Skocz do zawartości

[Odrzucone] admin bez banów

 Udostępnij


naiz

Rekomendowane odpowiedzi

propozycja: admin bez banów
treść: ostatnimi czasy na serwerze panuje lekki rygor, rozmowy z niektórymi adminami nie skutkują. Warto dodać adminów z flagami jedynie na kicki, ctbany oraz komendy typu zmiana mapy, slay.

Byłoby to dobrą opcją również na sprawdzenie przyszłych, nowych adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, jeśli dobrze rozumiem, chodzi o to żeby niektórzy admini nie mieli dostępu do komendy /ban tak? Jest to zdecydowanie bez sensu, dam przykład. Wejdzie sobie jakiś cheater ze spinbotem na serwer i co? Masz go kickować cały czas jak wchodzi na serwer? No niby możesz napisać do innego admina który do takowej komendy ma dostęp lecz nie zawsze taka osoba jest dostępna i może na daną chwilę nie mieć czasu i wejść na serwer. Jeśli rozmowy z adminami nie skutkują to w czym problem po prostu zdegradować. Z tego co wiem adminów nie brakuje na serwerze. Lepiej mieć garstkę ogarniętych adminów niż tuzin adminów którzy mają totalnie wywalone w to że pełnią takową funkcję i robią maniane na serwerze.
(Z góry przepraszam za wszelkie błędy w pisowni, pisałem to o 3:00 i trochę zmęczony jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, bo jeśli rozmowy z adminami nie skutkują to mamy punkt w regulaminie:"3. Posiada prawo do zarządzania obecnymi adminami, to znaczy opieki nad nimi oraz degradacji ich." admin nie wykonujący poleceń Maćka powinien zostać po prostu zdegradowany :pepethink:

Z drugiej strony zamiast bana można dać dłuższą karę(mute/gag), więc zostałoby to ominięte. Jak chcesz ukarać zabicie np. CTka jako pierwszego na OITC?

 

Patrząc w SB nie widzę dużej ilości banów z JB, więc tym bardziej po co? A jeśli chodzi o nowych adminów to już robota Maćka, żeby ich pilnować :pepeClown: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kokonek napisał:

Na nie, jeśli dobrze rozumiem, chodzi o to żeby niektórzy admini nie mieli dostępu do komendy /ban tak? Jest to zdecydowanie bez sensu, dam przykład. Wejdzie sobie jakiś cheater ze spinbotem na serwer i co? Masz go kickować cały czas jak wchodzi na serwer? No niby możesz napisać do innego admina który do takowej komendy ma dostęp lecz nie zawsze taka osoba jest dostępna i może na daną chwilę nie mieć czasu i wejść na serwer. Jeśli rozmowy z adminami nie skutkują to w czym problem po prostu zdegradować. Z tego co wiem adminów nie brakuje na serwerze. Lepiej mieć garstkę ogarniętych adminów niż tuzin adminów którzy mają totalnie wywalone w to że pełnią takową funkcję i robią maniane na serwerze.
(Z góry przepraszam za wszelkie błędy w pisowni, pisałem to o 3:00 i trochę zmęczony jestem)

Cheaterzy na jailu zdarzają się bardzo rzadko

 

8 minut temu, xdar1uNqq napisał:

Jestem na nie, bo jeśli rozmowy z adminami nie skutkują to mamy punkt w regulaminie:"3. Posiada prawo do zarządzania obecnymi adminami, to znaczy opieki nad nimi oraz degradacji ich." admin nie wykonujący poleceń Maćka powinien zostać po prostu zdegradowany :pepethink:

Z drugiej strony zamiast bana można dać dłuższą karę(mute/gag), więc zostałoby to ominięte. Jak chcesz ukarać zabicie np. CTka jako pierwszego na OITC?

 

Patrząc w SB nie widzę dużej ilości banów z JB, więc tym bardziej po co? A jeśli chodzi o nowych adminów to już robota Maćka, żeby ich pilnować :pepeClown: 

Pisząc bany miałem również na myśli commsy

aktualne commsy z okresu ostatnich dni z pewnością dałoby się zredukować, sporo z nich nie powinno moim zdaniem być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wprowadziłbym takie coś, ale tylko dla adminów posiadających okres próbny. Mimo to, reszta osób z administracji która nie jest na okresie próbnym, powinna mieć permisje do banowania.

Jeśli propozycja ma być przyjęte, to tylko w sytuacji kiedy byłoby to dla adminów z okresem próbnym. Inaczej proponuję odrzucić propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X_D

Na nie. 

Jeśli jakiś admin daje bany/długość bana bez powodu, to idzie dengu.

Jeśli coś przeszkadza, to raczej skąpy i slay'e bez powodu - więc jeśli chodzi o okres próbny, to może majorzy powinni nadawać admina bez slapów?

Jeśli admini trollują nawet pomimo ryzyka dengu, to zawsze major może oprócz dengu dać bana na tydzień czy dłużej za działanie na niekorzyść sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie tej propozycji jest trochę bez sensu, gdyż gdy się jest administratorem serwera to dany gracz akceptuje regulamin serwera [admin oraz gracz] i każdy ma go przestrzegać. Jeśli jakaś osoba go nie przestrzega [głównie admini] to idzie skarga i UBT to sprawdza i wtedy Major admin może wywnioskować stosowną dla admina karę [upomnienie / degradacja]. Dodanie admina bez banów może skutkować tym że pójdą skargi za to że "admin" nie dał przykładowo bana jakiejś osobie bo jest "na okresie próbnym". Jeśli piszesz podanie na admina to dany kandydat powinien znać regulamin i starać się go przestrzegać oraz reagować w przypadku gdy gracze będą go łamali.  

Jeśli tak to admin musi prosić innego admina "wyższego rangą" by nadal karę dla gracza bądź prosił UnBanTeam by takową karę nadali, jednak my nie możemy nadać kary bez podstaw na życzenie jakiegoś admina bez podstaw [ryzykując swoimi rangami]. Po za tym nadanie bana na bieżąco jest łatwiejsze niż nadanie kary po czasie, bo wtedy będą się robić problemy czy też pytania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności