Skocz do zawartości

`H3AD#

Użytkownik

Reputacja

6 Przeciętny

Ostatnie wizyty

 1. `H3AD#

  [Przyjęta]Skarga na admina JOSKI

  @Joskikaraoke na serverze? Typie ty powinneś już dawno wyleciec z tym adminem jak sie o karaoke pytasz.. Potwierdzam opis sytuacji, Joski często faworyzuje graczy,
 2. Na tak +lubiany +daje fajki za free +dużo gra +inni też beda na tak
 3. `H3AD#

  [Przyjęta]Skarga

  Potwierdzam, Joski nigdy nie kłamie.
 4. `H3AD#

  [Przyjęta]Aktywność jest kozak

  Potwierdzam, to jest jego jedyny nick z jakim gra. Bardzo mała aktywność.
 5. `H3AD#

  [Przyjęte] Podanie ACT

  Jestem na tak, Dajcie mu szanse, lepiej dla was on nie odpuści bo jest nie dojrzały i będzie próbował aż go dostanie. Lepiej dla was czarni mniej problemów.
 6. Na nie, -Nie mam dowodów,(prawdopodobnie) na starym forum pisałeś że masz 15 lat. -brak mikrofonu i admin jb? pfff -co pare minut dajesz bez sensowne emotki na chacie. -pod starym nickiem "scar" odpierniczałeś dziwne rzeczy na serverze. -piszesz bezsensowne posty na forum, typu potwierdzam, jestem na tak, jesli nawet nie grasz na serverze. -na server jako admin wbijasz tylko wtedy kiedy jest ktoś z innych adminów bo tobie nie chce się siedzić samemu i pilnować porządku. -brak mikrofonu. -jeśli ktoś pisze że jesteś dojrzały to napewno nie mówi tego z powodu że tak jest tylko brakuje sensownych uzasadniej na jego stanowisko. Jak jak wielu z nie wielu pisze na nie bo kieruje się własną opinią a nie innych.
 7. Sposób l: Dodam że nie trzeb wejść na servery z tej sieci żeby otrzymać steam id. Można tą komendę wpisać na dowolnym serverze społeczności.
 8. Nick: `H3AD# Nick oskarżonego: Call Me Maybe Opis sytuacji: Napisałem "po c*j masz vpn jesli banuja ciebie na steamid" te słowo c*j napisałem normalnie, nie jak tu (niechce dostać warna( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jeśli dobrze pamiętam to jest zakaz nadmiernego przeklinania, a napisałem to raz. (CHYBA XDDDD) Dowody: 14.01.2019 13:40 https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=7327
×