Skocz do zawartości

SK4N3R

UnBan Team
 • Zawartość

  110
 • Post ratio

  2.89
 • Wpisy

  252
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4
 • System

  Android

Ostatnia wygrana SK4N3R w dniu 16 Luty

Użytkownicy przyznają SK4N3R punkty reputacji!

Reputacja

144 Profesjonalista

O SK4N3R

Użytkownik

Informacje personalne

 • SteamID
  STEAM_0:1:33105072

Ostatnie wizyty

 1. Dałbym mu szansę Uważam, że Black ogarnie dużo lepiej to stanowisko niż niektórzy EX admini to robili. (może nawet przy kilku obecnych lepiej by wypadł) Jest mało adminów; w zachowaniu widzę poprawę; wymagania spełniasz; CT ogarniasz. Na TAK.
 2. SK4N3R

  [Przyjęta]skarga

  ukarany (gag na dzień) do zamknięcia
 3. SK4N3R

  [Odrzucona]Skarga

  - w zgłoszeniach nic nie ma - przez mikrofon też nic nie mówiłeś - czatu nie widzę, bo GOTV go nie rejestruje "Admin cały czas nadużywa mikrofonu" -po obejrzeniu demka, mogę powiedzieć, żeby były sytuacje, w których admin, jak i inne osoby rozmawiały, lecz nie kwalifikowałbym tego, jako nadużywanie. Do zamknięcia.
 4. CS:GO Mod: 393 DeathRUn v1: 784 DeathRun v2: 782
 5. SK4N3R

  [Rozwiązane] Skarga v2

  za jedno słowo obrazy na czacie powinien być maksymalnie gag. GOTV nie rejestruje czatu na tym serwerze, dlatego proszę rangi wyższe o sprawdzenie logów i rozstrzygnięcie sprawy. (chyba, że chcecie zamknąć na prośbę autora :v )
 6. SK4N3R

  [Przyjęta]skarga na admina

  18:57 zaczyna się runda; warden (Kostek) wydaje polecenia 20:00 - wtrąca się anonim, mówiąc coś do stracha 20:04 - wtrąca się strachu, który mówi "pozycja buntu" 20:07 - wtrąca się weariful, który mówi "ej, łysy do zabicia" jak dla mnie cała trójka przeszkadzała, ale tylko weariful dostał mute'a. sprawę zostawiam rangom wyższym ( @ tos1ek , @ Yamakashi )
 7. SK4N3R

  Ziomalek odawalasz P:

  Słowo "noob" to nie obraza. Ban niesłusznie nadany. Sprawę zostawiam rangom wyższym.
 8. SK4N3R

  [Odrzucona]Skarga Sabor

  M@ O@ H@ jest odpowiedzialny za przyjmowanie osób na admina. Jeśli kiedyś go przyjęli to oznacza, że go chcieli i brak mutacji nie był przeszkodą (Kapi z relacji Sabora zna problem) . Sam sobie przecież nie dał admina. @ Kapi.Tobie zostawiam sprawę
 9. SK4N3R

  Skarga Diamont

  M@, O@, H@ jest odpowiedzialny za przyjmowanie osób na admina. Jeśli kiedyś go przyjęli to oznacza, że go chcieli i brak mutacji nie był przeszkodą. Sam sobie nie dał admina.
 10. 14-19 minuta demka: - @ Ireliaoraz @Joski Surferwchodzą na serwa - kilka osób bez mutacji rozmawia - wymieniona wyżej dwójka kilka razy prosi, aby osoby bez mutacji przestały rozmawiać - brak jakiejkolwiek reakcji ze strony admina - admin nie zna regulaminu [14. Zakaz używania mikrofonu bez mutacji (Zakaz nie obowiązuje, jeżeli graczom na serwerze nie przeszkadzają rozmowy danej osoby).] - admin wychodzi z serwera, po tym jak któryś raz mówią mu o tym, że napiszą skargę Sprawę zostawiam rangom wyższym PS. kogo wy bierzecie do tej administracji ....
 11. Propozycja: usunięcie punktu 7 z regulaminu adminów 7. Admin ma obowiązek ostrzegać Gracza przed daniem bana, który jest krótszy niż 3 godziny, na say, HUD admina lub przez kick z powodem. lub zmiana na poniższą treść: 7. Admin powinien ostrzegać Gracza przed daniem bana, który jest krótszy niż 3 godziny, na say, HUD admina lub przez kick z powodem. 1) admin ma pilnować porządku na serwie a nie chodzić z notesem i zastanawiać się czy dał już komuś ostrzeżenie 2) to na graczu spoczywa obowiązek zapoznania się z regulaminem serwera oraz możliwymi karami za jego złamanie 3) admin ma obowiązek ostrzegać ... = admin musi; admin powinien = admin może, ale nie musi
 12. SK4N3R

  [Odrzucona]Skarga na Admina!

  nie jestem w stanie zweryfikować tej sytuacji ze względu na zepsute demko lub moje problemy techniczne z CSem 1.6 resztę sam już opisałeś: -skanowałeś = złamałeś regulamin -inna osoba blokowała = złamała regulamin 1. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z kar za jego złamanie. 2. Wchodząc na nasz serwer oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem. jesteś stałym bywalcem na tym serwerze- regulamin, jak i możliwa kara za łamanie regulaminu powinna być Ci znana. Co prawda jest też punkt z regulaminu admina mówiący o tym, że: 7. Admin ma obowiązek ostrzegać Gracza przed daniem bana, który jest krótszy niż 3 godziny, na say, HUD admina lub przez kick z powodem. lecz wnioskuję z amxbans, że na serwie był młyn, skoro w ciągu 15 minut, 5 osób złamało regulamin. Sprawę zostawiam rangom wyższym. @ Avgariat @ xBonio @ illusion666
 13. witajcie areniacy, przychodzę do Was z problemem odpalenia demka w CS 1.6 gdy włączam demko, działa ono przez 5 sekund, po tym czasie się crash'uje i wywala CSa -wpisując "playdemo" dostaję komunikat o zepsutym, uszkodzonym pliku (error: corrupt demo file) -"viewdemo" działa, przynajmniej do tych 5 sekund -plik z demkiem wrzucam do cstrike, do valve też próbowałem i działało (5 sekund w obu przypadkach) w konsoli chyba wszystkie opcje wpisywania komendy próbowałem "viewdemo 1.dem" "viewdemo 1" "playdemo 1.dem" .... itd reinstall CSa też robiłem czy ktoś potrafiłby pomóc, albo powiedzieć co robię źle?
 14. CS:GO Mod: 381 DeathRun v1: 772 DeathRun v2: 770
×