Skocz do zawartości

MrWhite

Admin JB

Ostatnia wygrana MrWhite w dniu 8 Luty

Użytkownicy przyznają MrWhite punkty reputacji!

Reputacja

155 Społeczny

6 obserwujących

Ostatnie wizyty

 1. MrWhite

  [Przyjęta]skarga jb

  Ja chciałbym zaproponować tylko to aby tym osobą które ciągle prowokują kacperkiego dać większe mute, ponieważ dajemy tym osobą ciągłe muty nawet kilka razy na dzień. Oczywiście proponuję też dać większego muta kacpetkiemu bo on zamiast napisać skargę albo gdzieś to zgłosić zaczyna też nadużywać i za to też często za to mutujemy. Oczywiście to tylko propozycja dla UBT.
 2. hm hm hm było tylko 2 tt i 3/4 ct musicie być naprawdę słabi aby taka osoba się zbuntowała. Oczywiście nie mówi jak jest z 10 tt. Nie napisałem że ktoś jest słaby. Wiem żebyście na spokojnie sobie poradzili tylko to mnie strasznie zdziwiło....
 3. Propozycja to: modyfikacja istniejącej rzeczy Treść: Podczas zabawy "Mam talent" ct musi się zgodzić na np. przejście do jakiegoś miejsca (oczywiście jakiegoś bliskiego aby nie chodzić po całej mapie) i np. dania markera itp. Pisze to ze względu że niektóre osoby proszą o coś ct bo chcą pokazać coś ciekawego a ct im to uniemożliwia. Dosłownie przed chwilą jedna osoba poprosiła aby przejść na wierze ct nie pozwolił potem poprosiła o marker też nie pozwoliło. I co ma taka osoba zrobić dwa talenty poszły się walić.
 4. Na nie. Ja bym bardziej powiedział że hp jest bardziej przydatne od szybkości poruszania się.
 5. Nie. Co chwile będą skargi.
 6. MrWhite

  [Rozwiązane] Skarga

  Tak i dopóki byłem na serwerze więcej nie usłyszałem od belza jak prowokował nitrka/nitra. Myślałem, że się lubicie i ciebie to nie wkurza tylko tak się droczycie. Tego pierwszego zgłoszenia nie widziałem, i następnym razem jak ktoś będzie cię tak prowokować i to usłyszę będę szybko reagował. Też nie reagowałem z początku bo belz nie jest osobą która prowokuje tak abyś zaczął wyzywać itp. tylko aby się pośmiać z drugą osobą.
 7. Jeśli się nie mylę za takie coś można jak najbardziej mutować. Ale na tak.
 8. Ten pierwszy mi się podoba. Reszta jak dla mnie nie.
 9. Propozycja to: modyfikacja istniejącej rzeczy Treść: Podczas berka możliwość rozpędzania się na bh do większych prędkości. Aktualne bh praktycznie nic nie daje.
 10. MrWhite

  #66 Pytanie na dziś

  W tygodniu o 7:00/8:00 a jak jest wolne to nawet śpię do 13:00
 11. Byłem wtedy na serwerze i dałem już bana.
×