Skocz do zawartości

xBonio

Właściciel Sieci

Ostatnia wygrana xBonio w dniu 10 Października

Użytkownicy przyznają xBonio punkty reputacji!

Reputacja

1568 Legenda

Ostatnie wizyty

13853 wyświetleń profilu
  1. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
  2. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
  3. Aktualizacja pkt 8 i 10.
  4. Od poniedziałku w połowie Polski są zajęcia zdalne, co się wiąże z tym, że na niektórych serwerach może być więcej graczy (na pewno nie DR :v). Trzeba ogólnie nowych, świerzych twarzy w Ekipie AS, więc otwieramy rekrutacje na Major Adminów Serwerów: - Only AWP - Retakes #1 - Retakes #2 - Retakes #3 Podania można składać według wzoru: Wymagania: Proszę również osoby trzecie o nie dawanie głosów na Tak/Nie na danego kandydata. W temacie mają być tylko i wyłącznie podania kandydatów. Podanie może zostać rozpatrzone nawet po 2 tygodniach od daty złożenia, więc proszę po 3 dniach nie przypominać się na pw. Jest tutaj sprawdzana wasza cierpliwość i aktywność. Powodzenia!
  5. Propozycja została odrzucona.
  6. No ta, bo my kumple, co z tego, że ja go nie lubię i on mnie nie lubi i powie Ci 99% areny xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności