Skocz do zawartości

[Rozwiązane] Aktualizacja Jailbreak

 Udostępnij


Pawel

Rekomendowane odpowiedzi

1. Zabawa "Catch And Freeze". Gdy jedna osoba uderzy drugą i ją "Zamrozi" to na mapie pojawia się ogromna kostka "Error".

2. CT Może rozbroić TT z noża xD.

 

jb_kucukisyan godzina 10:35 23.12.2019, jeśli chciałbyś sobie sprawdzić jak to wygląda.

Edytowane przez Matysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie miałem za bardzo czasu na JB, żeby sprawdzać błędy serwera, dlatego daję listę z wczoraj.

1. kolejność w menu prowadzącego/ zastępcy. (wszystko działa, ale można poprawić kolejność, niektóre komendy z 1 i 2 strony są bezużyteczne) proponuję taki rozkład:

Spoiler

1 strona
- otwórz cele
- zamknij cele
- licz więźniów
- przedłuż długość rundy
- daj Freedaya
- ustaw dzień/ zabawę

2 strona
- menu broni
- włącz friendly fire dla Terro
- włącz no block
- menu markera
- usuń więźniowi FreeDaya
- zabij randomowego terroryste

3 strona
- wybierz swojego zastępcę
- rozpocznij odliczanie
- matematyczny Quiz
- usuń/ oznacz więźnia jako buntownika
- reszta

4 strona
- reszta

 

2. usunąć rozbrajanie więźniów (jak nie całe, to przynajmniej z kosy)

3. usunąć zablokowane zabawy (wiem, że na pewno chodziło o suicide bomber i zabawę w zeusa, jak z resztą- nie wiem, nie miałem czasu tego sprawdzać)

4. usunąć ograniczenie rund dla prowadzącego (jeśli ktoś prowadzi kilka rund z rzędu w CT to później ma blokadę na ~3 rundy i nie może brać wardena, nawet jeśli jest sam w CT)

5. naprawić nowe zabawy, które zostały fajnie przyjęte na serwerze (np. zombie day)- wczoraj trwał z 4 rundy?

6. naprawić bugi z mutami/ gagami (po dołączeniu do przeciwnej drużyny, osoby dostają automatycznie unmute'a)

7. naprawić blokowanie graczy podczas mówienia prowadzącego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to jest błąd ale jak se latasz na spadochronie i klikasz prawy aby machać kosą to włącza się opcja wybrania sobię markera (koloru) a jak się 1 wybiera to pisze na czacie ups coś poszło nie tak ... i tak na każdej mapie polecam usunąć plugin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, Kostek* napisał:

CT podczas gdy mają broń, przytrzymają prawy przycisk myszy, pojawia im się takie białe kółko które można rozszerzać, nie wiem czy jest to błąd, ale napewno jest to bezużyteczne, a jeżeli to do czegoś służy, proszę o wyjaśnienie :)

+co chwilę wyświetla się komunikat z wybraniem koloru markera, po wybraniu i tak nic się nie zmienia. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • xBonio odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności