Skocz do zawartości

Sadystka

Areniak

Ostatnia wygrana Sadystka w dniu 5 Kwietnia

Użytkownicy przyznają Sadystka punkty reputacji!

Reputacja

543 Zaawansowany Areniak

O Sadystka

 • Inne grupy Kobieta,
  Użytkownik
 • Urodziny 7 Kwietnia

Ostatnie wizyty

4709 wyświetleń profilu
 1. Jestem jak najbardziej na nie. No błagam cię skoro uznałeś, że wszystkie sytuacje Imgonny są czyste, a tak nie jest to dlaczego uważasz, że twoje umiejętności wynoszą 8/10?. Jego sytuacje, które zostały przeze mnie przedstawione raczej nie są "czyste" jak ty to ująłeś. A przede wszystkim u ciebie jest widoczna faworyzacja, którą zastosowałeś. -Podanie jest słabo rozwinięte. -Brak doświadczenia. Wiadomo, że moje zdanie nie będzie brane pod uwagę, ale jednak cenie swoje zdanie na takich ludzi.
 2. Tu podrzucam linka, jak to konkretnie wygląda z perspektywy demka (Polecam hd XD) Na pierwszej akcji widać, że nawet gdyby dostałby info, to jego reakcja jest zbyt dziwna - podchodzi to pod wh jak najbardziej. Nie wiem kolego gdzie Ty widzisz czystą akcję, ale to pewnie dlatego, że się kolegujecie, też bym broniła kogoś znajomego Druga akcja jak wychylił sobie z rampy pomimo smoke'ów i molo - Chciał chyba w szybe od ticketa strzelić i wyszedł mu taki randomowy strzał, gratuluję. Trzecia akcja oczywiście dziwna jak najbardziej, mogło to być WH lub ewentualnie "info". Polecam obejrzeć dokładnie 2 demka i najlepiej żeby to zrobiła osoba neutralna, a nie koledzy tej osoby, bo to mija się z celem.
 3. Sadystka

  Elo

  szkółka się zaczęła to naura
 4. Nigdy w życiu tutaj na dr nie byłam XD 4/10
 5. nie es jakiś random, którego nie znam
 6. Na tak +doświadczenie +wiek +aktywność na forum
 7. W czółko sie puknij co do samego podania mikrusa +wiek +doświadczenie +staż na forum Jest to chłopak z mózgiem a jego poprzednie dengu było kilka miesiecy temu wiec po co wracac do czegos co sie odbyło juz dawno?
 8. Sori, ale jestem na nie To jest pierwsza sprawa. Druga sprawa; -Na tej sieci jesteś tak na prawdę krótko a widzę, że zaczynasz się bawić w Lemona co chciał mieć każdą rangę. -Bardzo łatwo cię sprowokować :))). Prosiłeś o wypowiedź. A o to i ona Tak na przyszłość pisząc do mnie na taki temat "wypowiesz się plsplspls" - masz u mnie minusa
 9. Na tak +wiek +doświadczenie Może i było dużo nieprzyjemnych sytuacji, ale myślę że chłop się ogarnął ;))
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności