Skocz do zawartości

[Odrzucone] Podanie ubt :))

 Udostępnij


Gniewko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: "Gniewko 
Imię: Norbert 
Wiek: 18 lat
Dlaczego ja mam otrzymać rangę UBT?: Jestem osobą która naprawdę jeżeli ma role coś pełnić to pełni do ostatniej minuty najlepiej jak umie, fakt gracze mogą mnie nie lubić za moje wcześniejsze zachowanie na JB oficjalnie nie gram już na serwerach tylko do czasu wbije zobaczyć czy jest patola. Deklaruje się jeżeli dostanę ubt nikogo nie faworyzowac ani nie robić dymu na serwerach nie potrzebnego podanie zostawiam dla grsczy I osób z forum spędzam teraz dość dużo czasu przed komputerem więc skargi będą regularnie robione.
Doświadczenie w ocenianiu demek: byłem ubt Ale czas nie pozwolił kontynuować przygody.
Jak długo gram w CS:GO?: 2k godz. łącznie
Ile czasu poświęcam forum dziennie: Jestem codziennie na forum, sprawdzam tematy i jeśli nie ma ciekawszych tematów to wychodzę po jakimś czasie. Zaglądam na forum 5-7 razy dziennie.
Znajomość SM: 6/10
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/gniewkokocur12
Kontakt: Preferuję kontakt poprzez platformę Steam bądź wiadomość prywatną na forum.

  • Smutne. 3
  • Haha! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jako UBT czy tez Admin wiele razy olewałeś swoje obowiązki

- Jesteś toksyczny a jednak osoba startująca na taką rangę powinna umieć się zachować

- Aktywność

Teraz coś pisałeś, że chcesz nas przeprosić i się zmieniłes, ale ledwo co wróciłeś i chcesz się pchać w UBT znowu. Daj sobie i ludziom czas na pokazanie, że naprawdę się zmieniłeś i że Ci zależy na sieci.

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 😂 

Same chęci zmiany/ poprawy zachowania nie wystarczą do tego aby ludzie, którym zaszłeś za skórę zapomnieli o tym. 

Najpierw powinieneś pokazać się na forum z lepszej strony,  dać sobie i ludziom czas(którego z resztą będziesz potrzebować dużo bo to co odwalałeś na chatboxie nie było dla nikogo przyjemne np. Wyzywanie Nastki) na to żeby zobaczyli że się zmieniłeś. 

Jeżeli udowodnisz, że potrafisz się zmienić i dorosnąć, to sam chętnie przyjmę Cię na admina drv1, bo osoby z tak silną wolą i chęcią do zmiany samego siebie są bardzo rzadkie w społeczeństwie. 

(-Zachowanie)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniewko wiez że ja do ciebie nic nie mam, ale jak miałeś adm jb i UBT to po, prostu źle się zachowywałeś a jak, nie miałeś żadnej z ważniejszych rang to było git 

Poprwa zachowanie i przeproś osoby z jb (dobrze wiesz kogo) pokaż że chcesz dostać range 

Narazie na nie 😣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, KamyK napisał:

Poza tym ostatni raz po zrezygnowaniu z ubt pytałeś się gdzie twój zasłużony czy coś takiego, z tego wynika że chciałeś ubt tylko dla fioletu xd

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

na nie

-patozachowanie

nie nadajesz sie nawet na admina

  • Lubię to! 1
  • Smutne. 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, to co "ZmYwArY dO kUcHnI" bo wiecie Hehe : ---D 😂

-Pokazałeś za pierwszym razem na co cie stać

-Drama na arenie, dziwię się, że perma nie masz

-Poziom twojego admina jest na poziomie *****

-Tak jak kygo, płakałeś że arena cię nie obchodzi itp.

-Milion ofensywnych tekstów w stronę kobiet, wstyd.

Nie.

Perm him :FeelsEvilMan:

Edytowane przez Matysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności