Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

BeeMay

UnBan Team

Ostatnia wygrana BeeMay w dniu 19 Sierpień 2019

Użytkownicy przyznają BeeMay punkty reputacji!

Reputacja

52 Zdolny

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

 1. To co się dzieję w godzinach nocnych na serwerze to jest masakra. Totalna Samowolka, totalny burdel. Kolejna skarga już na taki temat dlatego rozmyślam nad nadaniem permów chodź muszę to uzgodnić z rangami wyższymi. Mute i gagi ze skarg w godzinach nocnych będę nadawał specjalnie większe, może to was czegoś nauczy, lecz wątpię. Bubson - MUTE 1440min wiktor - MUTE 120min al0n3 m3n - MUTE 7 200min Modnej - MUTE 120min Wasyl - MUTE 120min Bimber - MUTE 10 080min, CTBAN 3 330min GOHA - MUTE 360min, CTBAN 450min kalczug - MUTE 120min Hobbit - MUTE 240min BadMan - MUTE 120min, CTBAN 720min Satoorday - MUTE 30min
 2. Z racji tego iż @ FerbeRma pozwolenia administratora na serwerze, myślę, że skargę można zamknąć.
 3. BeeMay

  [Wykonane] Sygnatura GIF

  @bartazszczerze mówiąc, szału nie ma czarne tło ;/ myślałem nad czymś bardziej "spektakularnym.
 4. Typ Grafiki: Sygnatura GIF Tematyka:Bajkowe/Animowane Wymiary:na sygnature Kolorystyka: żywe jasne kolory Napis/y:BeeMay Inne uwagi:Chciałbym, żeby to był GIF, daje wam się wykazać i oddaje to waszej kreatywności.
 5. BeeMay

  Kolejne Podanie Na Grafika

  pracę są przyjemne i wykonane estetycznie. Na Tak Im więcej grafików tym mniej czekania na pracę.
 6. BeeMay

  [Przyjęta]Skarga JB

  §5.2. Jeżeli dowodem jest demo z GOTV/HLTV, należy podać przybliżony czas gry oskarżonego. §5.3. Zaleca się podać rundę, w której występuje opisywana sytuacja.
 7. BeeMay

  [Przyjęta]skarga JB

  Adzik: - Zwroty takie jak: "Ty jesteś głupi kurwa" "dzieciaczek" "dobrze kurwa" - Prowokacja odnośnie napisanych skarg przez Jakuba. Kuzyn Lucian: - Zwroty takie jak: "ale ten chłop jest zjebany" "powiedz temu kiepowi" "zamknij mordę" - Prowokacja odnośnie napisanych skarg przez Jakuba. - nadużywanie - podpowiadanie jacob™: - Prowokacja odnośnie napisanych skarg przez Jakuba. "poszedł już skargę pisać lamus" - nadużywanie `ferN: - Zwroty takie jak: "on jest idiotą" "kurwa gównem jest a nie ma lagi" "co ty kurwa robisz" - nadużywanie Miki8842Youtube: - Przeszkadzanie w prowadzeniu (specjalne otworzenie celi) wiktor: - nadużywanie "JD" powtórzone x10 na głosowym Benua: - nadużywanie Jakub też nie jesteś bez winy : - liczne wulgaryzmy - obraza - 4FK Tutaj sytuacja z poleceniami "lewa ściana względem prawej ściany względem wejścia" Tutaj liczy się cała ściana oraz zaliczana jest z obu stron (na zewnątrz celi jak i w środku celi, chyba że polecenia brzmiały by "bezruch w celi przy lewej ścianie względem prawej ściany względem wejścia") Kary: Adzik: poprzednia skarga - w poprzedniej skardze dostałeś 7090min dodaje do tego 1440min co wychodzi już 8530min. (proponuje dla Adzika mute permanentnego, nie widzę u niego poprawy po nadaniu kar, wręcz jest coraz gorzej, czyli to znak, że nie umie się zachować) Kuzyn Lucian: Mute 2880min jacob™: mute 360min `ferN: Poprzednia skarga - w poprzedniej skardze dostałeś 5080min dodaje do tego 720min co wychodzi już 5800min. (proponuje dla `ferN'a mute permanentnego, nie widzę u niego poprawy po nadaniu kar, wręcz jest coraz gorzej, czyli to znak, że nie umie się zachować) Miki8842Youtube: - CTBAN 60min wiktor: mute 240min Benua: mute 60min Jakub: mute 240min CTBAN 180min
 8. BeeMay

  [Odrzucona]Skarga tumon

  §5.1. Jeśli gracz nie ma dowodów, może poprosić o sprawdzenie logów serwera. W takim przypadku skarga również jest ważna. §5.2. Jeżeli dowodem jest demo z GOTV/HLTV, należy podać przybliżony czas gry oskarżonego. Nie ma mapy jb_battleforce_jail_csgo o godz. 10:30:35. Jest dopiero o godz. 17:23 - 17:54.
 9. BeeMay

  [Przyjęta]Skarga

  Polecenia były powtórzone 2 razy i brzmiały one: "Bezruch w celi, totalny bezruch w celi, nakaz patrzenia się maksymalnie w dół do odwołania." następnie "odwołuje bezruch". Zabija 3 osoby poprawnie. (nakaz patrzenia się maksymalnie w dół do odwołania, 3 osoby podniosły kamerę, tylko @ Chkr pozostał prawidłowo) Za 1 FK nic nie ma, lecz sam pomyliłeś się w swoich poleceniach + 1 więzień podczas totalnego bezruchu i bezruchu wstał na twoich oczach i go nie zabiłeś (faworyzacja) CTBAN - 60min
 10. BeeMay

  [Przyjęta]Freekill

  Co tutaj się podziało na tej mapie to nie mam pytań. JDD faworyzuje Hobbita i na odwrót. JDD faworuzuje Anteczu. JDD: -12 Specjalnych FK - nadmierne wulagryzmy - zwroty takie jak: "gdzie ty idziesz kurwa?!" "dobra chuj" "gdzie ten pet jest" "jebać cie ty kurwo" "leżeć tam kurwa" "no kurwa i na chuj to mówisz i tak mam na to wyjebane" "jebać Adzika" "jestem na jakimś kurwa drzewie zjebanym i zaraz się wypierdolę" "dobra chuj z tym" "wypierdalaj typie" "zamknij pizdę bym ci łeb rozwalił" "jebana cioto" mam wymieniać dalej ? - Faworyzacja Hobbita - nadużywanie Hobbit: -nadmierne wulagryzmy -zwroty takie jak: "frajer jakiś" "o ty kurwo" "jesteś jebany" "to kurwa" - nie wziął wardena i prowadził - 2FK - Faworyzacja JDD - nadużywanie >>> "Moge mieć tylko muta za wyzywanie" <<< Nie, nie tylko muta ;3 Adzik: - nadużywanie -prowokacja JDD: CTBAN - 1800min Mute - 2880min Hobbit: CTBAN - 420min MUTE - 720min Adzik: -MUTE - 120min §5.2. Jeżeli dowodem jest demo z GOTV/HLTV, należy podać przybliżony czas gry oskarżonego. §5.3. Zaleca się podać rundę, w której występuje opisywana sytuacja.
 11. BeeMay

  [Odrzucona]skarga na White

  Tak to byłem ja, ale jak napisałem: "CTBan regulaminowo nadany poprawnie." Ja surowy nie jestem, dlatego daje możliwość naprawy błędu.
 12. BeeMay

  [Przyjęta]skarga JB

  Obejrzałem demko i: karavayyy wydaje polecenia "Ustawiacie sie na oddzielnych stołkach i macie na nich bezruch", po czym rozpoczyna zabawę w masterChefa. Po uwadze od Skazzaayoo, że mieli się ustawić na krzesłach nie na stołach zabija Jakuba oraz Wiesia. Tutaj 2FK, dlaczego? 1. faktycznie miało być na stołach nie na krzesłach. 2. bezruch nie był do odwołania i zaczynając zabawę bezruch się odwołuję. karavayyy - CTBAN 60 min
 13. BeeMay

  [Odrzucona]skarga na White

  Obejrzałem demko i: Faktycznie przeglądając demko kilkakrotnie, wynika jasno ze to @Jakub_sayjiobił @RoyaLL 'a. RoyaLL kilkukrotnie wpisywał komendę /h. (Nie widać tego na chacie lecz, gdy damy tą komendę model gracza podświetla się na jasno czerwono). @MrWhite w Regulaminie jest punkt: 4. Klawisze nie mogą: -Okaleczać więźniów bez wyraźnego powodu, który określa regulamin serwera. Natomiast nie ma w regulaminie, że jeżeli TT dostanie przypadkowe DMG, warden musi mu dać Heala. A jeżeli chodzi o CTBana, 16 HP mniej to tak sporo? rozumiem gdyby HP aktualnie było potrzebne np. warden dałby zabawę z wykorzystaniem /setff, ale w normalnym i co ważne KREATYWNYM prowadzeniu to HP nie było potrzebne. CTBan regulaminowo nadany poprawnie.
 14. Zdecydowanie taaaak! Miałem pisać podobna propozycje. Cały czas pierwszymi poleceniami po wyjściu z celi jest pierwszą/ostatnia reakcja, co jest dość średnie bo mając dużo osób to kreatywność, jest sporo zabaw na które można iść przynajmniej w 10 osób. Katyń ? Tego ta zabawa powinna być już dawno wyrzucona i zabroniona. Ta zabawa to jedna wielka faworyzacja. Wystarczy że się kogoś nie lubi, bądź siedzi się z kimś na ts i już się zaczyna cyrk .
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności