Skocz do zawartości

[Rozwiązane] Odwołanie od ct bana.

 Udostępnij


wiktor2116gengJD

Rekomendowane odpowiedzi

nick w grze : zwariowany wiktor 

nick oskarżonego który dał mi ct bana : Mr.White 

opis sytuacji : po zabraniu wardena ct który otworzył już cele był tak jakby fd byłem wtedy w gr, odrazu około 10 tt podbiegło do gr i nie dawało mi opuścić gr . po około minucie Mr.White dał mi ct bana na 30 min [Powód Kampienie w gr]

dowody : demko z mapy jb_facebook około godziny 11.50 do 00.00

Według mnie Mr.White nie powinien mieć admina na jb ponieważ nie ogarnia on za bardzo zasad panujących na serwerze jb.

Kolejny opis sytuacji na tej  samej mapie . 

Nick gracza który został nie słusznie zbanowany na ct : KropaXD

Nick oskarżonego : Mr.White 

Powód : KropaXD dał do wykonania polecenie które brzmiało tak : Lewa ściana względem lewej ściany x4 względem wejścia . 

Mr.White jak i większość osób nie zrozumiało poleceń więc dał mu ct bana 180 powód mass fk , sam JKB potwierdza że mass fk nie było bo sam zrozumiał polecenie . 

Dowód : demko z mapy jb_facebook godzina około 00.00 do 00.15

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 1 sytuacji 

Wbił gracz do ct to powiedziałem że prowadzi lecz stalker który mial wardena postanowił nadal wydawać polecania.

Ustawiłem wardena graczowi a stalker otworzył cele więc był fd

Wiktor nie miał jak wyjść z gr'a bo więźniowie zablokowali drzwi. Po chwili dostał ctbana od mr.white jak dla mnie ctban niesłusznie nadany.

Co do 2 sytuacji @Rajdowca już opisał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja z @Rajdowca(zwariowany wiktor):
16:40 początek rundy
16:55
a) otwarcie cel ---> [FD] (zwariowany wiktor jest przed celami, obok terrarium) 

b) wiktor podchodzi pod GRa (ma ~6-7 sekund czystej drogi na opuszczenie strefy GRa)
c) dwóch więźniów zbliża się do GRa (jeden wchodzi na drabinę, drugi stoi na wprost strażnika), zwariowany wiktor nadal może opuścić strefę GRa i okolic (strażnik miał ponad 20 sekund na opuszczenie strefy GRa od początku FD)
d) zamiast zmiany miejsca, zwariowany wiktor wszedł do GRa
e) @ Matinakazuje wyjście strażnika z GRa 
f) wiktor zostaje w GR i dostaje CT bana


KARA ZOSTAŁA SŁUSZNIE NADANA

 

sytuacja z @kropaXD
20:25 "ustawiacie się przy lewej ścianie, względem lewej ściany, względem lewej ściany, względem lewej ściany, względem wejścia" jest poleceniem nielogicznym. wiem, że takie coś było stosowane na JB, dlatego żebyś nie był pokrzywdzony, damy Ci UB za to.

i na przyszłość: zakaz wydawania poleceń tego typu. jeśli więźniowie mają ustawić się przy jakieś ścianie, to mówicie względem czego (R A Z) i tyle: na przykład "ustawiacie się przy lewej ścianie względem wejścia"

Edytowane przez SK4N3R
  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności