Skocz do zawartości

xBonio

Właściciel Sieci

Ostatnia wygrana xBonio w dniu 11 Czerwiec

Użytkownicy przyznają xBonio punkty reputacji!

Reputacja

352 Mistrz

Ostatnie wizyty

 1. Skarga została przyjęta.
 2. Co do całej skargi wraz z informacją o scamie Major traci swoje uprawnienia i dostaje zakaz pełnienia funkcji Admina. Takie zachowanie jest niedopuszczalne nawet dla zwykłego Admina. Co z tego, że okradłeś kogoś przed dostaniem rangi? Dostałeś rangę tylko i wyłącznie dlatego, że o tym nie wiedziałem. Kradzieżą jaką się dopuściłeś psujesz nasze imię. Jakby ten ktoś, poszedł na policję, myślisz, że nie miałbyś problemów? Nawet za kradzież 2zł możesz mieć problemy. Nie mówię tu o pójściu do wiezienia, ale o każe grzywny.
 3. xBonio

  #1 Pytanie na dziś

  biegam, siedzę przy kompię, piję yerbę :v
 4. Dobra, szukajcie więcej błędów, jutro wyłącze moda i yamakashi spokojnie z tematem we wrzesniu naprawi
 5. xBonio

  Degradacje

  Degradację z rangi Global Admin, powód w każdym przypadku tyaki sam, czyli "Nie wbijanie na zgłoszenia z innych serwerów" @I must kill you :) @ GoriX @ invi @ Michu @ Hemoglobina
 6. Nastał ten cudowny czas, kiedy oficjalnie ogłaszam rekrutacje na Major Admina. Podania na to stanowisko proszę składać w tym temacie wg wzoru poniżej. Oczywiście podanie nie musi zostać zaakceptowane lub odrzucone w ciągu kilku godzin, lecz w ciągu kilku lub kilkunastu dni. Także wasza cierpliwość też jest bardzo ważna. Serwery na które można składać podanie to: - 3 Maps - Retakes #2 - Deathrun v2 Oczywiście rekrutacja jest dla osób posiadających wiedzę na temat serwera i graczy tam grających. Rekrutacja rządzi się swoimi prawami, więc nie dotyczy tutaj regulamin podań na admina, czyli jeśli ktoś na przykład miał blokadę vac w CS:GO to i tak śmiało może pisać podanie i nie będzie to w ogóle brane pod uwagę. Wymaganiami, które musi spełnić każdy kandydat jest: - Aplikant musi mieć co najmniej 16 skończonych lat. - Aplikant musi mieć co najmniej 100 postów na Forum. - Aplikant musi aktywnie grać na serwerze. - Aplikant musi posiadać wiedzę (w skali znajomości SM) na poziomie co najmniej 3/10. Skala znajomości SM: Wzór: Wszystkim kandydatom życzę powodzenia. Taka podpowiedź, jeśli zobaczysz kandydata na dany serwer, to i tak złóż podanie. Nie oznacza to, że to własnie on zostanie wybrany.
 7. xBonio

  [Odrzucona]Skarga

  @ SK4N3R raczej @ Yamakashi
 8. xBonio

  [Przyjęte] Podanie

  Napisz prywatną wiadomość na forum do Właścicieli Sieci, podając odpowiednie informacje(link do profilu Steam, link do podania). Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 9. xBonio

  [Odrzucone] UBT?

  Aplikacja została odrzucona.
 10. xBonio

  [Odrzucone] Podanie

  Aplikacja została odrzucona.
 11. xBonio

  M@

  Podbije jeszcze, że tylko i wyłącznie ja dodaje Major Adminów. Na m@ w swoim czasie będzie rekrutacja. I jeśli ktoś do mnie napisze z dupy to mogę mu nie odpisać lub odpisać w chamski sposób.
 12. xBonio

  [Odrzucone] Powrót UBT?

  Aplikacja została odrzucona.
 13. xBonio

  Awanse

  @ Izz_Aldin- Admin Arena 1vs1 #2 >> Major Admin Serwera Arena 1vs1 #2 - przekładne i wzorowe zachowanie jako admin serwera.
×