Skocz do zawartości

Propozycje jailbreak

 Udostępnij


Matysiak

Rekomendowane odpowiedzi

1. Rodzaj: W przypadku wydania poleceń do odwołania prowadzący nie może odwołać ich słowami "możecie", "pozwalam" itd. Jeżeli warden powie takie słowa, polecenia do odwołania są nadal ważne.

Opis: Jeśli dobrze rozumiem to zdanie, to uważam, że jest to bezsensu, bo często jakaś nawet głupia sprawa, gdy ktoś stoi na bezruchu ale chcesz żeby się przesunął, to naturalnie mówisz pozwalam. Już nie mówiąc o tym, że totalnie nikt tego nie respektuje, i nawet administracja przymyka na to oko. Oczywiście przy rozumieniu, że pozwolenie jest jednorazowe a po wykonaniu polecenia, nakaz wraca. Przykładowo:
Stoimy w szeregu jest bezruch do odwołania, warden mówi:

W: X dojdź do szeregu(Mimo że ma bezruch do odwołania)
Gracz X dochodzi i ma dalej bezruch do odwołania.

 

Dlaczego uważasz, że to dobry pomysł?: Zmiana dużo nie da, bo i tak jest to przyjęte dla ogółu, więc myślę, że będzie jedynie dopełnieniem druczku w regulaminie, aby nikt się nie mógł przywalić. PS. Jeśli źle rozumiem to zdanie, poprawcie mnie i proszę zróbcie je bardziej klarownym w regulaminie, bo jednak ten powinien być prosty i przejrzysty :>.

 

2. Rodzaj: 11. Zabawę w pierwszą (ostatnią) reakcję na zabijanie, Katyń oraz inne zabawy pochodne można przeprowadzać nie częściej, niż co 3 rundy.

Opis: Usunięcie części z pierwszą/ostatnią reakcją na zabijanie, ponieważ i tak można to obejść i dać pierwszą reakcję na wybieranie, po czym osoba która wygra ma wybrać X osób do zabicia. A często jest nadmiar np. jednej max dwóch osób aby zrobić jakąś zabawę, zresztą jak już z poprzednim podpunktem i tak nikt tego nie respektuje i jest to raczej tylko oficjalny druczek w regulaminie.

Dlaczego uważasz, że to dobry pomysł?: Nie wpłynie, i tak nikt nawet administratorzy nie respektują tej zasady :pepeL:.

 

3. Rodzaj: 15. Więźniowie podczas nakazu chodzenia/ biegania za strażnikiem muszą stanowić zwartą grupę oraz zachowywać bezpieczną odległość od strażnika. Oznacza to, że:

osoby z tyłu grupy podbiegają do osób z przodu.

Opis: Zmiana ma polegać na tym, że nie przymusowe będzie dobieganie, ponieważ gracze często to wykorzystują i powołując się na tą zasadę cały czas biegną, co jest problematycznie w prowadzeniu, zwłaszcza bez svip/vipa/gangu, gdy ma się podstawową szybkość

Dlaczego uważasz, że to dobry pomysł?: Pozwoli to łatwiej prowadzić, co będzie prowadziło do kreatywnego prowadzenia, a nie 10 rund przed celami :HYPERS:

 

 

4. Rodzaj: Usunięcie prowizji przy przelewaniu fajek.

Opis:  Usunięcie prowizji na serwerze, która nic nie daje, a jest totalnym nonsensem, przez co gracze aby przelać sobie głupie fajki kombinują jak to obejść przy użyciu kpn'a etc.

Dlaczego uważasz, że to dobry pomysł?: Uważam, że będzie to dobre bo nawet nie patrząc na inflację fajek na serwerze, to po prostu co komu do fajek które ktoś przelewa? Nie jest to bank, a głupie fajki na serwerze :pepeClown:

 

Fajnie by było dostać jakiś feedback/opinię a nie tylko Tak/Nie :pepeOK:

 

  • WTF 2
  • Kocham to! 1

Dodaje numery dla przejrzystości. 

Przez xdar1uNqq,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

1. Ciężko ująć to w regulaminie, a tak jak napisałeś ludzie i tak to naginają w pozytywny sposób, więc nie chcę tego zbyt ruszyć.

 

2. Nie, bo to łamanie regulamiu, więc co tu zmieniać

 

3. Zmienie zapis

 

4. We will see

 

Propozycja przyjęta

Zmiany niedługo zostaną wprowadzone.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności