Skocz do zawartości

Matysiak

Areniak

Ostatnia wygrana Matysiak w dniu 16 Maja

Użytkownicy przyznają Matysiak punkty reputacji!

Reputacja

568 Zaawansowany Areniak

10 obserwujących

O Matysiak

 • Tytuł
  ★Better★
 • Urodziny 21.04.2004

Social Media

Ostatnie wizyty

1742 wyświetleń profilu
 1. 1, Whatever, jak bonio chce zarobić to okej. 2. Max 2 na tydzień dla vipa. 3. Bez szans, jest duży natłok zleceń, a sam dla vipów chcesz dodać więcej . Można przedłużyć czas maksymalny zlecenia, przed zamknięciem automatycznym do 20/30 dni czy coś :v.
 2. Nick w grze: Matysiak Steam ID: STEAM_1:1:147715660 Link do steam'a: https://steamcommunity.com/id/Yasuowaty/ Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Matysiak/51.77.34.138:30004/
 3. Propozycja to: Uderzanie kosą na HID Treść: Jako iż podczas zabawy Hide In Dark przy każdym uderzeniu kosą (LPM) otrzymuję się obrażenia, proponuję, aby dodać to również przy silnym uderzeniu (PPM), to dosyć przeszkadza, gdy ktoś spami kosą zdradzając twoją pozycję, bo "Dla beki" poleciał za tobą, i wali o ścianę, tylko żeby zwrócić na siebie uwagę :v.
 4. 1. To może dodajcie, żeby każde polecenie prócz pozycji buntu mogło być do odwołania?? Tak jak na JB CS:GO bez zbędnych zabaw :v. 2. Nie ma co dodawać, na Tak :v
 5. Komeda !item>Komenda !Perk Na tak :v.
 6. Matysiak

  Hi

  Welcome back.
 7. 1. Nie ma szans, max 30 punktów. Wbijanie tego jest żmudne, zwłaszcza, że jest mała liczba graczy na serwerze. 2. Ten punkt proponuję dodać na wszystkich serwerach, zwłaszcza na only mirku 3. Po prostu zmniejszyć częstotliwość respienia rund, albo jakiś maksymalny licznik na mapę. Na tak. Sam od siebie dodam, aby zmniejszyć dmg z kosy, bo aktualnie jest to za mocne :v. Zwłaszcza na rundach NS
 8. +Chyba najlepszy kandydat z aktualnych +Dosyć ogarnięty +Zmienił podejście, przez co szansa na dengu jest nikła Nawet jak nie dostanie teraz rangi, to Kruczek mu ją odstąpi Na tak.
 9. Jestem na nie, tylko dlatego, że nie spełniasz wszystkich warunków. Niestety vaca dostałeś dzień wcześniej, a dziwię się, że podanie dalej otwarte :v.
 10. Jak to cie prowokuje, zgłoś pod u@, dostanie ostrzeżenie i przestanie, nie ma co na chama wrzucać rzeczy do regulaminu. Na nie.
 11. 1. I tak nikt się do osób bez mutacji nie spina, także na tak. 2. Na nie, nie ma sensu przedłużać rund :x. Max 10 sek, więcej nie, bo ludzie będą w jedną pozycję wcelowani kampić
 12. Matysiak

  Sklep dla TT

  Zależy jakby to miało działać: -Jednorazowo miałoby to sens, ale nie wiem czy ktoś by tego używał -Natomiast na stałe jakby można było kupić takie rzeczy, to ludzie nie kupiliby vipów xD. W mojej opinii można by dodać, aby TT mogło włączyć gravitkę na 10 sekund na rundę, tak jak działa speed, tylko o wiele rzadziej. Do samej propki 50/50. Ale uznajmy, że sam zamysł na tak.
 13. Nie za dużo tego? -Aktywność -Obowiązki +Ogarniasz -Kolejna rezygnacja niedługo Jestem na nie, zaczynasz się zamieniać w schimdta, tylko ty rang nie dostajesz.
 14. Typowane liczby: 6, 21, 15, 35, 47
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności