Skocz do zawartości

[Przyjęta] Typer wyników

 Udostępnij


RuteK

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: Typer wyników 
Treść: Jako, iż powoli wracają rozgrywki ( za tydzień wraca Bundesliga) to ponownie proponuję typera. Kopiuj, wklej z poprzedniej: "raz na tydzień osoba odpowiedzialna( mogę być również ja) daje uczestnikom kilka meczy do wytypowania wyniku. Za prawidłowe wytypowanie wyniku otrzymuje się 2 pkt, a za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu 1 pkt. Co miesiąc osoba z największą ilością punktów otrzyma jakąś nagrodę ( to już nie zależy ode mnie jaka, może byc jakis vip na przykład). To jest moja propozycja, widzialem to na innych sieciach i bardzo fajnie się przyjmowało". Tym razem proponuję, że to nie muszą być tylko rozgrywki piłkarskie, mogą być również inne sporty lub e-sport, generalnie rzeczy cieszące się popularnością w danym okresie. Chodzi w sumie tylko o dodanie zakładki w dziale "konkursy i turnieje". Generalnie nie proszę o żadne rangi czy coś, po prostu chciałbym trochę ożywić forum, dodać coś nowego, przyciągające uwagę. Poprzednim razem propozycja cieszyła się dużym poparciem ze strony użytkowników, ale niestety Bonio stwierdził, że jest to forum cs i takie rzeczy nie mają tu miejsca. Skoro losowanie się przyjęło to czemu to miało by się nie przyjąć.:??  Dajcie znać czy dalej jesteś za i co uważacie na ten temat. To tyle pozdrawiam :pepeLdance:

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem na tak.

Preferuję stworzenie rangi Bukmacher, działu na forum związanego z tym przedsięwzięciem i poszerzenie jeszcze tego, na przykład o E-Sport. Myślę, że jeszcze więcej osób znalazłoby się do opieki nad tą częścią forum związaną z obstawianiem meczów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony git ale nie zastanawia Cię czemu tyle osób jest na tak ?? 

Wątpię, że tyłu osobą zależy na odnowieniu forum po prostu chcą coś wygrać.

Propozycja jak najbardziej fajna ale czy nie za dużo już jest tego? 

  • Głosowania na servery cs go I cs 1.6
  • Losowania gdzie masz duże szanse, że wygrasz 
  • Karaoke ts 
  • Ogólnie ruletka kamień, papier, nożyce 
  • Duże część areniaków to gracze JB na, którym są achivmenty 

Na nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, leon napisał:

 

  • Głosowania na servery cs go I cs 1.6 -  W większości głosują tylko majorzy serwerów bo muszą, nie liczne osoby wymieniają na nagrody/
  • Losowania gdzie masz duże szanse, że wygrasz  -  Pojawiają się raz na jakiś czas + z tego co widziałem z kilku losowań wygrali nieliczni 
  • Karaoke ts  - Odkąd jestem na forum słyszałem tylko o jednym
  • Ogólnie ruletka kamień, papier, nożyce  -  Co to ma do forum?
  • Duże część areniaków to gracze JB na, którym są achivmenty  -  Co to ma do forum? 

 

 

Edytowane przez RuteK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności