Skocz do zawartości

Tetsuya

Areniak

Ostatnia wygrana Tetsuya w dniu 26 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Tetsuya punkty reputacji!

Reputacja

295 Celebryta

8 obserwujących

Social Media

Ostatnie wizyty

1888 wyświetleń profilu
 1. Jeżeli jest admin na serwerze to może przenieść do drużyny tt owego wardena za niekreatywne prowadzenie, jak dla mnie propozycja bez sensu.
 2. zgadzam się Co do karania okej przydałoby się, ale dochodzenie do tego kto od kogo kupił będzie bardzo pracochłonne (chyba). 10% nie jest to dobre rozwiązanie, ponieważ jeżeli ktoś organizuje event (przykładem jest szmit, który wydał ok 500k, to on straciłby 50k przy przelewaniu do innych osób "na rzecz serwera").
 3. z tego co mi wiadomo komenda /toptime nie jest od października tylko została wprowadzona w tym roku, także jakby podliczyć od października to wyjdzie x2 tych godzin +kolejny cb
 4. Napisze tu obiektywnie -niestety nie ogarniasz sporej ilości rzeczy -wg mnie nie będziesz potrafił zapanować nad serwem -czasem zdarza Ci się za dużo mówić nie potrzebnych totalnie rzeczy, gdzie to denerwuje niektóre osoby -sm +wiek +GT +adminów nie ma za dużo, a z resztą na jb nigdy nie jest za dużo (znaczy takiej sytuacji jeszcze nie było) Jak na razie jestem na nie, według mnie musiałbyś się jeszcze troszkę "podszkolić" co do zasad panujących na serwerze. Bardzo często piszesz na u@ o graczach, którzy popełniają DROBNE, a czasem nawet znikome błędy, dlatego osobiście bałbym się, że miałbyś takie podejście jako admin, że karałbyś za drobne rzeczy. Myślę, że to co miałem napisać to napisałem.
 5. na tak spoko bes sensu czasem trzeba, jeżeli wieźniowie się buntują będzie fawora duża z tym, bo wobec niektórych będzie karniak, a niektórzy od razu head'zik po co? śmiesznie czasem jest z takimi sytuacjami przyda się, bo czasem jest tego bardzo dużo, że osoby ciągle kłamią
 6. §5. Skarg nie można składać na takie zdarzenia jak: bezpodstawne kicki, bezpodstawne bany do 30 minut; Chyba, że dane przewinienie zdarzyło się więcej niż dwa razy. PS. Byłeś na poprzedniej mapie, nie egzekwowałeś moich komend dot. wyjścia z ct, dlatego Ci go nadałem.
 7. -doświadczenie, jeżeli nie rozpisujesz to po co oglądasz ff? -kłamiesz z wiekiem (niestety) Jestem na nie ;/
 8. niestety nie ogarniasz jeszcze wszystkiego więc jak na razie na nie
 9. XD nie za często odchodzi/wracasz normalnie jak rastafari, widać od kogo się uczysz ale na jb to nie wracaj za wcześnie :))
 10. Chyba sobie żartujesz -zachowanie jak totalny mad kid -jesteś nieśmieszny -wytadujesz jakieś niestworzone rzeczy, które niby się "znajdują" w regulaminie Na nie
 11. -zachowanie -jesteś nie śmieszny Na nie
 12. nie, większość ludzi jak będzie możliwość to i yak to wyłączy
 13. Nick: Tetsuya Imię: Adam Wiek: 15 (05) Dlaczego ja mam otrzymać rangę UBT?: Na forum jestem przez praktycznie cały czas. Przeglądanie demek dla mnie to forma odprężenia, także lubię je oglądać. Staram się być jak najbardziej obiektywny, również w stosunku do moich kolegów, osób które bardziej lubię. Z regulaminem JB sobie radzę bardzo dobrze, czyli z najcięższym regulaminem, jeżeli chodzi o decyzję, etc. Doświadczenie w ocenianiu demek: Demka oglądam sporadycznie od dłuższego czasu, tzn jakieś 0.5 roku. Jak długo gram w CS:GO?: 4 lata (ponad 3000 godzin) Ile czasu poświęcam forum dziennie: Praktycznie cały czas mam odpalone forum w tle. Znajomość SM: 5 Link do profilu steam: Steam Kontakt: Steam, Discord (Tetsuya#7805), Forum, TeamSpeak, ewentualnie FaceBook
 14. Zważając na to co kiedyś działo się na forum jest to dla mnie prowokacyjne wyrażenie w stosunku do mnie i Ty bardzo dobrze o tym wiedziałeś. W tym momencie jakby sam się przyznałeś do winy w skardze.
 15. Propozycja to: Dodanie punktu do Regulaminu odwołań. Treść: Fajnie by było dodać punkt do reg. odwołań dot. możliwości odwołania się tylko raz od nadanego bana. Gracze nie potrzebnie spamią odwołaniami, gdzie 99% i tak ponownie zostanie odrzucona.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności