Skocz do zawartości

ravii

UnBan Team

Ostatnia wygrana ravii w dniu 16 Luty

Użytkownicy przyznają ravii punkty reputacji!

Reputacja

583 Zaawansowany Areniak

O ravii

Areniak
Użytkownik

Ostatnie wizyty

 1. To pokaż całej Arenie dowód screana z rozmowy, niech cała arena zobaczy że masz racje i nikt nie powinien się odzywać na temat bana. (znam sytuacje bardzo dobrze bo wiele wiem na ten temat) W sumie nigdy nie dowiedziałeś się prawdy o całym zdarzeniu. Może te słowa były rzucane na wiatr? A może osoba odzyskała pieniądze z nawiązką? A może nic nie odzyskała? Nie znasz sytuacji jaka wtedy zaistniała więc też nie powinieneś się wypowiadać nie znając całej prawdy tylko jej "URYWEK".
 2. znasz mnie? - nie rozmawiałeś kiedyś ze mną prócz chatboxa, wiadomości prywatnych? - nie Nigdy nie powinieneś wnioskować po takich rzeczach że jestem mało dojrzały póki nie znasz mnie w irl. Co do bana skały oraz iziego - gdzie masz dowody że siedzieli oni razem na teamspeaku, discordzie, innym komunikatorze głosowym? - może to był plan Dervi'ego lub Danka i oni nie mieli z tym nic wspólnego? - jeszcze raz DOWODY? - może to mój pomysł a oni byli wykonawcami? - może nawet sam Vasto był z nimi? Ban jest nieuzasadniony bez jakichkolwiek podstaw, dowodów na winę. sam wywiad się wyróżnia bo wreszcie mogę się rozpisać o banie chłopaków. nie pozdrawiam! PS. Czekam na odpowiedź @ xBonio
 3. ravii

  Skarga na admina Frosztj

  @Alledoyskargi piszemy w tym dziale https://forum.arenaskilla.pl/forum/27-skargi/ z wzorem : do kosza tą "skargę" poproszę.
 4. byłym przy banie sam patrzyłem koleżkę odrzucam.
 5. odrzucam od razu bo przy tym byłem xDD
 6. gag dla kolegów po 60 i będzie dobrze (do nadania) ( @ frosztjzmień nametag bo banicja) zamykam
 7. ravii

  [Przyjęta]Patolka na JB

  1 sytuacja @ wheemieORbirthdayzabił jedną osobę. Giekaesiak zabił jedną osobę. Jednak nie widział admin tych osób więc ich nie zabijał. 2 sytuacja Negan - CTBAN na 30min za zabawę markerem (jd 2k20 ) SebeqtoZiomal - CTBAN na 120 przeszkadzanie w zabawię (KILLDAY) Styksiarz - mute 4h nadużywanie mikrofonu, wydzieranie się Negan - mute na 1h nadużywanie mikrofonu MiniBocik - mute 1h podpowiadanie wszystko do nadania C L O S E
 8. +zachowanie na serwerze TAK
 9. ravii

  [Przyjęta]Patolka na JB

  §5.2. Jeżeli dowodem jest demo z GOTV/HLTV, należy podać przybliżony czas gry oskarżonego. §5.3. Zaleca się podać rundę, w której występuje opisywana sytuacja. Jeśli nie będziecie się zalecać to będę odrzucał skargi, po coś była ta propka.
 10. kiedy idziemy na burgery?

 11. +/- doświadczenie lecz każdy się uczy +/- wiek + zachowanie na serwerze tak
×