Skocz do zawartości

Mati

Zasłużony

Ostatnia wygrana Mati w dniu 8 Luty

Użytkownicy przyznają Mati punkty reputacji!

Reputacja

140 Znany

7 obserwujących

Ostatnie wizyty

 1. Mati

  [Odrzucona]Skarga na adminka

  1. Pierwsza sytuacja to takie trochę podpowiadanie ze strony Matysiaka, ale ct nie może wierzyć więźniom, dlatego warden nie mógł zabić więźnia po słowach Matyisaka. 2. Kiedy ct dało pozycje buntu to Matysiak musiał nie zauważyć uciekającej osoby i się nie pruł tylko spytał "z jakiej okazji ta pozycja buntu?" Dodam że prowadzącego nie zabił więzień tylko zabił się sam. Czyli: 1. Małe podpowiadanie ze strony Matysiaka. 2. -
 2. Co ma powiedzieć. Dostałeś perma 22 lutego A jest 11 sierpnia. Jeśli to był przypaek (co wątpię) to najmocniej przepraszam, ale już nie ma demka i nie mam jak sprawdzić czy uzywaleś czitów.
 3. Po obejrzeniu demka wszystko będzie wyjaśnione. Na teraz @ PiKe @ raveN proszę o zamknięcie jak na razie tematu.
 4. Mati

  [Odrzucona]Skarga na Anona

  Było sporo osób i trudno było zapamiętać które osoby się ruszały a które nie. Nie było żadnej faworki.
 5. Mati

  [Rozwiązane] Skarga JB |

  skarga od doxiaka była z innej mapy. Do zamknięcia.
 6. Mati

  [Przyjęta]Skarga jb

  Polecenie: Ustawiacie się pod ścianą z moim markerem. Na JB jeśli jest komenda "Ustawiacie się pod ścianą z moim markerem" to od zawsze ustawiali się obok ściany. Dawon123 - ctban 180 min za 5 fk
 7. 1.Dostajesz częste muty. 2. Przyznałeś się do nadużywania. 3. Matysiak dobrze postąpił. Do zamknięcia
 8. Mati

  Brak awp w rundach

  Tak, ale mi się wydaje że to tylko na niektórych mapach tak się dzieje.
 9. Mati

  [Przyjęta]Skarga

  Fx Arenaskilla.pl - mute 180 min za obrazę, przekleństwa i nadużywanie mikrofonu. Dixit - mute 30 min za nadużywanie mikrofonu. Do nadania.
 10. Mati

  [Odrzucona]Skarga na Admina

  1. @ Kushi nikogo nie zwyzywał i ja usłyszałem tylko jedno przekleństwo. 2. Majkel, doxiak i fudzi w jednym momencie zaczęli nadużywać mikrofonu i Majkel wraz z dixiakiem zaczeli go wyzywać. Muty jak najbardziej słuszne. 3. Kiedy Bobeq wyzwał Kushi'ego było już po tym całym zamieszaniu, więc ostrzegając go przed gag'iem dobrze postąpił. @ Kushi bardzo dobrze postąpił w tej całej sytuacji.
 11. Mati

  [Odrzucona]Skarga na Admina

  @doxiak22985masz jakieś inne dowody oprócz kumpli? Podaj mapę oraz godzinę.
 12. Mati

  [Odrzucona]Skarga na Admina

  Grożenie mutem/gagiem to też jest forma ostrzeżenia. Czyli jedna jak i druga osoba dostała po ostrzeżeniu. Do zamknięcia.
 13. Mati

  [Odrzucona]Skarga

  1. Nie wiadomo czy to był dc areny. 2. Jak siedzisz se z nimi na dc to w czym masz problem? Jak z nimi siedzisz to znaczy że lubisz z nimi być... chyba że czegoś ja tu nie rozumiem 3. dc a serwer cs'a to zupełnie 2 różne rzeczy 4. Dostałeś bana słusznego za odbijanie się 5. @ SchMidTzamykaj to!
×