Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

MrKuBx

Użytkownik

Reputacja

18 Na dobrej drodze

1 obserwujący

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/MrKuBx/ Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/adasjestspokoxd/ Nick oskarżonego: Tetsuya Opis sytuacji: §5.1. Aplikant musi mieć co najmniej 16 skończonych lat. Serwer: Drv1 Dowody: Na jego profilu na Facebook lub w podaniu jest napisane 15 lat. §5.4. Jeśli na tym stanowisku jest mniej niż 5 osób, można pominąć powyższe wymagania. Jest idealnie 5 osób proszę o rozwiązanie tego problemu.
 2. Plugin do czasu mapy na początku rundy. A propozycja jak najbardziej na + Odnośnik do autora:
 3. MrKuBx

  [Przyjęte] Podanie

  Myślę że można mu dać szanse, wydaje się całkiem sympatyczny Tak.
 4. Oto macie moje prace do oceny. Grafiką bawię się z nudów lub w wolnych chwilach. Grafiki które robiłem na zlecenie klienta i mi sie nie podobają nie wstawiam. Powyższe logotypy nie są moją własnością.
 5. Nie chce tu stać po niczyjej stronie ale niedługo administracja nawet nie będzię mogła kichnąć bo będzie skarga za nadużywanie mikrofonu. Jak dla mnie jest to czepianie się na przymus.
 6. MrKuBx

  Jest taki dzień :/

  Siema gruby fajnie było.
 7. Jestem na TAK, tylko kup nowy mikrofon bo ten to kupa.
 8. Jestem na Tak, po za tym że nie ma mikrofonu jest to całkiem komunikatywna osoba +przydała by nam się jakaś osoba w administracji a tym bardziej Samica.
 9. To jest już przesada wysyłać propozycję która jest tak niestaranie wykonana. Jest to oryginalna rozdzielczość grafik. Po za tym następny błąd : Następnym razem jak chcesz robić remake to poproś właściciela sieci o vektor do logo.
 10. MrKuBx

  [Wykonane] Zlecenie

  Podsyłam poprawkę
 11. Mam na dysku baner który zrobiłem sam i jest mi nie potrzebny. Więc udostępniam może komuś się przyda Link do autora Logo: Link DL: https://www3.zippyshare.com/v/8SH01Eji/file.html Skan: https://www.virustotal.com/gui/url/90bc8088c3e6d8dcb816859a51eab37c8a2997f339e0153e2e77fbec0f993025/detection
 12. MrKuBx

  [Wykonane] Zlecenie

  Jako iż mascot logo wymaga dużo pracy a zlecenie jest darmowe pozwoliłem sobie użyć gotowca, podsyłam w różnych wersjach kolorystycznych Link do autora: A tu są prace
 13. Jestem aktualnie na 50/50. Filip jest osobą miłą lecz nie potrafiącą uszanować zadnia drugiego człowieka. Wdaje się on w nie potrzebne dyskusję mające na celu wymuszenie jego punktu widzenia które psują atmosfere serwera. Jest to osoba charakterna, ciężko mi na ten moment stwierdzić czy nada się on na range admina. Proponuje dać mu okres testowy
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności