Skocz do zawartości

Tetsuya

Areniak

Ostatnia wygrana Tetsuya w dniu 21 Listopada

Użytkownicy przyznają Tetsuya punkty reputacji!

Reputacja

326 Początkujący Areniak

9 obserwujących

Social Media

Ostatnie wizyty

2265 wyświetleń profilu
 1. Link do steam: - Link do steam oskarżonego: - Nick oskarżonego: @ Asko Opis sytuacji: bezpodstawny ctban za spec fk Serwer: jb Data i godzina zdarzenia: 13.44 Dowody: demko runda 1:1 jakoś mapa: jb_snow_v2
 2. +ogar +dobry zawodnik +spoko gość tak
 3. najlepszy kandydat nie oszukujmy sie, tamci to wielkie XD. jestem na tak
 4. Tylko wklejone napisy XDD i to jeszcze tak brzydkie, że nie chciałbym tego nigdzie pokazywać. na nie
 5. Gorszych pytań się chyba nie da XDD. Odpowiadając yy wszystkie bluzy są zajebiste jak ładnie wyglądają
 6. Można by było dodać to po prsotu do tego punktu 11. Zakaz nadużywania mikrofonu i przeszkadzania w rozgrywce, używając mikrofonu. -> Def. nadużywanie mikrofonu / przeszkadzanie w rozgrywce, używając mikrofonu - krzyczenie; wydawanie dźwięków, które nie tworzą słów; używanie modulatora głosu; modulowanie własnego głosu; komentowanie rozgrywki pomimo sprzeciwu graczy; wypowiedzi dłuższe niż 3 (słownie: trzy) zdania niezłożone lub 2 (słownie: dwa) zdania złożone pomimo sprzeciwu graczy; używanie mikrofonu, który głośno(zagłusza rozgrywkę) szumi, trzeszczy, wydaje inne niekontrolowane i jednocześnie głośne dźwięki.
 7. tego nie da się raczej usunąć, bo odkad pamiętam to było, natomiast wcześniej po prostu czas przy tym "głosowaniu" było skrócony do 1 sekundy
 8. Japierdziele jaki Ty już stary. Najlepszego

 9. gag słuszny za to co pisałeś dostałeś knebla na 6h mute był na polecenie Major Admina
 10. 9:20 nie zna dokładnego położenia przeciwnika, natomiast wcelowuje się w niego, ale ginie 13:30 możliwe wh 15:00 idzie wcelowany w przeciwnika. możliwe wh Akcja przed samym banem, w momencie, gdy obserwowałem wyglądała jak aimlock. Co mogę dodać więcej, czekamy na werdykt UBT, ponieważ ACT nie ma.
 11. jest to komenda od CS:GO nie da się jej wywalić XDDD Jeżeli wprowadzone by był system, że za samobójstwo są odbierane punkty, również w przypadku zginięcia w swoim molo,nade,etc by były odejmowane punkty. Co do wychodzenia i wchodzenia na serwer jestem na tak, aby został dopisany punkty w regulaminie mówiący o tym.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności