Skocz do zawartości

[Przyjęta] Usunięcie pokazywania vipa i svipa po przyjściu na serwer.

 Udostępnij


Sadystka

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: Usunięcie pokazywania vipa i svipa po przyjściu na serwer.
Treść: Zauważyłam, ze to od pewnego czasu strasznie utrudnia pracę admina. Pokazując, że vip albo svip wchodzi na serwer gracze, którzy cheatują, obrażają nagle ucichają. Bo wiedzą, że admin wchodzi na serwer (Chodzi o tych adminów, którzy mają vipa i svipa). Proponuję, aby zostało to usunięte. Jakieś zażalenia na ten temat?

  • Lubię to! 1
  • Haha! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, nie gram na serwerze, na którym gra autorka tematu, ale jako były i obecny admin, uważam, że takie powiadomienia, czy komunikaty jednoznacznie wskazujące, że admin jest na serwerze, są bez sensu i strasznie utrudniają pracę. Zdarzają się osoby, które, kiedy widzą admina wchodzącego na serwer, wyłączają cheaty, przestają obrażać, czy po prostu przestają łamać regulamin. I na jakiej zasadzie admin ma zbanować takiego gracza? W 1.6, to jeszcze pół biedy, bo większość ludzi, gra na nonstem, więc wystarczy na chwilę wyjść z serwera, zmienić nick i nie ma problemu, chociaż i tak, jest to irytujące. Dodatkowo, nie widzi mi się specjalne czekanie na demka, żeby sobie sprawdzić, czy dany gracz na pewno się odpala, kiedy nie ma mnie na serwerze, a na dobre słowo innego gracza, też nie nadam bana, bo ja ponoszę za takowe odpowiedzialność. W GO niestety już wygląda to zupełnie inaczej, bo można po samym avatarze ogarnąć kto jest adminem. Zresztą, sam jako admin, często zmieniałem nicki kiedyś grając na serwerach, co zdecydowanie bardziej ułatwiało pracę, kiedy gracze mnie nie znali. Nawet jeżeli taki gracz, jest "grzeczny" przy adminie, to kiedy admin wyjdzie, będzie dalej łamał regulamin i psuł innym graczom rozgrywkę. A tak, dostanie odpowiednią nagrodę zgodną z regulaminem i może wpłynie to w jakiś sposób na jego zachowanie. Na pewno, przyniesie to większy efekt niż poczucie bezkarności. ;v 

Zresztą, zawsze miałem takie zdanie, że admin na serwerze ma pilnować, a nie robić za gwiazdę, błyszczeć i każdy od razu, przy wejściu na admina na serwer, ma wiedzieć, że admin wchodzi. Już nawet sama rozgrywka to jest pół biedy, ale w przypadku adminów wchodzących na serwery, po przeczytaniu zgłoszenia... Co taki admin ma zrobić kiedy gracz zna adminów na serwerze i nagle udaje aniołka, podczas wejścia admina na serwer?

Zresztą, przywitanie VIP'a komunikatem na serwerze, to nie jest coś, za czym gracze będą tęsknić, bo z tego co się orientuję, sporo osób do tego podchodzi dość obojętnie(oczywiście mogę się mylić). Dlatego, jeżeli ma to ułatwić pracę admina, a nie wpłynąć w żaden sposób na "atrakcyjność" VIP'a na serwerze, to czemu by z tego nie zrezygnować?   

Dlatego jestem za i prosił bym z całego serduszka, wszystkie osoby wypowiadające się w tym temacie, żeby starały się rozwinąć i przedstawić swój pogląd, dlaczego ma zostać usunięte, lub dlaczego ma zostać, zamiast tylko pisać bezsensowne tak, lub nie. :) 

Edytowane przez xKolorowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, xKolorowy napisał:

Zresztą, przywitanie VIP'a komunikatem na serwerze, to nie jest coś, za czym gracze będą tęsknić, bo z tego co się orientuję, sporo osób do tego podchodzi dość obojętnie

Szczerze to chyba nikt nie zwraca na to uwagi. 

Może minimalnie ułatwi to pracę admina, lecz bardziej spostrzegawczy gracz zauważy wiadomość na czacie o dołączeniu admina.  
Vip'a bądź Svip'a nikt nie kupuje aby przy wejściu pojawiał się napis z nickiem. 
:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności