Skocz do zawartości

Skarga ;P

 Udostępnij


offnest

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: MOJ

Link do steam oskarżonego: NN

Nick oskarżonego: PoProstuKsawery
Opis sytuacji: Admin faworyzuje wraz z innym daje mi niesłusznego bana za specialnego freekilla, a chwile po nim bana na 24h za obrażanie potem doszło do niego co zrobił i dal ub. Chciałbym dodać że na freeday`u fejmik dostał swapa do tt ponieważ był na poprzedniej mapie po ct a freak który również był na poprzedniej tak owego swapa nie dostał. Istna faworka trzeba naprostować swieżaków.
Serwer: JailBreak

Data i godzina zdarzenia: 19/02/2023. 18:33

Mapa: jb_glow_b1

  • Lubię to! 1
  • Smutne. 1
  • Haha! 1

Brak dowodu; tj. rund 

Przez xdar1uNqq,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałem swap Fejmikowi bo nie ma mutacji, a w kolejce były osoby z mutacją.

Reszta na demku, proszę tylko o nadanie muta graczowi Offnest ponieważ przez pomyłke ksawerego nie zdąrzyłem go nadać za obrzydliwą i szybką składanke, przez co ksawery nadawał kare w pośpiechu.

od 2-4 rundy, 

  • Lubię to! 1
  • Haha! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się odniosę generalnie rzecz biorąc to ani nie dałem Ci ctbana za spec fk ani  nie przeniosłem fejmika 

Co do bana na 24 godziny racja był on nie słuszny,  grałem 8 godzin (a to spowolania komórki służące do  myślenia) i zamiast dać tobie mute , za liczne wyzwiske rodem z patologicznego osiedla przepełnionego łysymi ziomkami z bluzami pitbulla dałem tobie bana . Bardzo ciebie przepraszam odrazu kiedy dowiedziałem się , że się pomyliłem znalazłem twojego sida i ciebie odbanowałem . Zajęło mi to maksymalnie 3 minuty .Jeszcze raz przepraszam moja pomyłka była wynikiem dużego zmęczenia i nie do konca pełnego pomyślunku z mojej strony . 

Ksawery

  • Lubię to! 1
  • Haha! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności