Skocz do zawartości

SkosnyFabian

VIP

Ostatnia wygrana SkosnyFabian w dniu 5 Sierpnia 2019

Użytkownicy przyznają SkosnyFabian punkty reputacji!

Reputacja

118 Znany

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

748 wyświetleń profilu
 1. Link do profilu forum: https://forum.arenaskilla.pl/profile/677-skosnyfabian/ Kod Zwrotny: pisałem na PV
 2. Generalnie @MichuLOLEKto jebana pizda wbiłem kiedyś na multikoncie i zobaczyłem tego pajaca jak groził ze napisze skarge.
 3. Wcześniej również zabijał o to samo. Widać że ogarnięte ct u admina!
 4. Jak ty dobrze poleceń nie umiesz wydać i ty coś pierdolisz. Gościu dajesz nakaz kucania przy totalnym bezruchu i masz pretensje za co ban jak zabijasz za to ze nie kucają. I ty od ameb wyzywasz dzieciaku z okna życia.
 5. Wystarczy przeprosić i nie dostanie ctbana. Jeśli zrobił tylko 2 fk
 6. To była jedna sytuacja co i tak nie zmieniło to postaci rundy ponieważ gracza z którym walczyłem o życznie wywaliło. Więc ban na 3 dni jest zdecydowanie za długi.
 7. Nick: skośny fabian Nick admina: † MóW Mi POMPKABICEPS † Długość bana: 3 dni Data i godzina: 23.10.2019 11:10 Serwer: JB Powód bana: podpowiadanie Mapa: jb_lego_jail_2k17b
 8. Chyba Rajeczek pogubił się w zeznaniach.
 9. Może w jakiś inny sposób ale ogólnie propka na TAK!
 10. Link do steam: LINK Link do steam oskarżonego: LINK Nick oskarżonego: rajek1910 Opis sytuacji: Warden nie otworzył cel przed 5.00 czyli jest to równoznaczne z FreeDay'em. Rajek był przekonany że jest FD. Przez co HappY zabijał ludzi. Po prostu admin nie ogarnia regulaminu i wprowadza w błąd inne osoby. Serwer: JB Dowody: Mapa : jb_buyukisyan_v1_fix godz. około 20.20 runda bodajże 2 Osoby : @ rzuffik@Kwiatuszek @krejz69 @xKacpersky @HappY
 11. Zainstaluj sobie Spam Blockera! A nie piszesz skargi
 12. Pisze za ArcZiego bo dostał bana z multi konto, że zapomniał jeszcze dopisać że Domino dał mu bezpodstawnego muta na 120 za nadużywanie tłumacząc się tym że podniósł na niego głos.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności