Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×
RoyaLL

[Przyjęta]Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: https://steamcommunity.com/id/RoyaLL_/

Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/totylkoja321/

Nick oskarżonego: ™Jakub™ Key-Drop.pl
Opis sytuacji: Cała akcja zaczyna się w trzeciej rundzie gdzie to oskarżony jest Wardenem oraz daje polecenia "Po otworzeniu się waszych cel krok przed cele totalny bezruch do mojego odwołania" Po czym odlicza 5,4,3,2,1,0 i daje kolejne polecenie "Bezruch na markerze" Po czym znów odlicza 5,4,3,2,1,0. I w tym momencie robi mass fk a dokładnie to 3 i mówi do reszty CT'ków żeby zabijali tych którzy są przy celach. (łącznie siadło 8 freekilli)
Serwer: JailBreak
Dowody: GOTV - 3 runda na mapie jb_rehab_f1 ok. godziny 15:48 // 25.03.2020r. Oraz świadek w postaci Scuti'ego.

• Lubię to! 2
  • Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam, byłem tam, nie fajnie się kolega zachował

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nudziło mi się to obejrzałem demko, i rzeczywiście jest tak jak napisał Royal, było polecenie wydane przez Jakuba "Krok przed cele totalny bezruch do mojego odwołania 5 4 3 2 1 0."

po czym wydał kolejne polecenie bez odwoływania "Ustawiacie sie na mój marker'' i zabił trzy osoby będące ciągle przed celami, (osoby wykonujące wszystkie polecenia prawidłowo) a reszte z tych osob sprzed cel zabili inni klawiszowie, przy życzeniu jednego z więźniów upierał się ze nie było do odwołania a wszystko podsumował idealnie mówiąc "Scuti beka z ciebie"

• Lubię to! 1
  • Haha! 1
  • Kocham to! 1
Dodane przez Nice One,

oglądanie i rozpisywanie demek należy do UnbanTeam, jeżeli już oglądałeś demko to mogłeś je rozpisać na poszczególne akcje a nie napisać to samo co autor skargi, nie pisz zbędnych komentarzy bo będzie to traktowane jako SPAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Niestety nie mogę pobrać demka i się wybronić (coś się zbugowało i pobiera mi kompletnie inne demko niż bym sobie życzył) w tej rundzie zrobiłem 3 fk więc ban jest z tego co pamiętam na 120-180 min czekam na nadanie :) to że inni CT zabijali w tej rundzie to już nie moja wina powinni być bardziej uważni. Pozwolenie na zabijanie nie równa się że muszą zabijać. Ps Po dwóch dniach nie grania w ct można się pogubić a że jak zawsze na serwerze jest harmider to się zaplątałem najwyraźniej.

56 minut temu, TajgerBonzo napisał:

Nudziło mi się to obejrzałem demko, i rzeczywiście jest tak jak napisał Royal, było polecenie wydane przez Jakuba "Krok przed cele totalny bezruch do mojego odwołania 5 4 3 2 1 0."

po czym wydał kolejne polecenie bez odwoływania "Ustawiacie sie na mój marker'' i zabił trzy osoby będące ciągle przed celami, (osoby wykonujące wszystkie polecenia prawidłowo) a reszte z tych osob sprzed cel zabili inni klawiszowie, przy życzeniu jednego z więźniów upierał się ze nie było do odwołania a wszystko podsumował idealnie mówiąc "Scuti beka z ciebie"

Nie było cię na serwerze = nie wypowiadasz się. Nie należysz do ubTeam ani nie jesteś adminem. Więc twoja obecność tutaj jest zbędna ;)

Edytowane przez Jakub_sayji
  • Haha! 2
Dodane przez Nice One,

łącze 2 posty w 1, a od upominania innych są rangi wyższe chciałbym przypomnieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji tego iż jestem adminem, postanowiłem obejrzeć demko i:

@Jakub_sayjiWypowiada polecenia "Krok przed cele totalny bezruch do odwołania", następnym jego poleceniem jest "bezruch na markerze", po czym stwierdza, że osoby stojące nadal w totalnym bezruchu są do zabicia. Łącznie jest to 8 FK, czyli według taryfikatora 720min.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błąd rzecz ludzka ale ze było jeszcze 3 ct i nic nie mówili ze jakiś blad zrobiłem to już nie moja wina. Nie odpowiadam za te fk przynajmniej wg regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Moderatorjeśli jakiś admin ogląda demko możecie to uznać za zamknięte bo jednak ma prawda do nadawania kar na serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, wiem @ ravii :pepoHappy:

720 minut ctbana dla kolegi.

Skarga została przyjęta.
  • Kocham to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności