Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

BeeMay

UnBan Team

Ostatnia wygrana BeeMay w dniu 19 Sierpień 2019

Użytkownicy przyznają BeeMay punkty reputacji!

Reputacja

49 Pomocny

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

 1. BeeMay

  [Przyjęta]Skarga

  Polecenia były powtórzone 2 razy i brzmiały one: "Bezruch w celi, totalny bezruch w celi, nakaz patrzenia się maksymalnie w dół do odwołania." następnie "odwołuje bezruch". Zabija 3 osoby poprawnie. (nakaz patrzenia się maksymalnie w dół do odwołania, 3 osoby podniosły kamerę, tylko @ Chkr pozostał prawidłowo) Za 1 FK nic nie ma, lecz sam pomyliłeś się w swoich poleceniach + 1 więzień podczas totalnego bezruchu i bezruchu wstał na twoich oczach i go nie zabiłeś (faworyzacja) CTBAN - 60min
 2. BeeMay

  [Przyjęta]Freekill

  Co tutaj się podziało na tej mapie to nie mam pytań. JDD faworyzuje Hobbita i na odwrót. JDD faworuzuje Anteczu. JDD: -12 Specjalnych FK - nadmierne wulagryzmy - zwroty takie jak: "gdzie ty idziesz kurwa?!" "dobra chuj" "gdzie ten pet jest" "jebać cie ty kurwo" "leżeć tam kurwa" "no kurwa i na chuj to mówisz i tak mam na to wyjebane" "jebać Adzika" "jestem na jakimś kurwa drzewie zjebanym i zaraz się wypierdolę" "dobra chuj z tym" "wypierdalaj typie" "zamknij pizdę bym ci łeb rozwalił" "jebana cioto" mam wymieniać dalej ? - Faworyzacja Hobbita - nadużywanie Hobbit: -nadmierne wulagryzmy -zwroty takie jak: "frajer jakiś" "o ty kurwo" "jesteś jebany" "to kurwa" - nie wziął wardena i prowadził - 2FK - Faworyzacja JDD - nadużywanie >>> "Moge mieć tylko muta za wyzywanie" <<< Nie, nie tylko muta ;3 Adzik: - nadużywanie -prowokacja JDD: CTBAN - 1800min Mute - 2880min Hobbit: CTBAN - 420min MUTE - 720min Adzik: -MUTE - 120min §5.2. Jeżeli dowodem jest demo z GOTV/HLTV, należy podać przybliżony czas gry oskarżonego. §5.3. Zaleca się podać rundę, w której występuje opisywana sytuacja.
 3. BeeMay

  skarga na White

  Tak to byłem ja, ale jak napisałem: "CTBan regulaminowo nadany poprawnie." Ja surowy nie jestem, dlatego daje możliwość naprawy błędu.
 4. BeeMay

  [Przyjęta]skarga JB

  Obejrzałem demko i: karavayyy wydaje polecenia "Ustawiacie sie na oddzielnych stołkach i macie na nich bezruch", po czym rozpoczyna zabawę w masterChefa. Po uwadze od Skazzaayoo, że mieli się ustawić na krzesłach nie na stołach zabija Jakuba oraz Wiesia. Tutaj 2FK, dlaczego? 1. faktycznie miało być na stołach nie na krzesłach. 2. bezruch nie był do odwołania i zaczynając zabawę bezruch się odwołuję. karavayyy - CTBAN 60 min
 5. BeeMay

  skarga na White

  Obejrzałem demko i: Faktycznie przeglądając demko kilkakrotnie, wynika jasno ze to @Jakub_sayjiobił @RoyaLL 'a. RoyaLL kilkukrotnie wpisywał komendę /h. (Nie widać tego na chacie lecz, gdy damy tą komendę model gracza podświetla się na jasno czerwono). @MrWhite w Regulaminie jest punkt: 4. Klawisze nie mogą: -Okaleczać więźniów bez wyraźnego powodu, który określa regulamin serwera. Natomiast nie ma w regulaminie, że jeżeli TT dostanie przypadkowe DMG, warden musi mu dać Heala. A jeżeli chodzi o CTBana, 16 HP mniej to tak sporo? rozumiem gdyby HP aktualnie było potrzebne np. warden dałby zabawę z wykorzystaniem /setff, ale w normalnym i co ważne KREATYWNYM prowadzeniu to HP nie było potrzebne. CTBan regulaminowo nadany poprawnie.
 6. Zdecydowanie taaaak! Miałem pisać podobna propozycje. Cały czas pierwszymi poleceniami po wyjściu z celi jest pierwszą/ostatnia reakcja, co jest dość średnie bo mając dużo osób to kreatywność, jest sporo zabaw na które można iść przynajmniej w 10 osób. Katyń ? Tego ta zabawa powinna być już dawno wyrzucona i zabroniona. Ta zabawa to jedna wielka faworyzacja. Wystarczy że się kogoś nie lubi, bądź siedzi się z kimś na ts i już się zaczyna cyrk .
 7. BeeMay

  [Rozwiązane] skarga

  Obejrzałem demko i taka sytuacja nie miała miejsca . Wydałeś polecenie aby więźniowie za Tobą szli, po czym faktycznie umarłeś ze względu na to, że TT po prostu się zbuntowało, lecz po tym od razu CT zabiło wszystkich buntowników. (był jeszcze jeden buntownik, lecz on zbuntował się wcześniej). Oglądając to demko natknąłem się na sytuację, gdzie gracz Łysy z Brazzers, rzucił HE w więźniów stojących przy celach i zadał im niewielkie obrażenia, lecz sam fakt tego. * Klawisze nie mogą: -Okaleczać więźniów bez wyraźnego powodu, który określa regulamin serwera. Proponuje CTBan dla Łysego (https://steamcommunity.com/profiles/76561198880513423/) 60min.
 8. BeeMay

  #4 Losowanie Na Arenie

  Nick/SID: BeeMay Typowane liczby (6): 3 7 15 27 42 47
 9. Nick: BeeMay Imię: Igor Wiek: 18 Dlaczego ja mam otrzymać rangę UBT?: Ponieważ potrafię oceniać demka zgodnie z prawdą, jestem osobą obiektywną, która nie trzyma jednej ze stron ze względu na to, że ktoś jest w gronie moich znajomych czy tym podobne. Oceniam dokładnie tak jak jest na demku i rozpisuję to bardzo czytelnie. Potrafię również w sposób sprawiedliwy ukarać osoby łamiące regulamin. Dlaczego jeszcze? Aktualnie nigdy mimo rozpisanych demek w mojej "karierze" nie zasiadałem na stanowisku UBT więc myślę, że tutaj stanie się ten odpowiedni moment na to. Jestem również obeznany z regulaminami naszych serwerów co jedynie usprawni sprawdzanie demek oraz zdecydowanie przyda się z serwerem JB. Doświadczenie w ocenianiu demek: Opisanie kilkunastu demek na AS. Jak długo gram w CS:GO?: W CS:GO gram od ponad 5 lat. Aktualnie na moim profilu widnieje 2008h. Ile czasu poświęcam forum dziennie: Na forum chętnie zaglądam w każdym wolnym czasie, co zdarza się bardzo często. Znajomość SM: 4/10 Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198167369690/ Kontakt: TS,Steam,Forum,Discord.
 10. Kolega przyznał się do błędu, ale oglądając demko: @ SN4JP3R1995twoje zwroty do różnych graczy na serwerze: "Chuju" "cyganie jebany" "leżysz pizdo" "dobra pizda tam" "sklej pizdę" "jesteś pizdą" "jesteś największym śmieciem" "sikam na ciebie" "kurwa kali jesteś chujem" "jesteś chujem" Nie wspomnę o licznych wulgaryzmach, które pojawiały się za często. Rozumiem też jak ktoś sobie powie "ku**a" czy "japier***e", ale tutaj to w niemal każdym zdaniu występowały te wyrażenia. Takie zwroty sorry, ale na tej posadzie nie wypada się tak zachowywać, rozumiem znajomości i wyzywanie się dla śmiechu ale w takim razie wejdź z kolegą na TS i tam się powyzywajcie . Proponuję przyznając się do błędu przyjąć również karę. Proponuje mute 1440. Na całej mapie słychać jedynie twoje wyzwiska/wulgaryzmy/naduzywanie. Może to Cię czegoś nauczy i przemyślisz zachowanie na prawdę. dodatkowo: jestem słaby / piotrek wozniak (https://steamcommunity.com/profiles/76561199024533686/) - mute 360 - liczne wulgaryzmy/nadużywanie
 11. BeeMay

  [Przyjęta]Skarga

  Z racji tego iż jestem adminem, postanowiłem obejrzeć demko i: @Jakub_sayjiWypowiada polecenia "Krok przed cele totalny bezruch do odwołania", następnym jego poleceniem jest "bezruch na markerze", po czym stwierdza, że osoby stojące nadal w totalnym bezruchu są do zabicia. Łącznie jest to 8 FK, czyli według taryfikatora 720min.
 12. BeeMay

  [Przyjęta]skarga - JB

  Jak dla mnie skarga do odrzucenia. Za 1 FK nie ma nic. Admini to nie tylko kamery do utrzymywana porządku na serwerze, są to również osoby które normalnie chcą pograć . Następnym razem pomyśl czy napisać skargę, a jak już się zdecydujesz to sprawdź i upewnij się na kogo.
 13. BeeMay

  [Odrzucona]Skarga na admina

  Dlatego iż jestem Adminem serwera postanowiłem obejrzeć demko i: * @ matrix1357- dał polecenie "przy ścianie pod markerem" - brak FK * @ frosztj- Zebrał Deagle z celi z 0 ammo, >>nie widział kto strzelił<< zabił satoorday po podniesieniu deagla i zobaczenia nametagu ("..." gracza satoorday). - 1FK Do tego: Hobbit - mute 60min nadużywanie.
 14. BeeMay

  [Odrzucona]Skarga

  Tak powiedziałem po czym gdy zacząłem wpisywać !unmute zacząłeś wysyłać swój "wierszyk" na chacie .
 15. BeeMay

  [Odrzucona]Skarga

  Odniosłeś się tutaj do ogółu dlatego patrze na ogół, ale jeżeli tak mówisz, że tylko z tego czasu jak grasz to faktycznie 2 razy, ale to nie wpływa na to jak nadal się zachowujesz. Te kary mają was "uczyć", że takie zachowanie nie jest dopuszczalne na serwerze, a szczerze mówiąc z Tobą jest coraz gorzej . Zwłaszcza w godzinach nocnych, gdy na serwerze adminów już nie ma. Sam się przyznajesz do "nawyzywania". przyznaje popełniłem błąd z tym, że zamiast gaga dostałeś muta, ale wystarczyło napisać na u@ bądź zwykłym chacie na temat mojej pomyłki, a nie w taki sposób reagować . Każdy jest człowiekiem nie cyborgiem i można się zawsze pomylić zwłaszcza w takiej atmosferze jaka była na serwerze. Zachowuj się proszę, bo nawet na forum non stop wyzwiska/wulgaryzmy itp. Działasz tylko i wyłącznie na swoją niekorzyść.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności