Skocz do zawartości

xBonio

Właściciel Sieci

Ostatnia wygrana xBonio w dniu 17 Listopad

Użytkownicy przyznają xBonio punkty reputacji!

Reputacja

718 Ekspert

Ostatnie wizyty

 1. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 2. Propozycja została odrzucona.
 3. Napisz prywatną wiadomość na forum do Właścicieli Sieci, podając odpowiednie informacje(link do profilu Steam, nick, hasło, link do podania). Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 4. xBonio

  [Przyjęte] G@ podanko v2

  Napisz prywatną wiadomość na forum do Właścicieli Sieci, podając odpowiednie informacje(link do profilu Steam, link do podania). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 5. xBonio

  [Odrzucone] Próba-Grafika

  Aplikacja została odrzucona.
 6. xBonio

  Awanse

  @ X-VexSo-X- został Major Adminem Serwera 2 Maps
 7. @SKJ nie prowokuj. Rozumiem, że dla Ciebie to mogą nie być prowokacje, ale @ EzBucks ツodczuwa to jako prowokacje i ma prawo do takiej skargi, ponieważ czuję się urażony przez Ciebie. Nie rób czegoś, co by było nie miłe dla Ciebie.
 8. xBonio

  [Rozwiązane] Skarga na majora

  Sprawa została wyjaśniona.
 9. xBonio

  [Rozwiązane] Skarga na majora

  Wyjaśnione z @ SK4N3Rna pw.
 10. I dont know, what is going on here
 11. xBonio

  [Rozwiązane] VIP

  Sprawa została wyjaśniona.
 12. Sprawa została wyjaśniona.
×