Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

Matysiak

Admin JB

Ostatnia wygrana Matysiak w dniu 16 Maj

Użytkownicy przyznają Matysiak punkty reputacji!

Reputacja

497 Areniak

8 obserwujących

O Matysiak

Areniak
 • Tytuł
  ★Better★
 • Urodziny 21.04.2004

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Matysiak

  Poradnik- HNS modele

  NIE NO BEKE KRĘCICIE XD. Brizo ostatnie dodał przecież ceny 3 minuty googlowania nie zbawi Wszystkie są spisane na forum Wystarczy szukać Takich to z pochodnią szukać Tylko + za rączki. PS. Jak uznacie to jako poradnik, to piszę poradnik jak pić wodę PS2. Fajny, skin za svipa koszt 0c Masz u mnie -.
 2. Pogrub czcionkę, napewno. Podziel awanse kolorami, i popracuj nad ogólną estetyką. Nie ma nic o przerwie od PSC ani o promocji na fajki. Średniawka.
 3. Matysiak

  Propozycja !redie

  No, a potem zlecą się dzieciaczki, jak przy wywalaniu broni na kd i będzie kłopot. Minusy tego pluginu: -Obciąży serwer -Nie współgra z większością pluginów. -Osoba która jest przysłowiowym "Duszkiem" może blokować strzały. -Plugin często się buguje. -Na niektórych mapach, np. Jb_Dust_v50 duszek będzie podchodzić do broni, próbować je wziąć, i będą one upadać ~~ Lagi, częste wywalanie serwerów, sytuacja 1:1 jak z KD. -Duszki będą bugować secrety, zabijać graczy przyciskami, etc. -Różne boosty i inne rzeczy tego typu. Na nie.
 4. O ku*wa, moja rozprawka z Polskiego. Lanie wody na kilkanaście zdań, żeby zakończyć to jednym najważniejszym podsumowaniem, na 3 będzie. Co do samej propki, estetyki brak, sensu również brak. Jak już to bym powiedział, że osoba z ACT powinna być starsza, ale to tylko w mojej opinii. Jak dla mnie, nawet jak ktoś ma 13 lat, ale jest świetnym kandydatem, to raczej tego nie odrzucą, chyba, że Paweł będzie miał zły humor . Rozumiem, że piszesz tą propkę, aby złożyć podanie na ACT, ale muszę cię zasmucić, z twoją opinią na Arenie, raczej tej rangi nie dostaniesz xD. Co do samej propki, na nie. PS. Fajna legenda , tylko, że za bardzo się wszystko zlewa xD.
 5. XDDD Cyt. "JA NIE WBIJAM NA ZGŁOSZENIA BO NAJCZĘŚCIEJ DOSTAJE GDY JESTEM/JADĘ/WRACAM ZE SZKOŁY ~~~ Michał Michu Dovner 2k19 Na nie Była ussles Niech m@ zrobi szybką rekru jak adminów brak
 6. Chyba za łatwo zobaczyć, które moje Co do samego formatu, w końcu widzę jakiś skok do góry, a nie spadek w dół. Co do wypowiedzi sadi, czekałem na dramę Pamiętaj termii, wszyscy lubią pieski PS. Polecam zmniejszyć zakres osób, piszących takie coś. Teraz dodałeś 11 opinię, a według mnie, powinieneś iść w dół, a nie w górę. I zostawiać te bardziej uargumentowane.
 7. Matysiak

  Skargunia na adminka ;d

  Dobrze zaczynając. 1. Jesteś na czarnej liście, przez co dla ciebie kary są x2. 2. Przed chwilą dostałeś muta 720, po czym zachowywałeś się dosyć niestosownie 3. Była to ewidentna prowokacja w moją stronę. Dodaję ss'a, z mojej konsoli jak to wyglądało. Twoje prześmiewcze teksty typu "Gitufa", czy te prowokujące uśmieszki możesz sobie darować. Dodając, że na koniec wszedłeś na serwer, z prowokacyjnym tekstem "No skargunia już na ciebie jest, zapraszam do wypowiedzenia się :)". A we wcześniejszej sytuacji dodałeś coś typu "No to skargunia leci, wyczekuj :*". Z mojej strony to tyle, według mnie gag słuszny, patrząc na twój SB i na liczne prowokacje z twojej strony, jak i na to, że wcześniej gdy byłem na sm_ukryj również źle się zachowywałeś. PS. Dodaję screena z twojego aktualnego sourcebansa, przypominając, że przed wyczyszczeniem miałeś jeszcze ok. 50-60 commbansów.
 8. Matysiak

  Pytanie dnia #278

  Innych odpowiedz, niż gry się chyba nikt nie spodziewał Kiedyś za dużo poświęciłem czasu nieodpowiednim osobom, a za mało osobom ważnym. Aktualnie, mój tato myślisz, że za mało czasu poświęcam rodzinie, ale ja tego nie odczuwam. Może dlatego, że jestem samotnikiem. Ja sam, nie uważam, że coś zabiera mi za dużo czasu. Przecież jakbym tak uważał, to bym ograniczył robienie tego, chyba że byłbym uzależniony
 9. -Degrad -Kumpel rogala -Brak kultury -Vac -Setne podanie na awpach Nie elo.
 10. Matysiak

  Podanie na adminka

  XD Dobra dzieciaczku, popisz się jak będziesz adminem, a nie mi mówisz co mam robić +Aktywność -Gang +Prowadzenie w ct -Prowokacje +Dobry SB Wewe pisz lepiej podania, bo to wygląda źle asf xD. Na tak.
 11. Matysiak

  Halo :)

  Hejka! Niestety motta nie podam, bo za dużo by wymieniać :x.
 12. Dobra, Bonio wiadomo, że ci się nie chce I tak nikt ich nie używa, usuńcie to w....
 13. -Aktywność -Zachowanie -"W ch*ju mam tego admina" Nie
 14. Matysiak

  [Odrzucone] Podanie UBT

  Nie -Vac, i to nawet nie dawno +Ogarnięty -Czas, jaki jesteś na arenie -Aktywność na forum, najgorsza z zielem :x.
 15. Nie -Aktywność na forum, chyba najgorsza z aktualnych kandydatów -Kolejny co chce iść w ślady schmidta +SM -Multi wyjaśnił
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności