Skocz do zawartości

offnest

Użytkownik

Reputacja

73 Zdolny

O offnest

 • Urodziny 17.03.2007

Social Media

Ostatnie wizyty

2499 wyświetleń profilu
 1. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/offnest/ Link do steam oskarżonych: https://steamcommunity.com/id/152357/ Nick oskarżonego: Kaczi Opis sytuacji: Admin kompletnie nie zapoznany z regulaminem serwera brak ostrzeżeń dla ct`ka który co 2 słowo mowi kur** itp. Admin mowi też że pozycji buntu nie trzeba odliczać i po zabiciu ctka chciał brać !lr Serwer: JailBreak Dowody: jb_arctic_jail_v2 13:14
 2. Nick podczas gry: offen Długość kary: 6 miesięcy Powód bana/blokady: obraza Godzina, data zdarzenia: 06/04/2021 - 11:35 Mój profil Steam: https://steamcommunity.com/id/offnest/ Link do bana/blokady na liście: https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=commslist&searchText=offen&Submit=Szukaj Poprawiłem zachowanie jak i aktywność tak jak już wczesniej wspominałem granie po tt nie sprawia mi tak dużo przyjemnosci jak granie po ct i bycie wardenem.
 3. Nick podczas gry: offen Długość kary: 6 miesięcy Powód bana/blokady: obraza Godzina, data zdarzenia: 06/04/2021 - 11:35 Mój profil Steam: https://steamcommunity.com/id/offnest/ Link do bana/blokady na liście: https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=commslist&searchText=offen&Submit=Szukaj Prosiłbym o rozpatrzenie sprawy przez @ SebOwieczkabo to on na dzień dzisiejszy jest majorem jb więc tak pisze to odwołanie ze względu na mojego długiego muta który otrzymałem przez jakieś wyzwisko które miało miejsce prawie 4 miesiące temu. Od tamtego momentu sporo minęło i poprawiłem swoje zachowanie. Dziękuje
 4. Na tak +mutacja +sm +stary i odpowiedzialny gracz sporo sie zmieniło na jb jak teraz przeglądam sobie forum a ty jesteś jedym z kilku odpowiedzialnych i starszych graczy którzy co kolwiek robili do teraz.
 5. Nick podczas gry: offen Długość kary: 6 miesięcy Powód bana/blokady: obraza Godzina, data zdarzenia: 06/04/2021 - 11:35 Mój profil Steam: https://steamcommunity.com/id/offnest/ Link do bana/blokady na liście: https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=commslist&searchText=offen&Submit=Szukaj Wszystko opisałem w poprzednim odwołaniu myślę że nie ma sensu tego wklejać bądź pisać znów to na nowo.
 6. Nick podczas gry: offen Długość kary: 6 miesięcy Powód bana/blokady: obraza Godzina, data zdarzenia: 06/04/2021 - 11:35 Mój profil Steam: https://steamcommunity.com/id/offnest/ Link do bana/blokady na liście: https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=commslist&searchText=offen&Submit=Szukaj Odwołanie napisane teraz kilka słow od siebie. Kilka razy wszedłem na serwer i wyzywałem admina nitosa powodów było wiele i już je wyjaśniam nitos dostał range admina po miesiącu grania na serwerze i wcale nie miał dobrego zachowania przez to ze obrażał innych graczy więc wchodziłem co kilka dni na serwer i go wyzywałem chyba 2 albo 3 razy po 3 razie admin hubert nadał mi muta na 6 miesięcy na zlecenie naiza admina który przez moim zdaniem większość as jest nie lubiany przez swoje zachowania do graczy chodzi mi o takie coś jak siedzienie na sm_ukryj i czekanie aż osoba której on nie lubi przeklnie albo zrobi coś wbrew regulaminowi i on następnie ją mutuję / gaguję / banuje admin naiz kilku krotnie sie na mnie focusował przedłużał muty za to ze wyzywałem go pod profilem lub na teamspeak. Więc on po tym jak wyzwałem nitosa kazał dac mi muta na 6 miesięcy mam już go miesiąc dla tego sie odwołuje bo i tak myślę ze to za surowa kara jak na to ze przez spory czas nie wchodziłem na serwer a i tak byłem mutowany za 1 wyzwisko na kilka dni.
 7. hejter namba łan 

  propsuje 

 8. Jak to jest być nie lubianym przez pół as

 9. Prosze cie dostałeś dengu bo siedzisz w goldzie i dajesz permy za free a teraz płaczesz bo admini nie wbijają trzeba było sie pogodzić że jesteś słabszy.

 10. Don kasjo król proste auuu. 💪

  gf-YKni-QMyN-QeGF_don-kasjo-wiek-walki-waga-wzrost-dziewczyna-kto-to-kasjusz-zycinski-664x442-nocrop.jpg

 11. Chyba na tak +ogarnąłeś się +nie piszesz podania po 2 tygodniach grania jak niektórzy -sm
 12. Dodaj jeszcze screena do skargi który jest z nią związany admin tutaj mi się tłumaczy ze nie widział w regulaminie pkt. który świadczy o tym że freeday`e nie mogą powrócić przy 1 osobie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności