Skocz do zawartości

[Odrzucona]Skarga

 Udostępnij


7days

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: @greenteam (@ raveN@ PiKe@ SK4N3R, nice one chyba nie ma uprawnien idk )
Opis sytuacji: Mody nie stosują się do regulaminu skarg i przepuszczają znaczą ilość tematów bez wzoru. Jakby wiem że wpisanie linków połowy serwera jest trudne, to jeśli typ pisze 

Cytat

Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze) Nie chcę mi się szukać .

to coś jest kirwa nie tak. Jeśli uważacie tą pozycje za useless to do usunięcia i tyle :P
Serwer: forum
Dowody: 1 2 3 4 5 i więcej

  • WOW MEGA! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w skardze na daną osobę nie ma podanego jej steama ale jest serwer,mapa,dokładna data i godzina no to ubt sobie poradzi. Jeżeli jest to skarga o przewinienia na forum to wystarczy oznaczenie. Co do skarg na "ogólną burdę na serwerze" to nikomu by się nie chciało wyłapywać pojedyńczych przypadków w otoczeniu całego bydła. Ubt i tak sobie wywalczyło to aby im podawać rundy i mniej czasu na to przeznaczać, więc jak raz na jakiś czas obejrzą całą mapę to nic im się nie stanie, od tego tu są. Podawanie własnego steama w wielu przypadkach jest po prostu zbędne i ja do tego jakoś rygorystycznie nie podchodzę. Jeżeli bardzo wam zależy abyśmy wywalali każdą skargę, która nie jest idealnie napisana to połowa byłaby do kosza. Większa ich część by nie pojawiła się ponownie w dobrej formie a ci co nawywijali zostaliby bez kary. 

 

No i co do tego "przepuszczania" to bym lekko polemizował bo skargi nie mają kolejki tak jak podania. Wlatują bez zatwierdzenia i nie każdy z nas śledzi każdą skargę w minute po jej "wejściu" na forum. Ten dział nie należy do nas i my jako moderatorzy rozwiązujemy tematy, zajmujemy się zgłoszeniami i trzymaniem się regulaminu poprzez osoby się tam wypowiadające.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1

W dniu 12.01.2019 o 08:48, xBonio napisał:

§2. Każda skarga, którą Użytkownik składa, zostaje wstępnie przeanalizowana pod względem poprawności jej utworzenia oraz wypełnienia.
§2.1. Jeżeli skarga jest prawidłowo napisana, zostaje zaakceptowana i oczekuje na wyjaśnienie/rozwiązanie.
§2.2. Jeżeli skarga nie jest prawidłowo napisana, zostaje odrzucona.

"Zostaje zaakceptowana", problem w tym, że tu nie ma systemu zatwierdzania skarg, przez co nie analizujemy ich ciągle na bieżąco, tylko w większości dopiero w przypadku zgłoszenia. Co jest szczerze mówiąc lepszą opcją patrząc na to, że skarg dochodzi po kilka dziennie.

2. W większości, o ile nie we wszystkich skargach, które wymieniłeś ten punkt jest zupełnie niepotrzebny, a nie ma co odrzucać skargi z powodu braku linku do Steam osoby składającej skargę.

 

Dlaczego więc JA nie odrzucałem tych skarg?

1. Po prostu nie widziałem tego w większości przypadków (nie oglądam każdej skargi, która pojawi się na forum), nie przywiązywałem uwagi, jak zgaduję reszta Moderatorów.

2. Uważam, iż podawanie linku Steam do swojego profilu przez osobę wnoszącą skargę na inną osobę nie jest zupełnie potrzebne, raz na milion przypadków osoba składająca skargę zostanie również ukarana, a i tak link można w większości przypadków znaleźć w podaniach czy w profilu, nie ma potrzeby ciągłego dodawania linku za każdym razem, gdy pisze się skargę. Odrzucanie skargi za brak takiego linku jest zupełnie bezsensowne, patrząc na to, że niektórzy użytkownicy wchodzą na forum tylko po to, aby napisać skargę, bądź przykładowo jakiś temat i zbyt szybko nie wracają, więc ciężko by było, aby ponownie specjalnie pisały skargę tylko po to, aby podać link do SWOJEGO profilu Steam.

 

Proponowane rozwiązanie problemu:

1. Poprawienie wzoru.

Z:

Cytat

 

Link do steam: (Twój steam na jakim grasz na serwerze)

Link do steam oskarżonego: (Link do steam, na którą składasz skargę)

Nick oskarżonego: (Nick osoby, na którą składasz skargę)
Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana)
Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie)
Dowody: (Screeny, demo, poproszenie O@ o logi serwera, GOTV)

 

Na:

Cytat

 

Nick oskarżonego: (Nick oskarżonego, który złamał regulamin)

Link do Steam oskarżonego: (Link do Steam osoby, na którą składasz skargę)
Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana)
Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie)
Dowody: (Screeny, demo, poproszenie O@ o logi serwera, GOTV)

 

2. Ewentualne wprowadzenie zalecenia o podawanie linku do swojego Steama na profilach, co będzie o wiele łatwiejsze, niż podawanie go przy każdej możliwej skardze. :P

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga useless tak samo, jak te linki do steama.

 

Z UBT często gram i rozmawiam na TSie. Nigdy nie słyszałem od nich skarżenia się na brak linków do steama.

 

PS. Za sam brak linków nie będę odrzucał skarg- tym bardziej że niektórzy nie potrafią ich znaleźć  :pepeOK:

 

Tyle ode mnie ;)

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No offence dla każdego z modów ofc, bo sam uważam że robicie zajebiscie dużo na forum i to dzięki wam ono istnieje :peepoKitty:

Jednak nie przeskoczycie regulaminu który istnieje po to aby go egzekwować. 

§2. Tematy bez wzoru zostaną odrzucone i zamknięte. 

I takie coś niestety jest, więc możecie po prostu zmienić wzór tak jak rav napisał. Co do tego pisania na serwer to wyżej napisałem :peepoHug:

Edytowane przez 7days
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności