Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

mNk

VIP

Reputacja

71 Zdolny

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. mNk

  Zlecenie ;p

  Mam nadzieje że się spodoba, bardzo się starałem
 2. mNk

  Propozycja

  Zawsze to coś nowego na tak
 3. Na tak -nie ma adminów Okres próbny
 4. mNk

  Podanie na adminka

  Na tak -brak adminów na serwerze
 5. mNk

  Skargunia

  Rozpiska. Ostateczne kary poda UBT. No więc gracze o nickach "Klima" i "Tumulec" przez całą mapę wyzywali młodszego gracza ("sebo"). Ciężko jest podać konkretne minuty demka ponieważ działo to się tak naprawdę co chwilę. Więc w skrócie opiszę sytuację. Rozgrzewka: Klima, Szniblok się wyzywają uczestniczył w tym również Tumulec. Reszta rund: Sebo był w ct, nie ogarniał, nie wiedział jakie polecenia wydawał i zrobił kilka fk np. 2:33 < 1 fk Karczmi również nadużywał mikrofonu i wprowadzał gracza w błąd przykład demko min 5:30. Sebo obraza 1:06, 8:27 Proponuję: Klima- mute 600 "obraza, prowokacje, przeszkadzanie w prowadzeniu" Tumulec- mute 600 "obraza, prowokacje, przeszkadzanie w prowadzeniu" sebo- ctban 120 "nie ogarnianie+ kilka fk" < nie raz widziałem jak wchodził do ct i robił fk, więc dałbym mu czas na nauczenie się. + mute 60 "obraza" Szniblok- mute 120 "obraza" < zdarzało się zwyzywać Klime bądz Tumulca Karczmi- mute 30 "nadużywanie, wprowadzanie w błąd"
 6. mNk

  Skarga jb

  Rozpiska. Podane kary są przykładowe ostateczne wyda UBT. Klima: 13:55 9 celowych fk - zepsucie rundy Gold 0:40 obraza 14:24 kolejna obraza ^^^^^myślę że to nawiązywało do poprzedniej mapy, jest na niego oddzielna skarga Kubszoneq: 1:00 obraza 4:00 prowokacja 14:24 obraza 15:00 prowokacja urwanie guwy: 17:40 obraza 14:24 obraza Proponuję: Klima- ctban 1620 minut "9 celowych fk i nie ogarnianie" Gold-mute 180 "obraza, prowokacje" Kubszoneq-mute 120 "obraza, prowokacje urwanie guwy-mute 120 "obraza"
 7. mNk

  Usunięcie zabaw

  Jest propozycja naprawienia tych zabaw, na NIE
 8. mNk

  Pytanie dnia #274

  Nie mam takich nawyków które mnie denerwują bądz przeszkadzają . Jedyny troszkę uciążliwy nawyk to włączanie komputera haha.
 9. mNk

  Skargunia

  Rozpiska. Kary które napisałem są tylko przykładem oczywiście ostateczne wyda UBT. No więc tak bacior przez cały czas odkąd był w ct robił celowe fk i "trollował" gre. Bacior perm ctban "mass fk" <<< propozycja<<< 1:24-rozgrzewka 2 fk osoby nic mu nie zrobiły tylko za nim szli. 3:32-1fk 5:17 2 celowe fk "Igora zabił za to że miał broń" 5:33 3 celowe fk 9:50 6 celowych fk 6:28 kolejne 6 celowych fk W niektórych sytacjach osoby od niego uciekały pomimo tego że były wydane polecenia więc ich nie liczyłem, ale rozumiem że chciały uciec od niego żeby on nie zrobił fk. Kolejna sytuacja Cypuś 9:50 "obraza" Cypuś 16:22 "obraza" Szczerze nie wiem jakie mu już będziecie dawaś muty ponieważ niektóre jego kary sięgały 2 tygodni więc myślę że za niedługo perm mute. Na ten moment 720 moim zdaniem będzie dobrym rozwiązaniem, bo był zdenerwowany przez to że przez całą mapę nie dało się normalnie pograć... Nie dziwię mu się ale takie rzeczy najlepiej zatrzymać dla siebie ;). W 7 rundzie wszedł admin Royal i było już w porządku Jeszcze z tego co pamiętam gracz o nicku "Mów Mi Krzychu" dostał od Skanera za takie coś permbana, więc też bym brał to pod uwagę.
 10. Rozpiska. Oczywiście ostateczne kary napisze UBT więc te kary które napiszę są tylko przykładem. wsaxa mute "prowokacja+obraza" 60 < rozgrzewka Piotrek mute "podpowiadanie" 30 <4:18 min demka Max mute "nadużywanie" 30 < cała 2 runda nie dał prowadzić, zakłócał polecenia wardena Igor "nadużywanie" 60 <cała 2 runda nie dał prowadzić, zakłócał polecenia wardena. 30 min ponieważ to nie jest twój 1 raz Jeżeli chodzi o Aliora nie słyszałem aby wydał jakieś polecenie podczas pozycji buntu słuchałem tego z 10 razy. Może się zle demko pobrało w co wątpię. <akcja gdzie ich zabijał około 4:20 minuta demka. Co do kolejki nie mam dostępu żeby zobaczyć kto w niej był ale była ciągła kłótnia o nią. Więc te 2 rzeczy zostawiam dla UBT.
 11. mNk

  Nowe modele JB

  1. nie 2. mozna 3 nie
 12. mNk

  Zmiana !przelew

  na tak albo dodać jakąś blokade że od 100 fajek można dawać przelew
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności