Skocz do zawartości

Karczmi

Donator

Ostatnia wygrana Karczmi w dniu 10 Maja

Użytkownicy przyznają Karczmi punkty reputacji!

Reputacja

1340 Legenda

4 obserwujących

O Karczmi

Social Media

Ostatnie wizyty

4416 wyświetleń profilu
 1. Mirage: 74 152 Arena: 40 348 Rt1: 36 650 Rt2: 43 810 Rt3: 61 982 HNS: 68 384 JB: 60 468 DR1: 63 922 DR2: 46 982
 2. DeathRun v1: 155 DeathRun v2: 152
 3. Ładne, aczkolwiek, jeszcze dużo rzeczy do poprawy.
 4. Karczmi

  Galeria KAYZERA

  Piękne prace. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili napisać podanie na grafika, na forum.
 5. Karczmi

  Arcade b6

  Bardzo dobra propozycja, na serwerze jest już mapa jb_arcade_b4, to zdecydowanie wystarczy. Tamta mapa jest lepsza, więc tą można skasować. Jestem za tym, aby propozycja została przyjęta.
 6. Karczmi

  propozycja

  Po co to wprowadzać? Na serwerze jest waluta, tzw. fajki. Powinniśmy je wykorzystywać i za nie kupować modele, a nie, że ktoś sobie kupi SVIPA i od razu ma multum modeli. Ja bym po prostu zmienił model SVIPA, ten jest już przez długi czas, przydałoby się jakieś odświeżenie. Jestem za tym, aby propozycja została odrzucona.
 7. Karczmi

  admin bez banów

  Wprowadziłbym takie coś, ale tylko dla adminów posiadających okres próbny. Mimo to, reszta osób z administracji która nie jest na okresie próbnym, powinna mieć permisje do banowania. Jeśli propozycja ma być przyjęte, to tylko w sytuacji kiedy byłoby to dla adminów z okresem próbnym. Inaczej proponuję odrzucić propozycję.
 8. Ciekawy pomysł, takie coś powinny być wprowadzone już jakiś czas temu. Jestem za tym, aby propozycja została przyjęta.
 9. Jedna z lepszych map, wartych uwagi. Nie warto jej usuwać. Jestem za tym, aby propozycja została odrzucona.
 10. Zacznie się harmider na serwerze, dzieci będą płakały bo warden nie odpalił bunnyhopa na jakiejś zabawie mapowej. Dodatkowy skok dla 3/4 społeczności serwera wystarczy. Jeśli propozycja zostałaby przyjęta, to proponuję, aby pod komendą !ab maksymalna prędkość która byłaby do wyboru, to velocity 260. Jestem za tym, aby propozycja została odrzucona.
 11. Ciekawa propozycja, przydałoby się, aby taki punkt został wprowadzony do regulaminu serwera jailbreak. Jestem za tym, aby propozycja została przyjęta.
 12. +Aktywność na serwerze CSGO, forum również. +Skala znajomości SM. +Posiadanie 500 przegranych godzin na serwerze. +Doświadczenie w administracji, na arenaskilla. +Przekonujące oraz starannie napisane podanie. Jestem za tym, aby twoje podanie zostało rozpatrzone przez rangi wyższe POZYTYWNIE.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności