyczy się również do grup na FB (redaktor dołącza do grupy X jako FP i udziela się tak, żeby nie dostać bana)
  • Dodawanie różnych postów; nieinfantylne memy, shot'y graczy AS za ich zgodą, etc.
  • Jeżeli aktualnie jest więcej niż jeden redaktor, to rozsądna komunikacja, żeby nie leciał post za postem; na FB można ustawiać, o której godzinie pokaże się post i to byłaby preferowana metoda

To może wyglądać strasznie, ale nie jest. Zbyt dużo postów na FP nie pomaga, lecz szkodzi. Także funkcja sprowadza się do poświęcenia 5-15 minut na napisanie posta 2-3 razy w tygodniu. Ponadto dochodzi komentowanie postów osób publicznych, innych FP, co sprowadza się do zwykłego przeglądania FB i jak się widzi okazję na bystry komentarz, to pisze się jako strona. No rocket science here...

Ponadto przy więcej niż jednym redaktorze obowiązki się zmniejszają.

Korzyści

• Super hiper ranga na forum; mogę Wam nawet pozwolić kolor wybrać :ahoj:
  • Usługi w naszym sklepie w zależności od efektów; wyjaśnienie: w odróżnieniu od innych rang na forum ta funkcja wymaga pracy, a nie daje żadnych personalnych benefitów oprócz kolorku na forum

Wzór:

Spoiler

1. Wiek: (w latach, bez ułamków)

2. Dlaczego ja mam otrzymać rangę Redaktora FB?: (Przekonaj nas, że jesteś odpowiednim kandydatem)
3. Doświadczenie przy zajmowaniu się mediami społecznościowymi: (jeżeli nie masz żadnego, to po prostu napisz; to nie jest dyskwalifikująca cecha)
4. Ile czasu poświęcam na czytanie FB, blogów, artykułów. innych mediów społecznościowych dziennie: 
5. Coś o sobie: (Opisz siebie, jakie masz cechy)
6. Co zrobiłeś dla ArenySkilla: 

7. Jakie funkcje pełniłeś na AS: (lista rang; jeżeli pamiętasz, to z przybliżonym okresem i powodem utraty/rezygnacji; powód krótko np. sprawy prywatne, brak chęci do grania, etc.)
8. Link do profilu Steam: 

• Lubię to! 7
  • Wow! 2
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1. Wiek: 23

2. Dlaczego ja mam otrzymać rangę Redaktora FB?: Prywatnie od kilku lat pracuje w callcenter. Codziennie przez kilka godzin mam kontakt z klientami. W takiej pracy trzeba mieć pewien skill set, czyli: ładne słownictwo, kreatywność, umiejętność trafiania do ludzi, umiejętność zdrowej manipulacji. Wszystko to na pewno przyda się w zespole redaktorów FB. Pracuje zdalnie, więc mam dużo czasu na przeglądanie Facebooka i innych mediów społecznościowych. Oprócz tego, obracam się w memowym community, więc jestem na bieżąco i już mam kilka pomysłów, jeśli chodzi memy B) 

3. Doświadczenie przy zajmowaniu się mediami społecznościowymi: Nie mam żadnego poważnego

4. Ile czasu poświęcam na czytanie FB, blogów, artykułów. innych mediów społecznościowych dziennie: Dosłownie co chwile przeglądam facebooka i twittera, więc myślę, że przynajmniej 2 godziny dziennie
5. Coś o sobie: Zabawny, z dużym dystansem do siebie, bezkonfliktowy, kreatywny, pracowity, dojrzały
6. Co zrobiłeś dla ArenySkilla: Oprócz adminowania na Jailbreaku i rozwijania go, to niewiele. Czasami pomogę w typerze naszym modkom, ale to nic wielkiego. Może teraz to się zmieni ^^

7. Jakie funkcje pełniłeś na AS: Admin JB od 05.2018 do 9.2018 - powód rezygnacji - brak czasu, Admin JB od 03.2019 do 06.2019 - powód rezygnacji - brak czasu, oraz Admin JB od 01.2021 do chwili obecnej
8. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/sebalkepl

Edytowane przez SebOwieczka
  • Lubię to! 7
  • Wow! 1
  • Kocham to! 10
Avgariat,

:ahoj:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Wiek: 17

2. Dlaczego ja mam otrzymać rangę Redaktora FB?: Jestem osobą, która wykonuje swoje obowiązki w stu procentach. Lubię się rozpisywać, ale i też umiem ująć swoje myśli w paru słowach. Znam zasady interpunkcji i ortografii. Już teraz poświęcam dużo czasu na m.in facebooka. Z chęcią pomogę w ogarnięciu FP.
3. Doświadczenie przy zajmowaniu się mediami społecznościowymi: Brak
4. Ile czasu poświęcam na czytanie FB, blogów, artykułów. innych mediów społecznościowych dziennie: Sporo, bo lubię dowiadywać się różnych ciekawostek. Najwięcej na grupkach historycznych, militarnych, ale też i na fanpage'ach osób typu Nitro i innych osoby związnych z grami.
5. Coś o sobie: Pracowity, szczery, idealista
6. Co zrobiłeś dla ArenySkilla: Nienagannie wykonywałem swoje obowiązki admina i UBT. Za pracę jako UBT w kwietniu gracze wynagrodzili mnie areniakiem miesiąca.

7. Jakie funkcje pełniłeś na AS:
Funkcje, które pełniłem to:
- Admin 1vs1 [3 miesiące] - Rezygnacja.
- Admin OnlyMirage [2 Tygodnie] - Rezygnacja.
- Admin DR1 [2 Tygodnie] - Rezygnacja.
- Admin Retake [Ponad miesiąc] - Rezygnacja.
- Admin JB2 [Ponad 6 miesięcy] - Rezygnacja(dzien pozniej dostalem M@), degrad(Złe zachowanie poza serwerownią).
- UnBan Team [Miesiąc] - Degradacja(Złe zachowanie poza serwerownią - Ta sama skarga co za Admina JB2).
- Major Admin [Miesiąc] - Degradacja(Brak aktywności)
8. Link do profilu Steam: Steam

• Wrr! 1
  • Smutne. 1
  • Haha! 5
  • Kocham to! 5
Avgariat,

Impulsywność, infantylne odpowiedzi

Avgariat,

Do pomocy na prośbę @ SebOwieczkai pod jego nadzorem; funkcja moderatora (bez możliwości publikacji postów)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Wiek: 19

2. Dlaczego ja mam otrzymać rangę Redaktora FB?: Mam sporo czasu, który spędzam na facebook'u, więc ranga idealna 
3. Doświadczenie przy zajmowaniu się mediami społecznościowymi: Prowadziłem kiedyś grupę 300 i 3500 osób
4. Ile czasu poświęcam na czytanie FB, blogów, artykułów. innych mediów społecznościowych dziennie: Pięć godzin średnio
5. Coś o sobie: Jestem  poważny i asertywny i lubię pomagać sieci 
6. Co zrobiłeś dla ArenySkilla: Opiekun, 2 razy major, i wiele razy admin, do tego ubt

7. Jakie funkcje pełniłeś na AS: Opiekun/Brak czasu Major/v1 zrobiłem co miałem to nie trzymałem rangi, Major/V2 Brak czasu 
8. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/frosztj/

• Lubię to! 2
  • Smutne. 1
  • Wow! 1
  • Haha! 3
  • Kocham to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi