Skocz do zawartości

Mr.White

UnBan Team
 • Zawartość

  105
 • Post ratio

  3.00
 • Wpisy

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • System

  Android

Ostatnia wygrana Mr.White w dniu 8 Luty

Użytkownicy przyznają Mr.White punkty reputacji!

Reputacja

43 Zdolny

1 obserwujący

Informacje personalne

 • SteamID
  STEAM_1:0:109933641

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mr.White

  [Rozwiązane] Skarga na admina

  No @ Koncu było to małe nadużywanie i mogę jedynie powiedzieć abyś tak często nie mówił jednego wyrazu. Niby to było, tak że powiedziałeś dwa razy chodź i była dłuższa chwila przerwy i znów powiedziałeś chodź i tak w kółko z 10-15 razy. I Tokyo jak coś to podchodzi pod wyłudzanie kredytów. Oczywiście zostawiam @ Koncurangom wyższym.
 2. Mr.White

  [Rozwiązane] Skarga na admina

  Jaka mapa dokładnie, ponieważ mapa seek_mirage była o 12:10. A nie mam chęci sprawdzać 5 map od 12:00 do 15:00
 3. Mr.White

  [Rozwiązane] Skarga na admina

  Dostosuj się do wzoru, a szybciej rozpatrzymy tą skargę. Nick:(Na jakim grasz na serwerze) Nick oskarżonego:(Osoby, na którą składasz skargę) Opis sytuacji:(Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Dowody:(Screeny, demo, poproszenie H@ o logi serwera, HLTV lub minimum 3 innych Graczy)
 4. Mr.White

  [Przyjęta]Skarga JB

  Więc tak Anonim powiedział, że nick "Końćiu to c1pa i k9rwa" nie jest obraźliwym nickiem. Zostawiam go rangom wyższym.
 5. Mr.White

  [Przyjęta]Skarguniaaa

  A i jeszcze Anonim w ogóle nie reagował na nick podany wyżej.
 6. Mr.White

  [Przyjęta]Skarguniaaa

  hajd (kiedyś h1de/defunio) - ban 180 min obraza w nicku https://steamcommunity.com/profiles/76561198913417094/ jest drugie konto z tym nickiem. Strusiuu - mute 1440 min obraza/prowokacja/nadużywanie. Mroku - Ban na 7 dni, ochłoń trochę potem wracaj na serwer. Jak ktoś cię będzie prowokował jak w tym przypadku strusiuuu pisz skargę.
 7. Stop spam! Ogólnie muty słuszne, modulowanie głosu to też nadużywanie mikrofonu. Więc skarga do odrzucenia.
 8. Mr.White

  [Przyjęta]Skarga JB

  Proszę o nadanie bana dla gracz MʀoKu na cały dzień (1440min) za nie pierwszą obrazę i nie pierwszy ban.
 9. SK4N3R wszystko rozpisał, nic dodać nic ująć. Ale naprawdę LUFFY sam chciałeś usłyszeć jak śpiewają a teraz piszesz na to skargę? KUBIXOnTROLL - mute 180 min za nadużywanie mikrofonu + rozmowa bez mutacji.
 10. Nie mogłem edytować posta, a jak bym mógł to bym zmienił w skardze na 240. Nie był to pierwszy raz kiedy nadużywałeś mikra więc po prostu dałem ci na serwerze więcej. Ogólnie to na serwie tłumaczyłem ci dlaczego dałem więcej.
 11. Mr.White

  [Rozwiązane] Skarga Pieseł

  1:50 - ogólnie na czacie nic nie widziałem, ale jak mówił, że dawał ostrzeżenie to nwm czemu nie dał gaga. 7:20 - studziak nadużywa mikrofonu, wyśmiewa się z kolegi młodszego od siebie/brak reakcji Pieseła. 9:40 - jeśli ci chodzi o to podpowiadanie to każdy admin na JB daje muty zamiast banów. 10:18 - brak reakcji Pieseła/mógł tego nie zauważyć ale kto wie. 12:28 - ogólnie dobrze zrobiłeś tylko za późno, więc cię zabił. Ogólnie nadużywałeś mikrofonu, więc mute słuszny. Tylko, że nie było żadnego ostrzeżenia od strony Pieseła. Proszę o nadanie muta dla Studziak na 180 min za nadużywanie + obrazę.
 12. Chciał wyjść z dziury, która powinna zabijać jak się do niej wleci. Używając slapów chciał wylecieć, niestety nadużywając admina. Nie udało mu się i wpisał killa w konsoli.
 13. Oczywiście, że na tak.
×