Skocz do zawartości

[Odrzucone] Only Prime na Only Mirage

 Udostępnij


Atrax

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: Serwer tylko dla prime.

Tresc: Rozumiem, ze pozbycie sie ludzi bez prima oznacza mniejsza liczbe osob, ale dziala to w 2 strony: wiecej no prime = wiecej cheaterow = mniej normalnych graczy.

Dla kogos kto zamierza uczciwie grac, nie bedzie problemem jendorazowy zakup prima, a co druga osoba z darmowym cs bawi sie w 1.6 i scanuje wszystko na co gra pozwala.

Kolejna sprawa, ze jest niewielu aktywnych adminow, !zglos nie pomoga, a randomowy gracz nie bedzie mial pakietu arenowch adminow w znajomych na steam. Nie wiem jakie bany sa nakladane, ale czesc cheaterow wraca na nowych kontach, niestety bez przemiany duchowej. Moze ktos zdazy sie wypowiedziec, zanim bonio to usunie i uzna ze nie bylo tematu.

 

PS Lepiej w mniejszym a uczciwym gronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta propozycja nie ma sensu ponieważ na serwerach typu deathrun i jb ludzie nie cheatuja a graja bez prime. Admini są i reagują tp że ich czasem nie ma świadczy o tym że są ludźmi a masz miejsce gdzie dajesz skarge/zglaszasz cheatera. I wtedy dostają bana na ip a zmieniszyło by to znacznie graczy na serwerach jb/dr itp. Jak ktoś uważa, że ktoś gra nie uczciwie posiada u@/skarge/zglos cheatera. Miłego dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Akemi napisał:

Moim zdaniem ta propozycja nie ma sensu ponieważ na serwerach typu deathrun i jb ludzie nie cheatuja a graja bez prime. Admini są i reagują tp że ich czasem nie ma świadczy o tym że są ludźmi a masz miejsce gdzie dajesz skarge/zglaszasz cheatera. I wtedy dostają bana na ip a zmieniszyło by to znacznie graczy na serwerach jb/dr itp. Jak ktoś uważa, że ktoś gra nie uczciwie posiada u@/skarge/zglos cheatera. Miłego dnia 

to tez prawda i jak ktos gra tak dlugo na serwie i nie widac ze ma cheatow a nie ma prime to ta osoba ktora byla legit nie bedzie mogla grac na serwie i musi kupic pirme na nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy only miraga. "Admini są i reagują tp że ich czasem nie ma świadczy o tym że są ludźmi" -  no widzisz, a ludzie odpowiedzialni za demka rowniez nimi sa (no moze poza king) i myslisz ze jakby kazdego goscia bez prima z wh zglaszac to mieliby czas i checi do sprawdzania tego? To ze ktos "nie cheatuje" na jb i dr to wynika z trybu serwera, raczej malo kto chcialby tam cheatowc w przeciwienstwie do klasycznych ffa.

Poza tym nie kojarze cie z mirka, wiec obawiam sie, ze nie wiesz jak sie tam sprawy maja.

Kazdemu nowemu przypominam, ze serwer jakos prosperowal dawniej, gdy kazdy musial placic za gre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Mikus napisał:

nie duzo osob przeciez gra tylko na serwerach i nie maja prime

Trudno, skoro ma to pomóc w usprawnieniu gry to warto to zrobić. CS nie jest drogi, więc jeśli komuś zależy to go kupi. Większość ludzi z aktualnym freeprimem(nabitym z lvla) to i tak smurfy/ludzie po VACach. Sam mam smurfa, więc nie było problemem kupić np. operacji i zrobić misję. Nie wierzę, żeby gracz mirka nie grał np. faceitów/mmów, bo serwer polega na grze aimowej i myśleniu(ustawienie się itp. chociaż wiadomo, że można grać na luzie).

 

2 godziny temu, Akemi napisał:

Moim zdaniem ta propozycja nie ma sensu ponieważ na serwerach typu deathrun i jb ludzie nie cheatuja a graja bez prime. Admini są i reagują tp że ich czasem nie ma świadczy o tym że są ludźmi a masz miejsce gdzie dajesz skarge/zglaszasz cheatera. I wtedy dostają bana na ip a zmieniszyło by to znacznie graczy na serwerach jb/dr itp. Jak ktoś uważa, że ktoś gra nie uczciwie posiada u@/skarge/zglos cheatera. Miłego dnia 

Na tych serwerach też zdarzają się oszuści, aczkolwiek mniej widoczni. Przykładem jest "BotKozaczek" który był stałym graczem JB, a po wejściu na OM okazało się, że ma WH.

 

Zgłaszanie jest problemem. Dlaczego?:

- Chcę pograć, a nie wychodzić z serwera na czas panowania czitera;

- Rzadko kiedy cziterzy wracają;

- Mało graczy OM jest użytkownikami forum lub tak jak wspomniał Atrax nie mają adminów w znajomych(co i tak mało daje);

- Komu się chcę? 

- Za dużo by tego było na jedną osobę(King od tego jest.UBTcy mało wiedzą o grze strikte aimowo-pozycyjnej);

- Cziterzy i tak będą wracać, przykład gniewka, ban na ip w tych czasach nic nie znaczy.

Prawdopodobnie znalazłbym jeszcze więcej, ale myślę, że tyle wystarczy by zobrazować problem zgłaszania.

 

Zgadzam się z propzycją Atraxa. Powróciłbym do czasów onlyprime. Serwer może na początku odczuć spadek graczy, ale nie jest to pewne. Zapewniając lepszą jakość rozgrywki możemy zwiększyć liczbę ogarniętych graczy. W tym wszystkim liczy się fun, a jest go mniej z oszustami.

 

 

Na tak dla formalności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie, ja gram normalnie bez prime i jak bedzie only prime to nie bede mogl gra. To ze cie ktos zabije bez prime to nie znaczy ze masz chity po prostu naucz sie grac mnie zabija deadpool333 ale nie placze tylko dalej a jak sie wneriwe to ide faceita kumasz frajerze jak dadza prime to juz nie poigram iwec zamknij morde i odrzuc ta propozycje bo nie wytrzymam kumasz l2p learn to play mordo tak sie wnerwilem przez ciebie bo placzesz bo ktos lepszy cie zabil co z tego ze nie ma prime po prostu umie grac a ciebie to boli bardzo jak widze bo ja nie mam prime i cie zabijam czesto a ty wtedy placzesz bo jestes placzek kumasz frajerze jestes ultra placzek nie wiem co mam ci jeszcze powiedziec po prostu wyjdz z silvera bo mas 7k godzin w tej grze a twoj peek rank to mge jestes nikim jedyne co robissz to kradniesz powietrze jestem na nie jak juz muwilem pozdro  @Atrax

Edytowane przez MrHeadShot
  • Haha! 3

Nie obrażaj!

Przez bartaz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, blumek napisał:

prime=mniej graczy=mniej kasy dla Benia 

Skoro ich nie stać na prime to myślisz, że przyjdą kupić vipa na serwer?
Osób z kupionymi usługami nie jest aż tak wiele jak się wydaje.

Dodam, że mniej graczy jest właśnie przez osoby które cheatują na serwerach.
Dodatkowo dodam, że właśnie z serwera mirage jest najwięcej powiadomień [zgłoszeń] na temat łamania regulaminu, co może zobaczyć każdy za pomocą tego linku:
https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=asreports

 

Pomoże to i graczom i adminom na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Avgariat zmienił(a) tytuł na Only Prime na Only Mirage
  • 3 tygodnie później...

Kompletna beznadzieja, już było tak z serwerem only awp, bardzo dobrze pamiętam jak to się skończyło. Nie były to wcale małe spadki osób, z serwera pełnego osób (około 25) zrobiły się zaledwie 4. To że jakiś gracz nie posiada prime nie oznacza, że czituje. Moim zdaniem głupia propozycja wystarczy ogarnąć więcej adminów. To tyle z mojej strony Miłego dnia.
Podsumowując - Na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na mirku jest 13 adminów i cheaterzy są na bieżąco banowani.

 

W dniu 9.01.2022 o 19:45, uSzanowankoo napisał:

Skoro ich nie stać na prime to myślisz, że przyjdą kupić vipa na serwer?
Osób z kupionymi usługami nie jest aż tak wiele jak się wydaje.

Wytłumaczę jak to wygląda z mojej perspektywy.

Spoiler
  • Robię staty w stylu 40/20
  • Moimi ofiarami są zarówno gracze z Prime jak i bez
  • Ofiarami graczy z Prime'em, których ja zabijam, są zdecydowani słabsi gracze bez Prime'a (często mający poniżej 0.5 KDR)
  • Ja jestem zadowolony i inni gracze są zadowoleni, bo też kogoś zabijają

 

  • Jeśli zrobimy OnlyPrime, na serwerze z automatu będzie -30% graczy
  • Serwer dłużej będzie pusty (bo bardzo często to gracze bez Prime'a są tymi pierwszymi na serwerze)
  • Słabsi gracze będą wychodzili, bo nie będą mieli kogo zabijać (dużą częścią ich fragów są gracze bez Prime'a)

Słowem na serwerze będzie mniej graczy, więc mniej osób (tych z Prime'em) będzie zainteresowanych kupnem VIPów 

 

Propozycja została odrzucona.
Edytowane przez Tomgra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności