Skocz do zawartości

Matysiak

Areniak

Ostatnia wygrana Matysiak w dniu 17 Styczeń

Użytkownicy przyznają Matysiak punkty reputacji!

Reputacja

347 Początkujący Areniak

5 obserwujących

O Matysiak

 • Tytuł
  ★Better★
 • Urodziny 21.04.2004

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Matysiak

  piłka dla admina?

  Jest to na Jailbreaku na CS:GO, powinno być również w 1.6
 2. Matysiak

  Siemka.

  Hej Mati! Redakcja stoi otworem
 3. Generalnie nie powinni móc tego zakazać
 4. Nie. -Prowokujesz innych graczy. -Nadużywasz.
 5. Link do steam: I tak jest wam nie potrzebny. Link do steam oskarżonego: Domcia, Bagieta, Kostek, Dzieci z Serwera. Nick oskarżonego: Bagieta, Domcia, Kostek+Dzieci z serwera. Opis sytuacji: Początek rundy, Domcia pyta się czy może wrócić kostek jej pozwala, jednakże gdy Arczi pyta się czy może wrócić zostaje zabity. Faworka, po której pisałem /zglos i dodawałem na advercie własny powód aby admini zrozumieli przekaz a jedyne co dostałem to Domcie pisząca: Kostek nie faworyzuj :>. Następna runda, zabawa i administracja nie potrafi ogarnąć krzyczących graczy przez co nie da się grać. Kolejna runda OITC, znowu ta sama śpiewka a Domcia upomina tylko jedną osobę. Administracja ewidentnie nie radzi sobie z serwerem, jakim jest JailBreak. Polecam zobaczyć całe demko bo bardzo dużo się dzieje. Generalnie całą mapę ludzie się wyzywają/nadużywają. Serwer: Jailbreak Dowody: Demko jb_spy_vs_spy_beta7 Data i godzina: 20.01.2020 ok. godziny 17:00 Rundy: Od wyniku 0:2 do końca mapy. Od siebie dodam, że to nie pierwsza sytuacja w której admini nie mogą zapanować nad serwerem... Liczę na jakiekolwiek konsekwencję związane z tą sprawą.
 6. Matysiak

  Banda

  Rekrutacja zamknięta! Przyjęci: @Kostek*@Kapi123 Witam nowo przyjętych, mam nadzieję, że będziecie z nami jak najdłużej! PS. Skargi na graczy z gangu możecie pisać do Założyciela/Zastępcy na Steam/Forum.
 7. Matysiak

  Banda

  Nick osoby: φWEIRD FLEXφ Powód kicka: Brak konta na forum, brak aktywności, nie dołączenie do grupy na steam. Nick Osoby: @HARFIK ") Powód kicka: Brak konta na forum, brak aktywności, nie dołączenie do grupy na steam. Rekrutacja zostaje otwarta, podania możecie składać pod tym tematem/Na pw @ Mat3usz. Rozpatrzone mogą być w ciągu godziny, dnia, kliku dni więc liczymy na cierpliwość.
 8. Mirage: 12 314 2Maps: 14 720 Arena: 38 100 AWP: 26 258 Rt1: 44 468 Rt2: 49 274 Rt3: 4 034 HNS2: 14 510 JB: 19 442 DR1: 67 548 DR2: 49 694
 9. JailBreak: 173 DeathRun v1: 173 DeathRun v2: 173
 10. Jeśli jest to secret prowadzący do gr'a to możesz go zabić Nie, fajne jest wchodzić sobie do różnych ciekawych secretów.
 11. Boże człowieku weź wstaw te linki gt normalnie Na tak. +Aktywność -(Ussles dodawanie argumentów) +Wiek -Wygląd podania. -(Kolejny zapychacz argumentów)
 12. Matysiak

  Aktualizacja Jailbreak

  CT podczas zabawy KillDay może wyłączyć FriendlyFire'a przez co Terroryści nie mogą się zabijać.
 13. Propozycja to: Czas w którym TT'ki mogą się rozbiec po mapie na zabawie Goniony. Treść: Proponuję aby zwiększyć czas w którym Terroryści mogą rozbiec się po mapie, aktualnie jest to chyba 12 czy 15 sekund, a przy speedzie CT'ków nie da się rozbiec wystarczająco i zabawa kończy się za szybko. Propozycja to: Zwiększenie HP zombie. Treść: Zwiększyć aktualne HP Zombie, bo jak na razie gdy jest uznajmy 3 CT'ków na 9 TT'ków i wszyscy stoją w jednej kampie z negevami, to CT'ki jako zombie nie mają podjazdu. Propozycja to: Anulowanie !sojusz Treść: Po podzieleniu TT'ków na drużyny komendą !sojusz, nie można usunąć koloru z modelu TT. Gdy TT jest pomalowany na Granatowy i ma mniejszy model(Na podstawowym modelu) i ustawi się w cieniu/ciemnym miejscu nie nie do zobaczenia, co ułatwia bunt. Propozycja to: Dodanie wyciszenia gdy mówi warden. Treść: Dodanie wyciszenia innych graczy gdy mówi warden, tak jak było to kiedyś. Nie wiem czy jest to zepsute czy usunięte, ale lepiej to zwrócić bo często nie da się nawet wypowiedzieć jednego polecenia. Propozycja to: Usunięcie komunikatów radiowych. Treść: Usunięcie komunikatów radiowych typu: "★ VIP ★ XYZ (RADIO): Utrzymać pozycję." Często podczas zabaw typu HE battle strasznie jest spam tego na chacie, i czasem nie można przeczytać tego co ktoś napisze. Albo jakiś żartowniś zacznie sobie takimi komunikatami spamić. Propozycja to: Przywrócenie starego Ganianego. Treść: Proponuję przywrócić starą zabawę Ganiany, za którą bardzo dużo graczy tęskni i chciałoby jej powrót. Propozycja to: Zmiana nazwy Goniony Treść: Zmiana nazwy pod komendą "!zabawa" zabawy "Catch And Freeze". Aktualna nazwa to Goniony, i często ludzie nie wiedzą o co chodzi, i dają inną zabawę. Można to zamienić na bardziej przejrzystą nazwę np. C&F czy coś podobnego, tak jak jest to w zabawie OneInTheChamber(OITC) Propozycja to: Usunięcie/Zmiana Zabawy FD! Treść: Aktualna zabawa FD polega na tym, że wszyscy mają god'a i przez 5 minut nic ciekawego nie można zrobić, przez co często gracze się denerwują. Proponuję zmienić to, na taki FreeDay jak na początku mapy. Czyli uznajmy przez 2 minuty każdy ma GOD'a ale potem CT i TT god'a tracą i mogą się zabijać. Propozycja to: Przywrócenie/Zmiana smoke'ów Treść: Aktualny smoke zamraża jakiś obszar na 3 sekundy, jednakże po 1. Bardzo ciężko jest nim trafić a po 2. Może zamrozić również TT'ków, jak i samego siebie. Proponuję przywrócić stare zwykłe smoke'i, albo chociaż zwiększyć obszar zamrażania i żeby nie zamrażały osoby rzucającej.
×