Skocz do zawartości

Anonim

Użytkownik

Reputacja

11 Na dobrej drodze

Ostatnie wizyty

335 wyświetleń profilu
 1. Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198101607134/ Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198194318923/ Nick oskarżonego: DomWiell Opis sytuacji: w 8 rundzie 2fk warden nie wie co powiedział i w kolejnej rundzie chciał dać życzenie freedajowi który nie powrócił i dał józkowi freedaye za nic Serwer: jailbreak Dowody: demko jb_dust2_v50 godzina około 11:30 -12:00
 2. Jednym słowem typowe JB: Dzieci się wydzierają ktoś się śmieje jakiś trol gdzieś hax który czeka na okazje i admin który ogarnia tylko troche dużu osób 22 osoby i jeden admin. Warden zaczyna prowadzić wszyscy cicho i "powtórz powtórz powtórz powtórz !!!!, !repeat " ktoś się tam kłóci śmieje wydziera. Spam /zglos i u@ jakieś fk. Jakiś jeden terro który źle zrobił polecenie i płacze że fk a inni dobrze robią. W tle jeszcze jakieś inne wyzwisku i przekleństwa. Typowe JB jak fajnie se pograć. Czego chcieć więcej ? A co do skargi to potwierdzam. Co do bagietki to trochę trudno samemu na 22 osoby, jakoś tak około.
 3. Witam wszystkich z jb chyba se wrócę grać bo jak dzisiaj pograłem to było fajnie. @MatysiakZajebiście się grało to se wrócę ale i tak będę grał tylko w weekendy. I fajnie się grało z @Olcia więc se wrócę tylko szkoda że są nadal dzieciaki które wkur****.
 4. Anonim

  Bay

  Wiem że w h** dawno nie grałem i że te pożegnanie było dość dawno ale powiem. Żegnam i wbijaj z powrotem bo nie mam z kim gadać na ts. I tak ogólnie fajnie się z tobą gra.
 5. Powiedziałeś ,,nie jestem takim debilem z 20 iq żeby nie znać wzoru na prostopadłościan" i są wakacje i nie wszystko pamiętam więc cóż to nie powód żeby od razu mówic że jestem debilem. Pierwsze sam dyskutujesz/rozmawiasz z tymi ,,dzieciakami" a potem ich uciszasz że nadużywają.
 6. Na poprzedniej mapie też nie zachowywał kultury i jak nie ma adminów to strusiu zachowuje sie o wiele gorzej więc dostał muta na 90 minut.
 7. Nie. W ct cie w ogóle nie widzę, a inne powody powyżej były.
 8. No tak zabiłem się ale te 20 sekund dłużej na fd i tak by nic nie dały. (bo i tak tero by mnie tak szybko zabiło)
 9. Nie do zmniejszenia speeda, a na tak żeby dodać HP CTkom.
 10. Potwierdzam słowa Matysiaka i moim zdaniem ,,Matysiak jest lepszy" nie jest obraźliwe.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności