Skocz do zawartości

Poradnik (zabawy ct)

 Udostępnij


Br0wn

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

Chciałbym dziś napisać poradnik dla ct. Właściwie nie będzie to zwykły poradnik, chciałbym tu spisać kilka zabaw dla prowadzącego.

 

Zaczynajmy 

 

Pierwsza reakcja i ostatnia reakcja:

 

Zabawa polega na tym, że strażnik wydaje polecenie "Pierwsza reakcja ...."  więzień ,który wykonał polecenie jako pierwsza wygrywa. Taka osoba może wybierać osoby do zabicia, wybrać zabawę, itd. 

 

Zabawa polega na tym, że strażnik wydaje polecenie "Ostatnia reakcja...." więzień, który wykonał polecenie jako ostatni zostaje zabity. (Można powiedzieć ostania reakcja podskocz, kucnij itd)

 

 

 

Zwinne paluszki: 

 

Zabawa ta polega na tym, że więźniowie  muszą napisać wyraz/zdanie na say'u  które przedstawi im prowadzący.

Pierwsza osoba która napiszę wyraz/zdanie, Wygrywa

Prowadzący ma obowiązek rozpocząć zabawę i ją zakończyć 

 

 

Krwawe paluszki:

 

 

Zabawa polega na tym ,że prowadzący podaje słowo do napisania na say'u . Osoba, która napisała dokładnie to słowo - ginie . W sytuacji, kiedy na say'u napisała więcej niż jedna osoba – ginie każda z nich. 

 

 

Mam Talent

 

Zabawa ta polega na tym, że prowadzący wybiera po kolei osoby do pokazania mu swojego talentu, jeżeli talent więźnia spodoba się prowadzącemu, wówczas więzień nie zostanie zabity, jeżeli prowadzącemu nie spodoba się talent, więzień ginie.

 

 

Kuleczki:

 

 

Zabawa ta polega na tym, że prowadzący podaje informacje więźniom ile ma naboi w magazynku (Przykład: m4a1, jest 30 naboi).

Strzela w powietrze z  broni "x" naboi, a więźniowie zgadują ile prowadzącemu zostało naboi.Każdy ma jedną szansę. Osoba która będzie najbliżej trafnego wyniku, bądź trafi na dokładny wynik wygrywa.

 

 

Nurek:

 

Zabawa polega na tym, że ct chowa pustą broń na danym terenie i zadaniem więźniów jest znalezienie tej broni. Więzień, który znajdzie broń - wygrywa.

 

 

Kuchnia:

 

Zabawa ta polega na tym, że więźniowie serwują dania klawiszom. Powiedzmy śniadanie - terrorysta przedstawia swój jadłospis. Jeżeli zaproponowane jedzenie spodoba się klawiszowi, to więzień przeżyje.

 

 

Światła:

 

Zabawa polega na tym ,że prowadzący poprzez mówienie koloru ma kontrolować TT , są 3 kolory : 

 

Czerwony - więźniowie mają bezruch

 

Pomarańczowy - więźniowie muszą chodzić

 

Zielony - więźniowie muszą biegać

 

Osoba, która się zawaha ginie :D 

 

 

Rzut bronią:

 

 

 Zabawa polega na tym ,że klawisz daje pustą broń (deagla bez naboi)  więźniom, wyznacza linię, której nie można przekroczyć. Który więzień rzuci najdalej wygrywa

 

 

Wyższy spray:

 

Zabawa polega na tym, że więzień, który zrobi wyżej spray wygrywa. 

 

 

Sąd:

 

Zabawa ta polega na tym, że prowadzący wybiera więźnia i zadaje mu pytanie, dlaczego popełnił przestępstwo. Więzień musi się z tego wytłumaczyć. Zależy od strażnika, czy mu się spodoba owe wytłumaczenie, mogą to być śmieszne wytłumaczenia, a także poważne, ale zazwyczaj śmieszne.

 

 

Lustro:

 

Więźniowie wykonują tę samą czynność

 

 

Skan:

 

Zabawa ta polega na tym, że terroryści wchodzą do izolatki, lub do pomieszczenia, wtedy klawisz ich skanuje. Terroryści muszą skakać i kucać, aby uniknąć strzałów i śmierci.

 

Wieżyczki: 

 

Zabawa polega na tym ,że terroryści mają zrobić wieżę dwu-osobową tj. Jeden na drugim i od lini startu w takiej pozycji scigają się do mety , kto spadnie zaczyna od nowa z partnerem/kom. 

 

 

Żaby:

 

Do tej zabawy potrzebna jest parzysta liczba więźniów. Prowadzący dzieli ich na 2-osobowe grupy po czym wyznacza miejsce startu. Jeden gracz jest na kucaka, a drugi stoi i przeskakują się nawzajem. Wygrywa para, która pierwsza skończy wyścig.

 

 

Żyd: (żeby nie uraźić nikogo można zmienić nazwę zabawy ;) ) 

 

 Zabawa polega na tym, że strażnik wybiera od 2 do 3 osób, a więźniowie podchodzą do tego więźnia którego lubią bardziej. Więzień, który ma mniejsze poparcie innych więźniów zostaje zabity.

 

Ogień i Woda:

 

Żeby zabawa doszła do skutku więźniowie muszą znajdować się obok basenu. Na słowo woda, wszyscy pływają po basenie, a na słowo ogień wszyscy wychodzą z basenu. Osoba która ostatnia wyjdzie ginie.

 

 

Skróty:

 

Ct podaje skrót, a tt musi go odszyfrować. Osoba, która pierwsza odszyfruje- wygrywa. 

 

 

 

 

 

 

 

 

To by było chyba na tyle ;) 

Mam nadzieję, że komuś pomogłem. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mikru zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności