Skocz do zawartości

[Rozwiązane] Zmiana regulaminu skarg

 Udostępnij


PiKe

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: zmiana regulaminu skarg
Treść: 

§3. Skarga może zostać rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty jej złożenia, po czym ulega przedawnieniu.

na

§3. Skarga może zostać rozpatrzona w ciągu 7 dni od daty jej złożenia, po czym ulega przedawnieniu.

 

Dlaczego? Dosyć proste, dużo skarg stoi i czeka bo ubt ma przecież czas a demka znikają po tygodniu (wystarczy przejrzeć dział skarg i wszystko ładnie widać). Proponuję, więc zmianę tego punktu aby odnosił się on do maksymalnego czasu w którym demko jest możliwe do pobrania. Nawiasem jest to dosyć uciążliwe, że muszę się prosić o sprawdzenie demka, rozpiskę a nawet tłumaczyć jak się je odpala na 1.6

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tych skarg i tak jest rozpatrywana w ciągu kilku dni, więc opcja skrócenia terminu UBT do rozpatrzenia skargi będzie raczej na plus, ponieważ zmobilizuje ich to do większej aktywności, a także nie będzie problemu z rozpatrzeniem tych skarg w ciągu 7 dni, bo jest sporo osób na tym stanowisku. Zdarzają się przypadki, że skargi są rozpatrywane za długo, więc takie rozwiązanie uczyniłoby to, że UBT wcześniej by zakasało ręce do roboty. Ja rozumiem każdy ma swoje życie, ale jednak skoro zobowiązałeś się pełnić obowiązki na forum, to wszystko powinno być rozpatrywane w jak najlepszym terminie.

Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Piotruś mordko ale Nie

Co w sytuacji kiedy będę znowu sam  z Doverm z grona UBT ACT 

Obecnie staram się sprawdzać jedną do trzech skarg dziennie, po prostu trzeba poczekać aż ciosek wróci z nieobecności 

A i dla was to tak wygląda, że my się obijam a w cale tak nie jest, ja sam jak już mam dostęp do laptopa to Max 3godz dziennie i gdy przyjdzie mi sprawdzić nagle 3 lub 4 skargi będę miał duży problem 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady @ frosztj, jest was aktualnie 6 do zajmowania się skargami. Tak jak napisał pike, dowody w postaci GOTV które pojawia się w 99.9% skargach ulega zniszczeniu po 1 tygodniu, po tych 7 dniach dalej nie ma żadnych oznak życia z waszej strony pod skargą czy coś w tym stylu że macie jakieś dowody swoje czy pobraliście wcześniej demo ale zrobicie to potem, czasami skargi potrafią stać parę dni dłużej, było tak nawet jak nikt nie miał nieobecności. Jako UBT to jest wasze zadanie + do pomocy dostaliście ACT, rozumiem ofc że czasami może się nie chcieć bo to normalne, nie każdemu się chce robić dzień w dzień to samo ale 7 dni to jest raczej wystarczający okres czasu na ogarnięcie działu ze skargami

co do propki, zdecydowanie za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności