Skocz do zawartości

pawelu

Areniak

Reputacja

209 Celebryta

8 obserwujących

Ostatnie wizyty

1228 wyświetleń profilu
  1. Powiedziałem ci żebyś mnie nie prowokował po czym zapytałeś się drugi raz więc już nie wytrzymałem i dałem ci tego muta na 60 za prowokacje mnie to prowokowało. I myślę że dobrze postąpiłem jeżeli coś źle zrobiłem niech m@ mi powie co?
  2. To czmu go straszyłeś że masz jego FB ? I ty masz bić adminem który straszy graczy że dengu że FB? nwm Raz już się pokazałeś jako M@ i za dobrze ci to nie wyszło a poczekaj masz wogóle mikro ? bo sie nie odzywasz na serwerze ? nie odezwałeś sie ani razu na serwerze ? Z kąd wiemy że masz 17 lat (po zachowaniu tego nie widać i po pisaniu) może jesteś jakimś dzieciakiem co ma 12 lat i o napisze że mam 17 to m@ dostane to mam większe szanse na admina mógł byś od czasu do czasu powiedzieć prawdę że masz mikro ale nie masz mutacji i nie masz 17 lat bo tłumaczeniem sie "a mam mikrofon tylko go gdzieś zaostawiłem" albo "zostawiłem u babci" to nie jest wytłumaczenie.
  3. Napisałeś tą skargę dlatego że cię zabijam ale do skargi to doszło a więc oczywiście jest taki bug @ IGonnaHitYajeśli możesz to naprawić to z xBoniem ale ja się kilam prawie na wszystkich mapach gdzie chce sprawdzieć czy bug dalej wystepuję i z @ Freshuugadaliśmy na ts;sie i powiedział że zaraz napisze do Igoony a poza tym ile to mi daje prawie nic ja tylko sprawdzałem to już nie moja wina że taki bug powstał . To wszystko z mojej strony już wypowiadać się nie będę ale chciał bym zauważyć że od rana czekałeś aż coś głupiego zrobię i Jeszcze @ Freshuuchcieliście go postraszyć że dengu dostanie a @ LeMoN(admin) go straszył na pv że ma jego FB i dengu dostanie .
  4. -sm -Doświadczenie +wiek Szczerze nie powinieneś zaczynać od tak dużego serwera jak JB bez doświadczenia Okres próbny Tak
  5. Propozycja to: Dodanie pokazania hp ile gracz dostał. Treść: Tak jak u góry jest napisane chodzi o to żeby pokazywało ile hp zadałeś z danej broni przy jednym strzale np. Z AWP w nogi pokazywało by 85 bo zwykle Tyle się zadaje w nogi A w głowę około 445hp Ale w głowę było by napisane na żółto a w cialo na biało.
  6. Propozycja to: Dodanie botów Treść: Tak jak u góry jest napisane. Dodanie botów na rt żeby zapełnić graczy np. 5v5 zdarza się czasami na początku rundy że jest 2v6 i jak oni mają wygrać i od tego te boty będą a gdy gracz wbije na serwer jednego bota wywala i tak za każdym razem jak wbije gracz.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności