Skocz do zawartości
Kostek*

[Odrzucona]Skarga na adminka

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Kostek*

Nick oskarzonego: Matysiak

Opis sytuacji:

Mapa1:

Adminek Matysiak, skłamał co do gracza i przebiegu rundy. Bylo zamieszanie poniewaz nie bylismy pewni, że Anon użył 2 skoków w zabawie rzucanie bomba jak najdalej. A admin Matysiak co postanowił zrobic?

Przelamać gloś ponad wszystkich i powiedziec, że Anonek podskoczyles 2 razy wiec uznalem ze bede sie sluchal admina bo admin ma zawsze RACJE i zabilem Anona. Po tej sytuacji admin zaczal sie wybraniac ze powiedzial to zarobliwie co sam przyznal na nastepnej mapie i nalozyl mi CTDZBANA. A ja nadal sluchalem sie admina ktory ma zawsze racje...

Mapa2:

Dodam jeszcze, że Admin nie zna regulaminu i prul sie do zastepcy z ct, gdy prowadzacy zginal i on dal pozycje buntu. Po tych slowach admin stwierdzil w slowach  twierdzac, że tak nie moze bo nie ma buntownikow. Gdy potem mu to napisalem na chacie powiedzial serio/moze nie doslyszalem co tam mruknął <3

Dowody: Mapa 1 godzina-12:10 

Mapa 2 godzina 12:25

Osoby ktore to potwierdza:

@logo713x13.pngravii

@Kelix

@czarny

@ TomSoneK

EDIT: Nie namawialem nikogo do pisania, że Matysiak to ogórek sami to zrobili, wiadac co sie dzieje z JB.. ^^

Edytowane przez Kostek*
Pff co Cie to obchodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

byłem wtedy, zgadzam sie. 

Matysiak ogórek

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matysiak to ogórek

• Lubię to! 1
  • Haha! 1
Dodane przez Secret_Service,

Spam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

XDDDDD

Pokaż w regulaminie gdzie admin nie może kłamać. Przypominam że ct nie może ufać terrorystom. Gdybym powiedział prawdę to byłoby podpowiadanie. Sam wiesz że to był żart. Byłem pewny w 100% że anon nie użył doubla i powiedział "TATA ANONEK UŻYŁEŚ DOUBLE JUMPA xD". Człowieku, płaczesz to płacz dalej ale nie wołaj kolegów żeby tutaj jakieś śmieszne komentarze pisali, bo zachowujecie się bardzo źle. Co do bana jest on słuszny, a stwierdzam nawet że powinien być na 60/120 minut. Co do "CTDZBANA" to jesteś zabawny. A odnośnie pozycji buntu nie zakazałem mu jej dawać, a po prostu zapytałem czy jest ktoś zbuntowany prześmiewczo bo właśnie ja byłem tym zbuntowanym i się na niego patrzyłem i tylko machałem kosą XDD.

PS. To co się dzieje z JB jest sprawą tego, że takie osoby jak ty dostały admina i faworyzowały innych graczy, po czym gdy dostali dengu polecieli na serwer deszayera :*.

Edytowane przez Matysiak
  • Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Admin ma obowiązek być aktywnym zarówno na serwerze jak i na forum. Ponadto jest zobowiązany do odwiedzania forum co najmniej raz na dwa dni.
2. Admin ma obowiązek sprecyzować powód bana tak, aby Gracz, który go otrzymał (oraz inni Gracze/Admini widzący powód) wiedział, za co ten gracz został ukarany.
3. Admin ma obowiązek mieć dowód(screenshot lub demo) na bana, który trwa dłużej niż 1 godzina.
3.1. Jeżeli gracz odwoła się od takiego bana, to admin ma obowiązek przedstawić dowody w ciągu 24h.
4. Admin ma obowiązek zawsze zachowywać kulturę wobec Graczy oraz reszty Adminów - nie obraża nawet nagminnie zachowujących się i łamiących regulamin Graczy.
5. Admin pilnuje, by Gracze nie łamali regulaminu.
6. Admin ma obowiązek wypowiadać się w dziale na Forum "Bany". Zgodnie z podziałem, w dziale "Odwołania od bana" odbanowuje odwołujących się Graczy ze swojego serwera, w dziale "Zgłoś cheatera" łapie cheaterów zgłaszanych a w dziale "Skargi", czyta i rozwiązuje skargi.
7. Admin powinien ostrzegać Gracza przed daniem bana, który jest krótszy niż 3 godziny, na say, HUD lub przez kick z powodem. Szczególnie, gdy widzi danego gracza pierwszy raz na serwerze.
8. Admin CSGO ma obowiązek połączyć konto na forum z kontem steam.
9. Admin ma obowiązek posiadać na serwerze identyczny lub podobny nick do tego, który podał w podaniu.
10. Admin ma obowiązek posiadać na forum identyczną lub podobną nazwę użytkownika do nicku, który używa na serwerze.
11. Admin ma obowiązek upomnieć gracza przez mikrofon nawet gdy nie posiada mutacji.
11.1. Jeżeli admin nie posiada mikrofonu, bądź aktualnie nie może się odezwać ma on obowiązek upomnieć gracza poprzez wiadomość msay.

Proszę powinności administratora, przedstaw mi gdzie jest "Że admin nie może kłamać." Lub gdzie jest napisane Cytuję:

25 minut temu, Kostek* napisał:

bo admin ma zawsze RACJE

• Smutne. 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ehhh kolejne znikajace punkty regulaminu na sieci tak samo jak z sojuszami, meh.

Nie chce CI nic mówić ale:

5. Admin pilnuje, by Gracze nie łamali regulaminu.

Gdzie jako admin zamiast powiedziec prawde perfidnie klamiesz do tego potem sie z tego smiejesz jak gracz zaufa adminowi, ktory raczej nie powinien kłamać na serwerze, ale to już nie moja sprawa, że punkty na arence tak szybko znikaja z regulaminu ^^

A i co do tego ze to był zart.

Wiesz ze mnie jako gracze zarty ze strony admina ktory prowokuje ct do zlamiania regulaminu nie interesuja.

Edytowane przez Kostek*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, Matysiak napisał:

A odnośnie pozycji buntu nie zakazałem mu jej dawać, a po prostu zapytałem czy jest ktoś zbuntowany prześmiewczo bo właśnie ja byłem tym zbuntowanym i się na niego patrzyłem i tylko machałem kosą XDD.

PS. To co się dzieje z JB jest sprawą tego, że takie osoby jak ty dostały admina i faworyzowały innych graczy, po czym gdy dostali dengu polecieli na serwer deszayera :*.

Nie zapytales sie go czy jest ktos zbuntoany tylko powiedziales, że nie moze dawac pozycji buntu bez buntownikow...

A co do tego PS chyba nie musze sie wypowiadac ale to zrobie bo denerwuje mnie jak admin mi mowi ze placze haha :D

Poszedlem na ten serwer teraz juz dolaczony do innej Sieci bo jb juz mi sie znudzilo gram Tutaj dluzej niz Ty i bedziesz mi wypominal ze poszedlem do Deszy 

BECZKA XD

Ale dobra ja już sie nie wypowiadam nie chce dostac warna jak debil za bezesensowny spam, chcesz to sie bron wszystko jest na demku :-:

Edytowane przez Kostek*
XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Kostek* napisał:

Ehhh kolejne znikajace punkty regulaminu na sieci tak samo jak z sojuszami, meh.

Nie chce CI nic mówić ale:

5. Admin pilnuje, by Gracze nie łamali regulaminu.

Gdzie jako admin zamiast powiedziec prawde perfidnie klamiesz do tego potem sie z tego smiejesz jak gracz zaufa adminowi, ktory raczej nie powinien kłamać na serwerze, ale to już nie moja sprawa, że punkty na arence tak szybko znikaja z regulaminu ^^

Tego nigdy nie było w regulaminie.

Przecież jakby powiedział prawdę to by sam złamał regulamin, bo podpowiadanie więc musiał skłamac.

1 minutę temu, Kostek* napisał:

co do tego PS chyba nie musze sie wypowiadac ale to zrobie bo denerwuje mnie jak admin mi mowi ze placze haha :D

Ale ty obecnie płaczesz w opór XD Admin to też człowiek i może sobie żartować or something A według Was to powinna być strasznie sztywna osoba.

12 minut temu, Matysiak napisał:

Proszę powinności administratora, przedstaw mi gdzie jest "Że admin nie może kłamać." Lub gdzie jest napisane Cytuję:

38 minut temu, Kostek* napisał:

bo admin ma zawsze RACJE

Matysiak ma racje, przecież nie musi zawsze prawdy mówić.

Btw powodzenia w degradowaniu @ Matysiak, bo Wam się to nie uda a tym bardziej idiotycznymi skargami, które są odrzucane.

• Lubię to! 1
  • Smutne. 1
  • Haha! 1
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Matysiak napisał:

polaka dupa zabolała ze mu wyszlo 

• Smutne. 1
  • Kocham to! 6
Dodane przez Dover,

Zamykam, żeby spamu nie było

Edytowano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Pierwsza sytuacja to takie trochę podpowiadanie ze strony Matysiaka, ale ct nie może wierzyć więźniom, dlatego warden nie mógł zabić więźnia po słowach Matyisaka.

2. Kiedy ct dało pozycje buntu to Matysiak musiał nie zauważyć uciekającej osoby i się nie pruł tylko spytał "z jakiej okazji ta pozycja buntu?"

Dodam że prowadzącego nie zabił więzień tylko zabił się sam.

Czyli:

1. Małe podpowiadanie ze strony Matysiaka.

2. -

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skarga została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.