Skocz do zawartości

adiboo91

Użytkownik

Ostatnia wygrana adiboo91 w dniu 25 Grudnia 2020

Użytkownicy przyznają adiboo91 punkty reputacji!

Reputacja

111 Znany

4 obserwujących

Ostatnie wizyty

671 wyświetleń profilu
 1. oj Na tak dobra morda + zrobię proboszcza jutro + aktywność
 2. adiboo91

  DRv1 [Odrzucona]Skarga

  1. jesteś 60 a 2. to §9. Skarg nie można składać za drobne błędy i przewinienia, które w Taryfikatorze Banów są krótsze niż 1 godzina.
 3. Na tak +sm +ogar +doświadcze
 4. Więc tak lekko nie rozumiem twojego rozumowania, że wyciągasz konsekwencje na graczu dopiero jak ktoś napisze skargę bo jakoś Mayky dostał muta od razu a o Blackmanie napisałeś dopiero po zwróceniu prze ze mnie uwagi, trochę nie sprawiedliwie. Po drugie, twoje rozumowanie, że BlackMan napisał ci od której godziny expili to krótszy ban, po twojej ofercie. To jest bez sens pomyśl trochę każdy gracz na to by poszedł, a ty jako Major Admin nie powinieneś oferować takich rzeczy graczom. Tutaj na dole załączam jak wygląda SoureBan BlackMana : 1. 2. A tutaj na dole SourceBan Maykyiego na którym widzimy, że już dostał od ciebie muta za brak kultury na 6h a później jeszcze na 24 h nie wystarczyło powiedzieć, że odbębnił już 6 godzin muta od ciebie: 1. 2. Chciałbym dodać jeszcze że od momentu napisania prze ze mnie skargi kilku adminów jest do mnie wrogo nastawiona, totalnie ignoruje moje zapytania i nie szanuje mojego zdania. Ci Admini to konkretnie rodzina Reggina ( Bincior, QueseczKK). Ps. Nie każdy może edytować post kiedy chce.
 5. Chciałbym dodać że: W ostatniej zaistniałej sytuacji Reggin faworyzował ziomka "Blackmena" ponieważ pewnej nocy kilku graczy expiło i wyzywali osoby które wchodziły na serwer. Po czym zostałe nadane kary, ale nie sprawiedliwe, ponieważ Blackmen dostał bana na 5 godziny za to, że powiedział od, której godziny expili i jego ban został skrócony, bez muta. A Maykay dostał muta na 24 godziny i bana na 10 godzin .Szczerze nie widzę w tym sprawiedliwości.
 6. Nick: adiboo91 ArenaSkilla.pl Steam ID: STEAM_1:0:574491090 Link do GT: https://www.gametracker.com/player/[RNG] Adiboo91 Arenaskilla.pl/185.30.124.110:30000/
 7. REGGIN nie wypowiadam się o tej mapie ponieważ mnie nie było.
 8. Po pierwsze nie było to "Zamknij się w końcu" tylko "Zamknij juz mordę". Po drugie nie rozumiem twojego bezsensownego ataku w moją stronę w pierwszym twoim komentarzu pod skargą: "Może wracaj cheatować a nie pisać bez sensowne skargi". Po trzecie to nie jest bezsensowna skarga, ponieważ wyrażam w niej swoje zadanie. I jeszcze Szczerze nie wiem dlaczego nie pomyślałeś o tym, że gracze mogą brać z ciebie przykład i jak Major powiedział do jakiegoś Adiboo zamknij mordę i często wulgarnie odnosi się do graczy to my też możemy. I dzięki takiemu czemuś tworzy się brak kultury na serwerze.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności