Skocz do zawartości
xBonio

[Rozwiązane] Major Admin Serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Areno!

Przychodzę do was z propozycją wybrania nowego major Admina Serwera, ponieważ jesteśmy tu dzięki wam i dla was.

Napisz Kogo byś widział w tej roli i dlaczego. Kandydaci:

- NiceOne

- IGonnaHitYa

Minimalnie 2 zdania, ale może być więcej na temat kandydata, za którym jesteś.

Głosy na Tak na XXX bo aktywność, steam będą z miejsca nagradzane warnem.

• Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem lepszym kandydatem jest niceone Mati :pepeLove:.

Dlaczego on? Ponieważ chłopak jest ogarnięty rozważny i bardzo dobrze spełnia swoje obowiązki. 

Jako Moderator radzi sobie bardzo dobrze, moim skromnym zdaniem jest lepszym kandydatem ponieważ jest zaufany i pokazał że umie zadbać i dobrze wykonywać swoją rolę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że NiceOne będzie lepszym majorem ponieważ: 

1. Miał opiekuna na serwerze więc będzie mógł ogarniać więcej rzeczy niż IGonna.

2. Jest bardzo ogarnięty i spokojny więc ciężko go będzie sprowokować etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem na Major Admina Serwera nadaje się bardziej NiceOne.

NiceOne będzie bardziej opanowanym Major Adminem niż IGonnaHitYa, NiceOne bardzo dobrze sobie radzi w roli moderatora oraz także dobrze poradzi sobie z nową rangą (Major Admin Serwera).
Jest on spokojną, ogarniętą, miłą osobą co pomoże mu utrzymać porządek na serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem najlepszym kandydatem na to stanowisko będzie NiceOne. Jest kreatywny  i pracowity więc powinien dobrze zarządzać serwerem. Jako moderator bardzo dobrze się spisuje. Jak dla mnie można dać mu szanse :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie IGonnaHitYa jest lepszym kandydatem ponieważ dłużej gra na serwerze i więcej o nim wie, niceone praktycznie tam nie wbija więc jego pojęcie o tym jak funkcjonuje serwer jest mniejsze.

Później będą problemy, że kompletnie nie zna jakiś gracza co starają się o admina i będzie się opierał tylko na pustych podaniach 🤷‍♀️. Opieranie się na tym co ktoś robi na forum a na serwerze to 2 inne rzeczy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaradnością, zawzięciem, profesjonalizmem, serduszkiem itd to NiceOne bo na 100% by się odnalazł na tym stanowisku. Niestety rozumem i realnym spojrzeniem na najbliższą przyszłość i aktywność to IGonnaHitYa, wydaje mi się, że nie muszę pisać o co mi chodzi bo sam dobrze wiesz kamil, po co ten temat w ogóle? ;v

Co do IGonnaHitYa no to kilka słów tak jak wyżej, jest adminem i tam gra to raczej wie coś o serwerze, 18 lat ma to w głowie raczej tez już ma poukładane i po prostu powinien dać sobie radę.

pozdrawiam ^>^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem zdecydowanie lepszym kandydatem na stanowisko Major Admina jest NiceOne.

Mateusz jest miłą, pomocną i ogarniętą osobą. Od dłuższego czasu pełni rolę moderatora i świetnie się w niej sprawdza. Przez jakiś czas był adminem na Drv2 i w tej roli spisywał się bez zarzutów. Wcześniejsze zachowanie drugiego kandydata jak dla mnie zupełnie go dyskwalifikuje z roli jaką miałby pełnić na serwerze Drv1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem żaden z podanych kandydatów nie powinien zająć podanego stanowiska. NiceOne sam mówił że mu się szybko nudzą serwery, z admina drv2 zrezygnował po tygodniu. Ani jednego ani drugiego nie widziałem ani razu na serwerze odkąd gram od kilku dni. Drugi kandydat wydaję mi się że nie będzie cieszył się zbyt dużym poparciem ze strony graczy. Lepszymi kandytami imo według mnie byli by np. @ T0M3K lub @logo713x13.pngFerbeR.

• Lubię to! 1
  • Wow! 1
  • Haha! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wegdług mnie lepszym kandydatem z TEJ DWÓJKI by był @ IGonnaHitYa, ponieważ grał przed nieobecnością aktywnie i ma jakiś staż. @logo713x13.pngNiceOnema może z około 700 minut na serwerze, więc trochę było by to niesprawiedliwe w stosunku do drugiego kandydata. Widać, że osoby z forum nie grające na DRv1, są zdecydowanie za @logo713x13.pngNiceOne bo się pokazał z dobrej strony na forum i całe forum jest z nim. Niestety mało ludzie z serwera wchodzą na forum i akurat patrzą na ten temat. Choć myślę, że są lepsi kandydaci niż ta dwójka, tacy jak napisał @ RuteK

• Lubię to! 2
  • Wow! 1
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem to oczywiste że nice one, ponieważ nie ma problemu z graczami i jest spokojny próbuje zawsze coś wyjaśnić Anie to co igonna (Na jb) coś się nie podobało mut myślę że poprawiłes zachowanie Ale to jeszcze nie twój czas.

• Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Żaden z kandydatów nie jest odpowiedni na to stanowisko. NiceOne ma małą aktywność na serwerze, a przecież Major Admin powinien poświęcać serwerowi dużo czasu i być przez graczy danego serwera znany.

Natomiast IGonnaHitYa dyskwalifikuje jego zachowanie, Major Admin serwera powinien przykładnie stosować się do regulaminu serwera i go przestrzegać.

Wspomniany wcześniej przez Rutka Ferber jest znany z tego, że łamie regulamin, wyjątkowo często pisane są na niego skargi, które zazwyczaj kończą się banem. Zostaje @ T0M3K

Edytowane przez Tomgra
  • Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kygo zachowanie tragiczne , kara za najmiejsze przewinienia   0 upomnień  z kolei nice onenie gra aktywnie na serwerze   i nie zna tego comunity  był tam co prawa adminem natomiast  prawie wogole nie wbijał na serwer poczym zrezygnował z rangi. żaden z kandydatów  nie powinien dostać takiej rangi lepszym kandydatem był by @ T0M3K

• Lubię to! 2
  • Wow! 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowym majorem zostaje IGonnaHitYa.

Czemu? Przecież NiceOne miał więceje głosów. HALO DEMOKRACJA.

Nie użyje niecenzuralnych słów co myślę o demokracji.

Moim zdaniem lepiej się odnajdzie w środowisku które bądź co bądź zna.

Do puli osób nie był wybrany Tomek, już tłumaczę.

Miał majora, miał swoją szansę. Nie oceniam, że źle wykonywał swoją pracę, ale chce każdemu dać szanse. Ja też tu przecież byłem kiedyś graczem.

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sprawa została wyjaśniona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności